wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

05 wrz 2012, 19:12

Qanchita, a wyslij mi na pw jaki masz

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

05 wrz 2012, 19:48

Qanchita, a wyslij mi na pw jaki masz
A mogę tu wkleić?

Obrazek

Taki mam:)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

05 wrz 2012, 20:03

Qanchita, i duzo miejsca TO ZAJMUJE?

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

05 wrz 2012, 21:08

Melduje sie :)
Kasiala - ja nie moglam nic na siebie dokupic- w koncu kupilam sukienke ale nie dam rady w niej karmic , musze odciagnac a na chrzcinach chyba w ubikacji bede odciagac. Niestety takie uroki robienia imprezy w knajpie:/ Wogole wydaje mi sie ze mam sukienke na wesele nie na chrzciny ale coz zrobic jak sie jest takim grubasem:( co najlepsze sukienke mam rozmiar 48 a zakiet 44 (parodia)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 wrz 2012, 22:01

Od jakiego miejsca mierzycie?
ja nie bardzo wierzę w to mierzenie. Tomek przy porodzie miał 57cm i wazył 3500. Maks 56cm i 3515. W tym Tomek to był pulpet a Maks chudzinka i długi. Póki dziecko nie stanie to te pomiary takie bardziej na oko :-)
Madleine ładnie przybiera Marcinek :ico_brawa_01: No i Tymek wziął się do roboty :ico_brawa_01:
w koncu kupilam sukienke ale nie dam rady w niej karmic
no i ja mam problem co kupić na chrzciny. Nie bardzo mi się uśmiecha coś kupować na jedną okazję. O ile dół - spodnie lub spódnicę na później będę miała to bluzkę na jeden raz bo takie mam cycki wielkie że w nic normalnego nie wejdę :ico_olaboga:
Taki mam:)
życzę wytrwałości w ćwiczeniach :ico_sorki:

[ Dodano: 05-09-2012, 22:09 ]
tibby, czy ja oczopląsu dostałam ale jeszcze ostatnio było 5 lat do staranek a teraz tylko rok :ico_haha_01: no i fajnego masz smyka w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

05 wrz 2012, 22:47

Qanchita, i duzo miejsca TO ZAJMUJE?
Nie. Tyle co krzesło, tylko nóg nie ma :ico_oczko:
w koncu kupilam sukienke ale nie dam rady w niej karmic , musze odciagnac a na chrzcinach chyba w ubikacji bede odciagac.
To ja tak samo :ico_oczko:
Kupiłam sobie prostą, dopasowaną sukienkę, zapinaną z tyłu na zamek, długości do kolana w kolorze ciemnoniebieskim:-) Do karmienia się nie nadaje ale przynajmniej jest do wielokrotnego użytku :ico_oczko:
Już 18-tkę w niej zaliczyłam i było mi bardzo wygodnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 wrz 2012, 09:04

no i ja mam problem co kupić na chrzciny.
to ja zrobiłam tak- kupiłam bluzeczkę na guziki która zapne jak już karmic przestane :ico_oczko: a teraz wrzuciłam pod nią biała obcisła bluzeczkę i nie zapinałam 1czy 2 guzików w bluzce :ico_oczko: i karmiło mi się też wygodnie, wyglądało chyba elegancko i wygodnie mi było. mierzyłam bosssska sukienkę i nawet M. powiedział że fajnie mi w niej ale właśnie nie miałam pomysłu jak w niej karmić a z butlą to u nas także takie karmienie trwa dłuuuugo bo Agatka się kłóci z osobą ją karmiącą bo chce cyca :ico_oczko:

wagi waszych dzieciaków bombowe :ico_brawa_01:

Madleine rzuć mi foty ma maila bo ja jedyna tu twoich nie widze, fb nie mam i mi smutno :ico_placzek: :ico_oczko: :ico_sorki:

[ Dodano: 06-09-2012, 09:07 ]
Qanchita, a u Ciebie jak z tymi chrzcinami? bo nie wiem czy pisałaś i przegapiłam czy nie pisałaś co z tym chrzestnym :-)

powiem wam że Agatka miała teraz ewidentnie skok rozwojowy bo w ciągu kilku dni mam dziecko nie do poznania. nawet zabawki fajnie już łapie jak jej podam :ico_sorki:

i mam pytanko- czy to możliwe że ona już płacze jak zostanie z kimś"obcym"? bo wczoraj w aucie pod przedszkolem została z moją teściową,ja poprowadziłam smyka.wracam a mała popłakuje a jak mnie zobaczyła to sie rozżaliła i płakała chwile rzewnymi łzami aż ją przytuliłam :ico_olaboga: a w tamtym tyg tak wyła jak ją dałam w szkole woznej na ręce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

06 wrz 2012, 09:16

Madleine rzuć mi foty ma maila bo ja jedyna tu twoich nie widze, fb nie mam i mi smutno
juz wysylam :-)
powiem wam że Agatka miała teraz ewidentnie skok rozwojowy bo w ciągu kilku dni mam dziecko nie do poznania. nawet zabawki fajnie już łapie jak jej podam
Ale fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do chrzcin to ja mam sukienke ktora teraz kupilam na wesele i mysle,ze bedzie sie nadawac.Jak nie to mam jeszcze swoje eleganckie spodnie tylko koszule nową bym musiala kupic bo pomimo,ze nie mam pokarmu to piersi mam wieksze

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 wrz 2012, 09:19

ze nie mam pokarmu to piersi mam wieksze
mąż happy?
ja to po wykarmieniu drugiego ssaka chyba sobie będę mogła cyce na plecy przez ramię zarzucić :ico_noniewiem: tym bardziej że Agatka uwielbia obracać głowę w druga stronę trzymając cyca w buzi :ico_haha_01:

[ Dodano: 06-09-2012, 09:20 ]
juz wysylam :-)
nakarmie ssaka i obejrze :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

06 wrz 2012, 09:24

mąż happy?
No baaa :-)
ja to po wykarmieniu drugiego ssaka chyba sobie będę mogła cyce na plecy przez ramię zarzucić
Napewno nie bedzie tak zle :ico_nienie: :-)
a mi po ciąży piersi trochę obwisły nad czym troche ubolewam,ale mowi się trudno :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość