Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 sie 2012, 13:20

zasnął o 21 to obudził się przed 5..
wow to spioch!!!
Marcinek to czesciej sie budzi w nocy niz w dzien;/ w dzien potrafi spac tak ok 4 h a w nocy budzi sie co 2-3 ;/

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 sie 2012, 14:53

wow to spioch!!!
To tylko jednorazowe pewnie było po tych wczorajszych kolkach :ico_olaboga:

Pochwalę się Wam:)
Właśnie kurier podrzucił mi AB Rocket do robienia brzuszków :ico_brawa_01:
Hehe...teraz jeszcze dobre chęci potrzebne i systematyczność :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 sie 2012, 15:26

Madleine, to ty mój rocznik jesteś :-D '87? :ico_brawa_01:

Qanchita, powodzenia z brzuszkami :ico_sorki: ja zaczynam od 1.09 ;-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

30 sie 2012, 16:03

tibby, grunt to mieć wyznaczoną datę :))) Powodzenia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

30 sie 2012, 16:23

Madleine, niestety mój komp jakiś dziki i zdjęć twoich nie pokazuje- a w podpisie widzę Marcinka :ico_noniewiem:
zostawiłam dziś agatkę z moimi rodzicami bo z juniorem na badanie krwi pojechałam. nie było nas 1,5 godz i mała nie jadła ani nie płakała, tylko pogadała z babcią i spała. niby pchała łapki do buzi, mama wstawiła mleko do podgrzania a łobuziara w tym czasie zasnęła :ico_haha_01:

Quanchita mam nadzieję że takie ataki już u Tymusia nie wrócą :ico_sorki:

ja sie nawpierdzielałam różności ostatnio i Agatka ma jakaś delikatną wysypkę na czole :ico_puknij:
w ogóle staram sie po troszkę wszystko jadać
z owoców to jadałam już winogrona, nektaryny, brzoskwinie, arbuza,śliwki, jagody, maliny, arbuza no i oczywiście jabłka i banany :ico_oczko:
a uczula ją chyba jednak nadmiar mleka bo wpylałam masę krówek mlecznych i białej czekolady ostatnio :ico_wstydzioch:

mam pytanie- czy wasze Bąble pokasłują? bo Agatka z rana czasem tak pokasłuje sucho. musze na wiosennych zapytać bo tam tak Sylwia chyba miała z córcią.

[ Dodano: 30-08-2012, 16:42 ]
w dzien potrafi spac tak ok 4 h a
ale tak ciągiem, bez jedzenia? to niezły śpioszek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 30-08-2012, 16:48 ]
Qanchita, a o tym chrzcie u Was myślałam i tak sobie wymyśliłam że możecie ochrzcić Tymka tylko z chrzestną- w Kosciele. a ten chrzestny wybrany przez was może być taki "nieoficjalny", nie będzie stał przy was w Kościele ale uznacie go Wy za chrzestnego i tyle. bo do ochrzczenia wystarczy jeden chrzestny. ja bym tak chyba zrobiła, ksiądz tu nie ma nic do gadania, kościół wymaga minimum jednego chrzestnego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 sie 2012, 21:00

tibby, tak 87 :-)
ale tak ciągiem, bez jedzenia? to niezły śpioszek
Ciągiem,ale zazwyczaj po 2 godzinnym marudzeniu pada tak zmęczony.

My jutro idziemy zalatwiac chrzciny.Dzis byly zakupy - kupilam sukienke na wesele i oczywiscie jestem niezadowolona bo znowu wydaje mi sie,ze grubo w niej wygladam.Chyba juz w obsesje popadam :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

30 sie 2012, 21:04

Płacze...mało powiedziane... krzyczy,zanosi się, pręży. Po takiej długiej męce nagle pruta albo robi kupkę i wtedy ma chwilę ulgi a potem znów te krzyki. Pierś go nie uspokoi bo ból mu na to nie pozwala :ico_placzek: Nawet złapać nie może
Moja właśnie taką kolkę dostała wczoraj :ico_placzek: tylko pionizacja na chwilę pomagała a tak to nigdy wcześenij kolki nie miała :ico_placzek: dałam jej bobotic i widzę znaczną poprawę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Nocka była super. Pewnie był tak wymęczony tymi kolkami że jak zasnął o 21 to obudził się przed 5...a mi cycki chciały eksplodować :ico_szoking: Napił się ładnie i spał dalej i teraz śpi tylko z przerwami na jedzonko :ico_sorki:
Boże...mam nadzieje że taka masakra już się nie powtórzy :ico_sorki:
no u mnie jak zasnęła o 23 to pobudka o 3 ale ostatni posiłęk jadła o 20 :ico_szoking: też sie bidulka namęczyła :ico_placzek:

Qanchita, ćwicz cwicz ja też się musze wziąć bo jednak mały flaczek został... ehhhh we wtroek idę na wizytę popołogową ciekawe co tam zoabczy ten mój ginek... kase z ora i powie ze wszystko ok zanpewne... dzisiaj w sumie fajny dzień był mała grzeczniutka łądnie spała na spacerku a jak nie spała to tak świadowmie patrzyła głównie na mnie bo miałam okulary muchy na sobie i chyba mnie nie rozpoznała ale juz spacery ni ena syrenie od jakiś 4 dni więc jest superaśnie :-) w moim rossmanie od 3 tyg nie dosrtarczjaą wkłądek babydrem i musiała iść do innego więc dzisiaj dłuzszy spacer miałam z Kajką :-D

Gosia ja trzymam kciuki zeby Wasze pobudki nocne do minimum 4h się wydłuzyły :ico_sorki: Madleine to samo!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 sie 2012, 21:42

w moim rossmanie od 3 tyg nie dosrtarczjaą wkłądek babydrem i musiała iść do innego więc dzisiaj dłuzszy spacer miałam z Kajką :-D
u mnie w mieście są dwa rossmany i w żadnym nie było tych wkładek :ico_zly: i widzę że to większy problem :ico_olaboga: dobrze że jeszcze mam z 3 opakowania ale one momentalnie mi idą. Mam nadzieję że szybko dowiozą bo są tanie i dobre :ico_sorki:
bo do ochrzczenia wystarczy jeden chrzestny.
szkoda że wcześniej tego nie wiedziałam bo mój chrzestny to taki na siłę, chciałam brata ciotecznego ale nie ma bierzmowania :ico_zly: a teraz to już po ptakach bo już poprosiłam.

W kauflandzie jest promocja pieluszek pampers za takie duże opakowanie economy + 50% economy 50zł zapłaciłam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 30-08-2012, 21:45 ]
a wy jakich wkładek używacie?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 sie 2012, 21:57

W kauflandzie jest promocja pieluszek pampers za takie duże opakowanie economy + 50% economy 50zł zapłaciłam
ja tez je kupilam tyle,ze w tesco :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

30 sie 2012, 22:00

u mnie w mieście są dwa rossmany i w żadnym nie było tych wkładek :ico_zly: i widzę że to większy problem :ico_olaboga: dobrze że jeszcze mam z 3 opakowania ale one momentalnie mi idą. Mam nadzieję że szybko dowiozą bo są tanie i dobre :ico_sorki:
nom ja tych używam a na wyjścia w prześwitującej bluzce używam LANISOH ale to ma jeszcze próbki szpitala i też są dobre i nie widać ze ma się wkładkę. Johnson są beznadziejne i drogie przyklejają się do sutka i jak się ją wyciąga to to mega boli :ico_zly: :ico_chory:

Pisałam do Julki u nich wszystko ok jeszcze w dwupaku ale ma trochę spraw na głowie przez co do Nas nie zagląda a na jutro ona ma termin :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość