moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

27 sie 2012, 09:43

mąż pow ze szczura nie chce


i ma rację :ico_oczko:

Rybcia, rewelacja

anetka607 a jak u twojego koteczka z "sierścią" bo ponoć one się tak nie lenią z uwagi na to że mają futerko a nie sierść ?

lilo

27 sie 2012, 09:49

moje dachowce nie mialy nigdy cierpliwosci do dzieci
Burek rodziców też jest przeokropnie cierpliwy dla Julki. Ona go nosi, tarmosi, buja w wózku a on nic. Do tego jak jesteśmy na dworku to łazi za nią krok w krok - mówimy że musi być masochistą skoro tak kocha swojego oprawcę i poddaje się jego zabiegom :ico_oczko:
Czarny nie pozwala jej na takie rzeczy ale po prostu ucieka i już :ico_oczko:


iw_rybka, fajny kocurek, większość moich kotków była czarna, lubowałam się swego czasu w takich :ico_brawa_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

27 sie 2012, 10:28

a jak u twojego koteczka z "sierścią" bo ponoć one się tak nie lenią z uwagi na to że mają futerko a nie sierść ?
no to nie jest zwykla siersc, takie krótsze geste furto, a co do linienia to sie okaze pewnie na wiosne bo teraz nie powinien jeszcze przed zima bo mały
mówimy że musi być masochistą skoro tak kocha swojego oprawcę i poddaje się jego zabiegom :ico_oczko:
u nas to samo ale on chodzi za Klara bo ona sie bawi a on siedzi i sie przyglada :-D jak ja cos robie sprzatam, gotuje tez lazi i sie patrzy

a wczoraj mąż poszedl z córka na spacer to kot na parapecie wzrokiem ich oprowadzil, a pozniej pobiegl do pokoju córki, oblecial caly i zaczal piszczec jakby plakal :-D a ta go tak tarmosi :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja nie moge patrzec, juz jej tlumacze kota zabieram, to niby wie ale chce ponosic, dzisiaj sama go z szafy wyciagala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 sie 2012, 15:04

iw_rybka, fajny kocurek, większość moich kotków była czarna, lubowałam się swego czasu w takich :ico_brawa_01:
- a widzisz,a my jak go bralismy,to wlasnie czarnuszka chcielismy,kobitka,ktora posredniczyla w znalezieniu im domu,mowila,ze czarnego nikt nie chcial jacys przesadni chyba :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

27 sie 2012, 17:18

iw_rybka, fajny jest ten wasz Zgredek :ico_brawa_01:
mal w jakim wieku bedzie kot jak bedziesz go kastrowac??
mały będzie miał 6 m-cy,tak wstępnie ustalałam z wetką ,kocurki kastruje się najlepiej pomiędzy 6 a 8 miesiącem ,unika się wtedy nawyku sikania gdzie popadnie ,podobno mocz kocura strasznie cuchnie a bardzo nie chciałabym aby zasmrodził mi mieszkanie ,mówiła że owszem kastruje sie tez starsze kocurki ale są takie też gdzie nawet po kastracji nie zanika u nich nawyk sikania gdzie bądź
na początku września będę rozmawiać z wetką o kastracji ,oceni kota a wtedy powie czy to wrzesień będzie czy nieco później
Bardzo cierpliwy do dzieci,na ulicy wita sie z nami jak pies - wystarczy autem podjechac,jak jest w domu,to przybiega do drzwi,jak wchodze
u nas jest tak samo ,za każdym razem podchodzą do drzwi gdy słyszą dźwięk domofonu,siadają i czekają aż ktoś wejdzie :ico_haha_01: trzeba koniecznie z nimi się przywitać i je pogłaskać :ico_haha_01: ,ale mnie dodatkowo zaprowadzają do kuchni bo myślą że zaraz dam im coś do jedzenia :ico_haha_02:
fajnie "gadają " z nami ,uwielbiam jak mruczą słodko :ico_haha_02: Lutek jest jak dziecko uwielbia być brany na ręce a Gwiazducha idzie na "opa" do Zuzki :ico_haha_01:
wszelkie piłeczki ,wstązki ,lineczki,papierki ,papcie szczególnie Zuzki :-D cieszą się powodzeniem u kociaków ,już nie wspomną że siedzą przy nas gdy się posiłkujemy :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

28 sie 2012, 09:24

mały będzie miał 6 m-cy,tak wstępnie ustalałam z wetką ,kocurki kastruje się najlepiej pomiędzy 6 a 8
no a mi w przychodni powiedzieli ze mojego najlepiej 8-9 m-c no chyba ze zacznie wczesniej posikiwac, bo podobno zbyt szybka kastaracja deformuje sie kotu cialo bo usuwa sie jakis hormon i wtedy te koty rosna dziwnie, nie wiem ona mowila akurat o tej mojej rasie :ico_noniewiem: bo ja chcialam wczesniej to mi odradzila

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

28 sie 2012, 17:33

dlatego powinien być dojrzały płciowo ,bo ten hormon potrzeby jest jemu do dojrzenia ,nie pytałam się o skutki uboczne gdyby przed tą dojrzałością się wykastrowało a wetka nie rozwijała tematu ,powiedziała że na pewno gdy zacznie posikiwać to nawet na cito wykonuje się kastrację ,zna przypadek że kastrowało się kocura 5 miesięcznego bo taka potrzeba była ,pewnie jak ze wszystkim tak i z dojrzewaniem jest jeden szybko drugi nieco wolniej :ico_haha_01:
na pewno Lutek jest pod nasza baczną obserwacją :ico_oczko:

[ Dodano: 28-08-2012, 17:35 ]
NICOLA_1985 mam nadzieję że jak kotki do was przybędą to pokażesz nam fotki :ico_brawa_01: czekam niecierpliwie :-D

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

28 sie 2012, 20:47

Ostatnio zmieniony 30 sie 2012, 10:52 przez anetka607, łącznie zmieniany 1 raz.

lilo

29 sie 2012, 11:22

anetka607, cudny maluch :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wygląda jakby się uśmiechał do zdjęcia :-D :ico_brawa_01:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

29 sie 2012, 18:47

anetka607, z tych fotek to śmiało portret mogłabyś zrobić ,urocza kuleczka :ico_brawa_01:

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość