Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

24 sie 2012, 21:26

widze ze sie nie odzywasz wiec jeszcze pewnie macie problemy z netem szkoda bo cos tu ucichlo :ico_noniewiem:
Aniula mój net już wczoraj działał, ale ja nawaliłam :-D padłąm zaraz po chłopakach, nawet się nie wykąpałam :ico_wstydzioch:

Agnieszka kobito :ico_sorki: opowiadaj co u Was słychać.
Wiktor rosnie broi i wymusza:o)
czyli standardowo, chyba jak wszystkie nasze dzieciaki

U nas Krzyś jest małym terrorystą. Buzia mu się nie zamyka, gada non stop, powtarza wszystko co usłyszy - jak mała papuga. Czasami mamy już dość jego gadania, zaczepia wszystkich sąsiadów i prowadzi z nimi dyskusje :-D A poza tym układa zdania z 3 a czasami nawet z 4 wyrazów. Już całkiem nieźle można się z nim dogadać. Dla mnie to szok, bo Bartek ponad trzy lata nie mówił niemal nic. Nie sądziłam, że tak małe dziecko może aż tyle mówić.
Ale za to samodzielne jedzenie to jet tragedia :ico_olaboga: wszystko nadaje się do prania, a Krzyś ma kawałki jedzenia nawet we włosach. Bartek w jeku wieku już pięknie jadł sam łyżeczką i widelcem, a Krzyś do wszystkiego jest zdolny tylko nie do tego. On się po prostu bawi jedzeniem. A najczęściej nie daje się karmić, tylko chce jeść sam, co zawsze kończy się wielkim sprzątaniem :ico_zly:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

24 sie 2012, 21:34

I jestem
fotek nie wrzuce nie mogę kabla od aparatu znalezc :ico_noniewiem:
Co unas hm.... Tak dużo się dzieje, ja jak zwykle caly czas w biegu, ciągle udaje ż wszystko pięknie i usmiecham, pracuje gotuję sprzątam a jak przychodzi wieczór to padam na pysk :ico_oczko: i nie wiem jak ale w sęunde zasypiam.
Wróciłąm do pracy ale nie do banku, zmieniłam branże na wypożyczalnie samochodów, fajna praca stabilna 8 godzin i do domu, bez stresu, niania z Wiktorkiem jeszcze jest zastanawiam się już nad przdedszkolem dla maluchów ale dyskusje w domu trwają.
Przeżylismy wiele przez ten zas ja jedną nogą w grobie byłam wogóle w jakiejs śpiączce 2 tygonie ale jak to lekarz powiedział ,,Pani Agnieszko Pani to nawet diabeł się pewnie boi" :-D :ico_noniewiem: Nie wiem comiał na mysli... :ico_oczko:
:ico_noniewiem: Wiktor urósł mega szkoda że tych fotek nie wrzucę ale może jutro się też uda posiedziec przy lapku. Tak mnie sraszyli że będzie odbiegał od rówieśników a ten nawija całymi zdaniami, lata jak szolony po placu zabaw głowe rozbija na zjeżdzalniach, kota zamęcza i broi niesamowicie, wszędzie go pełno wymusza bo niania wymięka ale my się nie dajemy z M.
Widzę żewasze maluchy dziewczyny też porosły jeju jak ten czas leci.....
się rozisałąm ale na raz to się chyba nie da opisać wszystkiego trzeba stopniowo.
Do odczytania dziewczyny....

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 sie 2012, 07:50

Witam!
Ja piszę z pracy, ale dziś po jadę i muszę załatwić jakiś net, bo już zwariować idzie :ico_olaboga: bez niego jak bez ręki :-D
A tezn stary działać mi nie będzie bo niedaleko mnie ściągnęli jakiś nadajnik :ico_zly:
Agnieszka jak super że jesteś :ico_brawa_01:
Powiedz, a wiadomo z czego ta śpiączka była?
Fajnie, że zmieniłaś pracę na lżejszą :ico_brawa_01:
No i :ico_brawa_01: dla małego za postępy :ico_brawa_01: i czekamy na fotki małego mężczyzny :ico_sorki:
Ja jak tylko będę miała ten net to też coś wrzucę
Aniula świetne masz te dziewczyny :ico_brawa_01: , i moim zdaniem to obie podobne do tatusia, ale dobrze, bo Twój mężuś to przystojniak :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 sie 2012, 22:05

Cześć ja znowu dobę mam za krótką :-D wieczorem padam na twarz i nawet neta nie odpalam.
Bartek od poniedziałku idzie do przedszkola. Zobaczymy jak to będzie :ico_noniewiem:

No a Krzyś zaczyna trochę lepiej jeść samodzielnie, dzisiaj włosy po obiedzie były czyste :-D
Tak mnie sraszyli że będzie odbiegał od rówieśników
Agnieszka dobrze, że czarne scenariusze się nie sprawdziły, a lekarze w takich sytuacjach muszą przedstawiać tę najgorszą opcję żeby nie dawać złudnych nadziei. Gdy się wie jakie są zagrożenia, to zdrowe dziecko jest cudownym prezentem od losu

Zmykam,bo znów zasypiam :ico_spanko:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

30 sie 2012, 22:25

Agnieszka26, czekam na fotki :ico_sorki: cisze sie ze jest u was dobrze :ico_sorki: odzywaj sie do nas czesciej :ico_sorki:

buzok14,
Aniula świetne masz te dziewczyny :ico_brawa_01: , i moim zdaniem to obie podobne do tatusia, ale dobrze, bo Twój mężuś to przystojniak :-D
a mowia ze Pola podobna do mnie jest :ico_noniewiem: no przystojniak i to jaki hehe :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

a oto nasze dziewuszki

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

02 wrz 2012, 22:58

Hej Dziewczyny

długo mnie nie było ale jakoś tak czasu w ogóle nie miałam zawsze coś do zrobienia po powrocie z pracy a potem to już nawet kompa nie biorę bo padam na twarz!

Agnieszka Kochana jak miło że się odezwałaś. Przykro że tak musisz zmagać się z tym choróbskiem i nie można w żaden sposób pomóc! Ale wiesz najważniejsze jest że za każdy razem się podnosisz i wracasz do zdrowia! Trzymam za Ciebie cały czas kciuki! No i z niecierpliwością czekam na zdjęcie Wiktorka!

Kiedyś Wam obiecałam że wrzucę moją fotkę w okularach:

Obrazek

[ Dodano: 02-09-2012, 23:00 ]
Dziewczynki napisze później coś więcej bo Klaudia coś kwęka! Pa

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

03 wrz 2012, 22:08

hej.
Ciężki wekend za nami ufff :ico_puknij:
Wzięłam dyżur domoy i siedziałam papierach cały wekend ale dostałam awans :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Naet zastępcą kierownika zostałam wow :ico_szoking: :ico_tort: :ico_tort:
No także coś się ruszyło opłacalne finansowo :-D
Ogółem to na jakies zakupki skoczę po 10 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dawno nic sobie niie kupiłam wszystko na leczenie pcham
Ale dziewczyny zrobiłam w piatek morfologię mam taka jak bym zdrowa była :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jet :ico_sorki:
WWiktor jak to Witek na basen z Tatą cały wekend jezdzili hm szukam kabla od aparatu znów i albo jestem slepa :ico_oczko: (przecież nie widzę na jedno oko) :ico_noniewiem: albo mój M wyniósł go gdzieś bo już jakiś czas go szukam i odpuszczam....
Ogółem dziewczyny to Ja się już dobże czuje tylko podtrzymuje mi się stan jakiś dziwnych skoków komórek nowotworoych i pózniej dziwnie spada przebadało mnie tysiące lekarzy i żaden nie wie co to za cholerstwo jest...
Buzok pytałąś z kąd śpączka był a więc, mądrzy lekarze z Wrocławia stwierdzili że sprawdzą co się staniie z moją trzustką jak zastosują próbę głodową i nie dałąm rady spadł mi tak cukier że śpączka po 20 godzinach głodówki. Ciężko im było mnie dobudzić ięc w farmakologicznej mnie trzymali kilka dni i jakoś się zregenerowłąm... Myśleli że mi dadzą radę :-D :ico_nienie: :ico_oczko: nie wiedzieli z kim zadarli.
Jakie wy jesteście laski dziewczyny to normalnie :ico_olaboga:
Ja dalej wychudzona ani grama nie przytyłam portki z nonono lecą całe szczęscie jakies rozmiary 34 są bo bym jak worek chodziła ubrana :ico_oczko:
Jutro ścignę mego M żeby kabel oddawał od aparatu :ico_nerwusek: i wrzucę foty Brysia mojego.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 wrz 2012, 12:38

Witam
Ja już wracam do normy z netkiem :ico_brawa_01:
Więc postaram się być częściej, ale też za dużo nie obiecuję bo mam zawalenie w pracy

Agnieszko ogromne brawa za awans, dodatkowe pieniążki się napewno przydadzą, z tym że wiąże się to pewnie z większą ilością pracy, a Ty powinnaś trosze odpocząć :ico_noniewiem:
mądrzy lekarze z Wrocławia
no i weź tu ufaj lekarzom :ico_zly:ehhhh dobrze, że się to tak skończyło bo brrrrrrr :ico_zly:
Kiedyś Wam obiecałam że wrzucę moją fotkę w okularach:
kurcze ale śliczna z Ciebie kobietka :ico_brawa_01:.

Adrian zdrowy, ma już 7 zabków (dla nas to już, a dla Was pewnie malutko:))
sam je, i mówi coraz więcej. Ostatnio P przwiózł do domu malutkiego kotka, tzn takiego dachowaca, i mamy go na dworku, bo my nie lubimy zwierząt w domu, i młody ma zabawę, że szok, tylko trzeba uważać, bo czasem z miłości za mocno go przytula :-D

Sisiu już na dobre woła, nawet ostatnio byliśmy w galerii i założyłam mu pampka, bo to różnie bywa, i ten stanął na środku sklepu i woła siku no ja mu mówię sikaj bo masz pieluchę a ten w płacz bo chce skiku, więc na szybko znaleźliśmy WC i się wysikał i jaki był z siebie zadowolony :-D
Gorzej jest z kupą, kurde robi w maty, nawet jak widze, że zaczyna robić i sadzam go na nocnik to mu się coś tam blokuje i nie zrobi :ico_noniewiem:, a jak wejdzie za jakiś mebelek i sobie kucnie to mu idzie że hoho :ico_haha_01:
A i moja Oliwcia do pierwszej klasy poszla :ico_brawa_01:
To tyle u mnie jak doczytam to napisze coś więcej

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

11 wrz 2012, 21:24

Hej u nas jakoś czas szybko leci. Bartek chodzi do przedszkola i nawet mu się podoba.
Już zdążył przywlec katar, jemu przeszło po dwóch dniach,a Krzyś ma gile do pasa do dzisiaj :ico_haha_01:

Krzyś momentami jest potwornie niedobry, krzyczy na wszystkich, wymusza potwornie, no i bije Bartka. Także dostaje kary. Niestety jak na razie ma to gdzieś. Po chwili znów jest złotym dzieckiem, ładnie się sam bawi, chce pomagać we wszystkim i jest przekochany.

Siku nadal nie woła, tylko od razu mówi, że zrobił i jeszcze każe się przebrać :-D

Ja mam w pracy urwanie gitary i nawet nie mam czasu wejść na internet. Spadam ugotować Krzysiowi zupę na jutro

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 wrz 2012, 15:46

Krzyś momentami jest potwornie niedobry, krzyczy na wszystkich, wymusza potwornie, no i bije Bartka. Także dostaje kary. Niestety jak na razie ma to gdzieś. Po chwili znów jest złotym dzieckiem, ładnie się sam bawi, chce pomagać we wszystkim i jest przekochany.
tak jakbym czytała o moim Adrianie, dokładnie okropnie jest rozkapryszony, i własnie najgorsze, że bije, ma takie niekontrolowane ruchy :ico_zly:
okres buntu nam się rozpoczął :ico_olaboga:

znowu coś u nas cichutko :ico_noniewiem:

[ Dodano: |17 Wrz 2012|, o 08:51 ]
Witam!
Kurcze czemu tak mało tu zaglądacie :ico_placzek:
U nas łobuzowanie na pierwszym miejscu :ico_noniewiem: , oj czasem nie wyrabiam
No i nie wiem czy pisałam że Aduś pije mleczko kozie :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość