buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 sie 2012, 12:55

My nigdzie niestety w tym roku nie wyjeżdżamy :ico_placzek: , no ale coś za coś stwierdziliśmy, że pospłacamy troszkę długów, żeby nam lżej było, a wczasy nie uciekną :-D
Mój P pracuje teraz co drugi dzięń wiec w te jego dni wolne jeździmy sobie na basen, do znajomych i jakoś nam czas leci :ico_sorki:

A gdzie dokładnie jedzieci?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

12 sie 2012, 13:00

Wybieramy,sie,w,sunie,nie,daleko,o,40km,od,domu,jedziemy,na,taka,jakby,wies,moi,rodzice,z,wujostwem,maja,tam,duzy,mieszkalny,domek,wraz,z,przepiekna,dzialka,jest,w,zaciszu,poprostu,jest,tam,idealnie,za,nic,nie,musimy,placic, :ico_sorki: zapraszmy :ico_oczko:

W,tym,roku,splacicie,dlugi,a,w,przyszlym,sobie,gdzies,wyruszycie :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 sie 2012, 13:26

zapraszmy
a gdzie to jest dokładnie?
Wisz tak sobie podczytuję zimóweczki 2011/2012 i nie wiem czy wiesz, ale wczoraj doszło do spotkania kilku z nich, i tak im okropnie zazdroszcze, i smutno mi, że u nsa taka cisza na wąteczku :ico_placzek:

Tak ostatnio przeglądalam swoje kontakty w tel i mam nr do Gagi zaraz napiszę do niej smsa, do Zubelka można napisać na NK, lub FB, bo widzę że czasem tam bywa, napiszę też smsa do Agnieszki, a Aga mam nadzieje, że się odezwie niebawem :ico_sorki:
Brakuje mi troszkę naszych dziewczynek :ico_noniewiem:

[ Dodano: 12-08-2012, 13:58 ]
Gaga odpisała :ico_brawa_01: , dziś wieczorkiem jak chlopaki pójda spać to do nas zajrzy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

12 sie 2012, 17:33

Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było. Myślałam, że już nikt nie pisze.

Doczytam Was wieczorem

U nas ok, chłopaki rozrabiają strasznie, tłuką się niemiłosiernie o wszystko.

Krzyś mówi już zdaniami. W szoku normalnie jestem, bo Bartek zaczął mówić jak miał skończone trzy lata. Krzyś powtarza wszystko po bracie.

Teraz skaczą na trampolinie. Młody potrafi sam na nią wejść po drabince i zejść. Drobina z niego - waży 10.700, ale jest dość wysoki, bo 85 cm. W środę byliśmy na ostatnim szczepieniu, nawet nie zapłakał.

Uciekam, bo wojna na trampolinie. Wieczorem postaram się wrzucić zdjęcia

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 sie 2012, 20:15

Witaj Gaga :ico_brawa_01:
Krzyś mówi już zdaniami.
wiedziałam, ze Twój Krzyś będzie od wszystkich naszych dzieciaczków :ico_brawa_01: super zdolniacha z niego :ico_brawa_01:
Drobina z niego - waży 10.700, ale jest dość wysoki, bo 85 cm
faktycznie drobniutki, ale wysoki też nie jest :ico_noniewiem:
Adrian waży 12.400 i ma 90cm. Ubranka te na 86 są już na niego za małe, ubieramy się w 92 :-)
Wieczorem postaram się wrzucić zdjęcia
czekamy :ico_brawa_01:

Pisałam też do Agnieszki i uprosiłam ją i obiecała wpaść równiez jak mały zaśnie :ico_sorki:
\Madziorka hihi pewnie wczasuje :ico_noniewiem:

U mnie Adrian właśnie zasnął :ico_sorki: . A ja czekam na P i Oliwcie bo mieli dziś razem wycieczkę do Warszawy na stadion na mecz. Będą pewnie ok 22 :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

12 sie 2012, 20:59

U mnie Adrian właśnie zasnął :ico_sorki:
u mnie Bartek padł, a Krzyś właśnie dogorywa w łóżeczku.
faktycznie drobniutki, ale wysoki też nie jest :ico_noniewiem:
Adrian waży 12.400 i ma 90cm. Ubranka te na 86 są już na niego za małe, ubieramy się w 92 :-)
no to z Adriana duży chłopak, jest bardzo wysoki z wzrostem za siatkę centylową wychodzi. Bartek też jest duży, w wieku Krzysia ważył równo 12 kg i miał 88 cm.
A Krzyś z wagą jest trochę poniżej 50 centyla, z wzrostem na 85. Mam znajomych z dziećmi w podobnym wieku. Wszystkie są od niego cięższe ale niższe.
Pisałam też do Agnieszki i uprosiłam ją i obiecała wpaść równiez jak mały zaśnie :ico_sorki:
może uda się nam wątek reanimować

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 sie 2012, 21:07

Krzyś właśnie dogorywa w łóżeczku.
zazdroszcze Wam tego, że dzieci same usypiają, ja niestety nie byłam dość konsekwentna i w rezultacie usypiam go na fotelu bujanym, lub musze się z nim połozyć :ico_sorki:
z Adriana duży chłopak,
oj tak wiele osób mi mówi, że on wygląda na 3 latka. Zresztą niedawno byliśmy u znajomych, którzy mają synka, który w czerwcu skończył 3 latka i waży tyle samo co Adrian. I co jest najdziwniejsze to skubany baaardzo mało mi nadal je i nie wygląda na jakiegoś grubaska, nawet bym powiedziała, że jest z tych szczupłych dzieci :ico_noniewiem:
Wszystkie są od niego cięższe ale niższe.
no widzisz więc nie ma reguły na to :ico_noniewiem:
może uda się nam wątek reanimować
mam taką nadzieję, zaraz wejdę na FB i napisze do Zubelka :ico_sorki:

A Gaga czekam na foteczki :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

12 sie 2012, 21:34

i nie wygląda na jakiegoś grubaska, nawet bym powiedziała, że jest z tych szczupłych dzieci :ico_noniewiem:
gaga22 napisał/a:
bo jest wysoki. Bartek waży teraz prawie 17 kilo i wcale tego po nim nie widać.
skubany baaardzo mało mi nadal je
a Krzyś odwrotnie je non stop :ico_smiechbig: ale przemianę materii ma chyba po mnie - ja nadal usiłuję przytyć :-D

wrzucam zdjęcia, ale to jeszcze chwilę potrwa

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 sie 2012, 21:45

Adrian robi kupkę raz na 2-3 dni, więc coś w tym jest i też to ma po mnie :ico_wstydzioch:
Wrzucaj, wrzucaj Kochana już się nie mogę doczekać :ico_sorki:

[ Dodano: 12-08-2012, 21:47 ]
je non stop
kolejna rzecz, której Ci zazdroszczę, ja muszę każdą łyżeczkę wyłazić i podstępem Adrianowi wetknąć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

12 sie 2012, 21:59

to z dziś - specjalnie na forum
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A to z wakacji nad morzem
Obrazek
Obrazek
Obrazek

tu Krzyś na placu zabaw w ośrodku
Obrazek
Obrazek

a tutaj niech żyje zdrowe odżywianie :ico_oczko:
Obrazek

Aniula wielkie gratulacje dla podwójnej mamy :ico_brawa_01: , a to co do luźnej skóry na brzuchu - moja sie wciągnęła, a w porównaniu do Ciebie to stara d... ze mnie :-D
Obrazek

[ Dodano: 12-08-2012, 22:00 ]
kolejna rzecz, której Ci zazdroszczę, ja muszę każdą łyżeczkę wyłazić i podstępem Adrianowi wetknąć :ico_olaboga:
nie ma czego, czasami aż mi wstyd, obaj zachowują się jak dzieci z Etiopii - tylko jeść i "mniam, mniam" non stop

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość