lilo

26 sie 2012, 12:17

lilo jestem z Tarnowa. A Ty?
Uuu to trochę daleko ale w okolice Kielc macie mniej więcej tyle samo co my tylko z drugiej strony.
Ja z Radomia jestem :ico_oczko:

Sto lat dla Maciusia!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01:


bozena, naprawdę twoi chłopcy jak bliźnięta wyglądają na tej fotce :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Też się pochwal gdzie jeździcie na wycieczki bo chyba z W-wy jesteś? To i ja będę mogła skorzystać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

26 sie 2012, 12:58

Też się pochwal gdzie jeździcie na wycieczki bo chyba z W-wy jesteś? To i ja będę mogła skorzystać
my głównie po wawce jeździmy, moje maluchy kochają zoo i starówkę, łazienki, daleko mamy do wilanowa i jeszcze tam z nimi nie byłam ale mam zamiar w niedługim czasie. a w Twoją stornę to planuję do Czerska jechać kiedyś na piknik na zamku. Zabrać kocyk i prowiant i spędzić na dziedzincu dzień. Jeśli w te lato nam się nie uda to w przyszłe wakacje na pewno. Może tam się spotkamy? A jak będziecie w wawce to się odezwij i pójdziemy razem na spacer.

lilo

26 sie 2012, 13:17

bozena, w Czersku byliśmy w zeszłym roku z dzieciakami, wcześniej też we dwoje tylko, jeszcze przed dziećmi :ico_oczko:
Niedaleko jest też Mniszew - tam jest skansen militarny w lesie, chłopakom powinno się podobać - tam są autentyczne okopy, czołgi, armaty, pojazdy wojskowe.
Znalazłam fotki wgrane - tak to wygląda :ico_oczko:

A jak będziecie w wawce to się odezwij i pójdziemy razem na spacer.
Właśnie 2 tyg. temu byliśmy z Julą w Łazienkach :ico_sorki: Piotruś był jeszcze u babci.

Ale będę pamiętać :ico_sorki:



U nas cały czas pada i siedzimy w domu, mąż pracuje niestety...
Ostatnio zmieniony 15 sty 2014, 18:46 przez lilo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

26 sie 2012, 13:34

Niedaleko jest też Mniszew - tam jest skansen militarny w lesie, chłopakom powinno się podobać - tam są autentyczne okopy, czołgi, armaty, pojazdy wojskowe.
wygląda zachęcająco, kiedyś na pewno pojedziemy
Właśnie 2 tyg. temu byliśmy z Julą w Łazienkach Piotruś był jeszcze u babci.
to my wtedy byliśmy w puszczy :)
Zapraszam, znam sporo magicznych miejsc to chętnie was oprowadzę.

lilo

26 sie 2012, 13:39

Zapraszam, znam sporo magicznych miejsc to chętnie was oprowadzę.
No to mnie zachęciłaś :-D


Wy raczej na brak rozrywek narzekać nie musicie w stolicy, ciągle jakieś festyny itp.


A byliście w centrum Kopernika??? Podobno fajnie, my się mamy wybrać ale w sumie Jula za mała więc ewentualnie ja z nią na spacer a Piotruś z tatą do centrum.

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

26 sie 2012, 14:04

A byliście w centrum Kopernika??? Podobno fajnie, my się mamy wybrać ale w sumie Jula za mała więc ewentualnie ja z nią na spacer a Piotruś z tatą do centrum.
ie bylismy ale na pierwszej wizycie kupimy bilet całoroczny gdyż z opinii moich znajomych wiem, ze na raz nie da się wszystkiego zobaczyć. Ciagle jakieś nowe naukowe wystawy wprowadzają.

[ Dodano: 26-08-2012, 14:05 ]
ale w sumie Jula za mała więc ewentualnie ja z nią na spacer a Piotruś z tatą do centrum.
na pewno nie za mała a spacer musiałybyście mieć mega dłuuugi i najlepiej na dachu BUWu

lilo

27 sie 2012, 09:23

na pewno nie za mała
Oj wydaje mi się, że tak - na tej farmie iluzji głównie ją plac zabaw i woda interesowały a nie jakieś eksperymenty czy wystawy :ico_oczko:


Witam w ostatni tydzień wakacji :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

27 sie 2012, 09:39

Witam w ostatni tydzień wakacji :ico_oczko:
aż nie do uwierzenia.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 sie 2012, 11:45

Witam w ostatni tydzień wakacji :ico_oczko:
Witam i ja.
:ico_tort: - Maciuś stawia!
Sto lat :ico_brawa_01:
A byliście w centrum Kopernika??? Podobno fajnie, my się mamy wybrać ale w sumie Jula za mała więc ewentualnie ja z nią na spacer a Piotruś z tatą do centrum.
Tylko zarezerwuj wcześniej bilet na ich stronie-znajomi pojechali i nie dostali się bo biletów brak na 2 m-ce do przodu :ico_noniewiem:

lilo

27 sie 2012, 12:36

Tylko zarezerwuj wcześniej bilet na ich stronie-znajomi pojechali i nie dostali się bo biletów brak na 2 m-ce do przodu
Dzięki za podpowiedź :ico_sorki:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość