moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

09 sie 2012, 08:42

Nie wiem jak zrobic zeby tutaj byl filmik wiec mam nadzieje ze nie bedzie ten link usuniety :ico_noniewiem:
dobrze zrobiłaś, to jest filmik twojego autorstwa :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 sie 2012, 08:51

bylam z kumpelami 2 tyg przed slubem na Ibizie
no niezle, wrecz zajebiscie :ico_brawa_01:

ja mialam panieniski, typowo spotkanie z dziewczynami, posiadowka w domu z drinczkiem, a potem disko, mile wspominam, ale w zasadzie to sobota jak sobota, zadne szal.. :ico_noniewiem:

marcz Oliwia jest cudna :ico_brawa_01: a te zabki :ico_brawa_01:

co do jedzenia to ja szczerze sobie nie wyobrazam jakbym miala cyckowac Kala do teraz, dla mnie karmienie piersia jest ladne tak do pol roku, jak dziecko jest jeszcze takim fajnym niemowlaczkiem, w zasadzie jak zaczyna juz co innego jesc, dostaje zabki, siada itp to wydaje mi sie juz za duze do cyca :ico_noniewiem:
a mam kolezanke co karmila swojego synka (karmiła to duzo powiedziane, bo w zasadzie to chyba zaspokajała jego potrzebe cycka) jeszcze w 3 roku zycia i dla mnie to juz zakrawalo na zboczenie :ico_puknij: ja bym sie czula juz bardzo niekomfortowo w takiej sytuacji..ale im pozniej dziecko odstawiane tym gorzej :ico_noniewiem:

Kala nadal pije mleczko 2 razy w nocy, proby herbatkowe byly, ale nic nie dawaly, wiec zakladam ze jednak jest glodna, skoro dopiero po mleczku spokojnie dalej zasypia :ico_noniewiem:
jeszcze daje jej i sobie troche czasu :ico_haha_01:

ale roczne dziecko, przynajmniej moje, doskonale porafi pokazac co chce, co lubi a czego nie, nie przypuszczalam ze juz od roczku bede sie zmagac z wymuszeniami..no masakra..i chodzi za mna, jak tylko sie strace z widnokregu to wola "mama mama" albo "tata tata" i szuka, nie lubi zostac sama - wyjatek jak zasypia, to lezy sama w pokoiku az zasnie i wtedy nie wola, nie placze, lezy spokojnie,albo sama do siebie gada :-) nie lubi tez sie sama bawic, owszem chwile posiedzi nad jakas grajaca zabawka, ale zaraz szuka towarzystwa, dobrze ze Mila tez lubi ja zabawiac, bo inaczej wogole bym nie miala oddechu :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 sie 2012, 09:09

Jejuś 3 latka już w ogóle sobie nie wyobrażam, jakbym miała taką wielka Elize karmić jeszcze cyckiem??? Boszeee serio chore i jakieś niemoralne. Bleee

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

09 sie 2012, 10:02

Jejuś 3 latka już w ogóle sobie nie wyobrażam, jakbym miała taką wielka Elize karmić jeszcze cyckiem???
ja też nie ogarniam :ico_szoking: Mam kuzynkę co ma dwa latka i sobie jej przy cycu nie wyobrażam a co dopiero 3latka :ico_szoking:
ja mialam panieniski, typowo spotkanie z dziewczynami, posiadowka w domu z drinczkiem, a potem disko, mile wspominam, ale w zasadzie to sobota jak sobota, zadne szal..
mi siostra zorganizowała orginalne wyjście z domu, szoferów, na samochodzie czekał dla nas szampan, potem domówka, drineczki tańce, no i dyskoteka, w między czasie miałam masę głupich zadań do zrobienia :ico_haha_01:
marcz Oliwia jest cudna a te zabki
dzięki;))
Kala nadal pije mleczko 2 razy w nocy, proby herbatkowe byly, ale nic nie dawaly, wiec zakladam ze jednak jest glodna, skoro dopiero po mleczku spokojnie dalej zasypia
jeszcze daje jej i sobie troche czasu
ja też Oliwi taki czas dałam;) Bo jednak nie byłam w stanie się zabrac za oduczanie w nocy, płaczów itp. Ona i tak jadała tylko raz w nocy więc było to do przeżycia, ale tak już spokojnie z miesiąc nie jada w nocy. Sama tak zadecydowała :ico_oczko: Dzisiaj obudziła się o 4 z takim płaczem że nie widziałam co się dzieje, poszłam chciałam utulic ale nic nie dało, tak się prężyła że myślałam że ją brzuszek boli, dałam jej herbatki i spokój, wypiła poszła spac.
Piszę o tej herbatce bo odkąd ją odstawiłam od cyca to nie pic nie chciała :ico_szoking:
Pluła, odpychała bytelkę, kropli nawet nie spróbowała, już się martwic zaczynałam ale jakieś dwa tyg temu po codziennych próbach zaczęła pic. Wreszcie :-)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

09 sie 2012, 10:51

marcz śliczne foteczki :ico_brawa_01: też bym nasze wrzuciła ale coś mam z kompem i na fotosika nie mogę wrzucić :)

inia moje starszaki takie cyckowe były hihi,też noc w noc co 2 godzinki do piersi się budziły,ale była to bardziej chęć przytulenia niż głodu :ico_oczko: może smoka mu daj??

Co do karmienia 3 latka ,ja Jagode i Olka karmiłam piersią do 2 i pół roku i nie uznawałam tego za zboczenie czy coś :ico_oczko: ale każdy ma w tej kwesti swoje zdanie .Oliwie też nadal karmię i puki co skoro nadal chce pierś i będzie ją miała :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 sie 2012, 15:09

Co do karmienia 3 latka ,ja Jagode i Olka karmiłam piersią do 2 i pół roku i nie uznawałam tego za zboczenie czy coś ale każdy ma w tej kwesti swoje zdanie .Oliwie też nadal karmię i puki co skoro nadal chce pierś i będzie ją miała
ja osobiscie uważam to za chore ale tylko w mojej osobie, toleruję jak ktos tak robi, ktoś karmi dziecko tak długo, każdy ma swoje indywidualne potrzeby i myslenie, nikt za nas nie bedzie decydował:):):) Ja sobie nie wyobrażam bo tego nie robiłam i juz nie zrobię, ale może inaczej bym mówiła jakbym jednak choć jedno dziecko tyle karmiła. Wiem, ze sa kraje (nawet tu gdzie zyję) że kobiety do szkoły przychodzą dzieciom dac pierś, kilkulatkom, np 6 ścio 7 dmio latkom i co i nic, skoro im tak wygodnie to niech i do 15 roku zycia cyc dają hihihi

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 sie 2012, 21:10

kiedys takich rzeczy nie bylo a dzieci jakos chodzily wiec nie wiem jak mozna sie dziwic ze bez chodzika dziecko sie nauczylo
Dokładnie to samo tato mój powiedział mamie.
Mały jest słodki jak chodzi .Właśnie takie pingwinki są słodkie.

Fotki Lili dawałam w tym tyg ale usunęłam już.
czasami wydaje mi sie ze tylko cyckiem potrafi sie najesc, bo chocby sobie pojadl kaszki itp to piersi mi zawsze jeszcze obie oprozni..
Moja miała tak samo jak karmiłam piersią a i teraz gdy zje zupkę i bym jej mleko naszykowała to wypije wszystko.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

09 sie 2012, 23:02

bo tak śmiesznie chodzą jak pingwinki
fajne porownanie, nie wpadlabym na to :ico_haha_01: ale rzeczywiscie tak to wyglada :ico_haha_01:
moni dzieki za info, bede juz wiedziec na przyszlosc :ico_oczko: a nie wiesz jak zrobic zeby mi sie tu filmik wyswietlal z yt to odbioru? bo szukalam i szukalam i znalezc zadnej opcji przydatnej nie moglam, a w HTMLu nie mozna na forum pisac. a wydaje mi sie ze nina kiedys wrzucila filmik ktory sie tutaj wyswietlalo :ico_noniewiem:
nie lubi tez sie sama bawic, owszem chwile posiedzi nad jakas grajaca zabawka, ale zaraz szuka towarzystwa, dobrze ze Mila tez lubi ja zabawiac, bo inaczej wogole bym nie miala oddechu
Olis tak samo, zazdroszcze Ci w tym momencie starszaka ktory moze pomoc Ci ja zabawiac.. czasami jak widze jak Olis sie wpatruje w inne dzieci to mysle ze przydaloby sie mu rodzenstwo :ico_oczko: tylko sama nie wiem czy dalabym rade z drugim dzieckiem, mam takie glupie uczucie jak o tym mysle jak o takim 'nijakim' dziecku, to znaczy nie wiem czy dalabym rade tak drugie pokochac, tak jak M jest moim jedynym mezem tak czuje ze Olis jest moim jedynym dzieckiem.. i nie wiem czy to by sie zmienilo jakby sie drugie urodzilo? czy ktoras z Was z dwojeczka dzieci tak miala moze??
mi siostra zorganizowała orginalne wyjście z domu, szoferów, na samochodzie czekał dla nas szampan, potem domówka, drineczki tańce, no i dyskoteka, w między czasie miałam masę głupich zadań do zrobienia
to masz super siostre i zazdroszcze imprezy :-) w Polsce malo osob tak powiedzmy 'zwariowanie' obchodzi kawalerskie, panienskie, takie stonowane mi sie to wydaje. tu w UK dziewczyny naprawde sie bawia, przebieraja, fajna sprawa :ico_oczko:
karina mozesz sobie wrzucic na imageshack - nie bede podawac linka, wpisz imageshack w google. nie ma juz znow hasla wiec nie musisz zadnego konta zakladac :-)

co do karmienia to tez sobie nie wyobrazam 2-3 latka karmic choc mam kolezanke ktora daje cycka swojej 3 letniej corce. ale poki co jak karmie Oliwka w nocy to on dalej jest takim 'bobaskiem' na spiocha i nie czuje sie z tym zle.. choc jutro kupie termos i sprobuje zaczac podawac herbatke, moze rzeczywiscie tylko pic mu sie chce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

09 sie 2012, 23:15

Aguś synek super sobie tupta, a jaki pogodny :ico_brawa_01: .

Marcz mała jakie śmieszne minki robi :-D . Ty jaka zmieniona, nie poznałabym :-) . sama się malowałaś czy kosmetyczka?

My na etapie kupienia butów Erykowi. zaczyna sam tuptać to porządne buty się przydadzą. Chcę takie co kostke usztywnią. Miał Eryk buty, ale mało w nich chodził, tylko za rączki na dworzu. w domu na boso lub skarpetkach śmigał i teraz problem mamy. W sklepie tak spina stopę, że nic przymierzyć nie można, chyba nie lubi bo za dużo butów nie nosił bo przyzwyczajony bez. Poza tym nie wiem gdzie kupić bo w "Bartku" po 180zł to za drogo, a w "Smyku" numeracja od 20. Wy gdzie kupowałyście buty dzieciom i jakie?

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

10 sie 2012, 00:05

jula ja Malemu pierwsze kupilam w H&M takie adidaski Obrazek tylko inne kolory ale nie moge znalezc :-) tylko nie wiem czy one sa dobre, bo nie zakrywaja kostki, ale same w sobie sa takie 'mocne' i latwo sie zaklada. a kosztowaly 5f w promocji :ico_oczko: od mamy mojej dostal nike takie a la superstary ale tez kostki nie kryja, a kolezanka ma mi dac z clarksa skorzane bo jej dziecko ma duzo wieksza stopke i tamte nosilo w wozku a teraz sa za male :-)

a w sumie przyszlam sie pochwalic ze Olis wstal na szamanko i zrobilam mu szybko herbatke, wypil z 30ml i zasnal :) zrobie goraca i sobie zostawie kolo lozka, jak mi sie obudzi wczesniej niz za 4h to mu dam znowu :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość