Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

17 wrz 2012, 10:41

a kto napisał, że to dziecku krzywdę zrobi??????
Czy ja tak napisałam???
Tutaj ja się poczułam tak, jakby mnie wciskano słowa, których nie wyraziłam.

Ale chyba też goździk, zbyt mocną definicję oceniania sobie przyjęłaś. Przykro mi, że poczułaś się urażona. Nie było to moją interncją. Naprawdę.
Chodziło mi tylko o ocenianie sytuacji "poszłabym- nie poszłabym". Ja mam dziecko które duka, stęka, czasami trafi z dźwiękiem, czasami nie, pokazuje paluchem, pokazuje ciałem, prowadza nas za ręce. Jestem w tej sytuacji i mogę OCENIĆ: tak moje dziecko nie potrzebuje/potrzebuje wsparcia specjalisty. Gdyby gadała tak jak jej tutejszy sporo mlodszy kolega, moje słowa byłyby tylko gdybaniem.

naprawdę nie chce mi się ciągnąć już tematu.
Ty poczułaś sie urażona, może ktoś jeszcze też? Ja mam poczucie, że wpisuje się w moje intencje słowa jakie nie padły w moich postach. No i bez sensu już ta dyskusja się zrobiła. Bo każdy powiedział swoje zdanie, i każde było moim zdaniem cenne.


Tibby, dzieki za życzonka. Również i Bart miał urodziny, wczoraj. Więc: :ico_tort: :ico_brawa_01:

A i pytałaś o karmienie. Dalej się karmimy. Jeszcze wczoraj przed wieczorkiem napisałabym, że bez problemów, ale dzisiejsza nocka :ico_noniewiem: mnie przeczochrała nieziemsko.
Nie dość, że całą niedzielę spędziliśmy na zwiedzaniu, to jeszcze Jaś w nocy krzyczał. To nie był płacz, tylko wrzask/pisk. Nie wiem ile razy w nocy.
Chciał piersiaka/nie chciał i tak na zmianę. Masowanie brzuszka (i nóg haha) pomagało, ale to go zawsze uspokaja (na golaska koniecznie).
Raczej nic złego nie zjadłam, więc nie wiem dlaczego tak... Chyba, że świński tort mu zaszkodził ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 wrz 2012, 13:04

No tak, bo między twoimi chłopakami jest niewielka różnica dniowa :ico_haha_01: Najlepszego w takim razie i dla najstarszego! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

U nas ok. Dni mijają raczej spokojnie.
Pogorszyło się u nas z samodzielnym zasypianiem. Niestety znów musimy zasypiać z Tobikiem, bo pozostawiony sam w pokoju wpada w szał i krzczy/drze się/panikuje i woła MAMA MAMA MAMA MAMA! Nie da się go uspokoić.. Jak się rozwyje, to końca nie widać :ico_noniewiem:
Nowe słowa: MNIAM MNIAM :ico_brawa_01:

[ Dodano: |17 Wrz 2012|, o 14:07 ]
karo, co u Julchik? zabiegana pewnie z dwójką dzieci, co? szkoda, że nie znajdzie nawet odrobiny czasu na odwiedziny na forum :ico_noniewiem: ale pewnie wieczorami pada zmęczona, prawda?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

17 wrz 2012, 14:09

U nas dzisiaj też dzien nowych osiagniec.
Gratuluje mniam mniam :)

U nas z zasypianiem nie ma problemu ale my generalnie od zawsze siedzimy przy bobkach jak zasypiaja. Ale za to milena ma źle sny i się budzi z placzem dosc często.

Co do przelomow:
Dwa sukcesy dzisiaj
1 milena bez slowa sama poszla na nocnik, zdjela co trzeba, wysiusiala się i ubrala :)
2. Wlasnie niedawno zawolala "siusiu" po czym napelniła nocnik :)

Nie mam pl liter bo pisze z telefonu

[ Dodano: |17 Wrz 2012|, o 22:42 ]
ehhh...
wymioty Milenki wspaniale zakończyły dzisiejszy dzień :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 wrz 2012, 10:02

sukces zwieńczony :587: - wspólczuję :ico_pocieszyciel: wszystko zniosę, wszystkie katary, kaszle i gorączki, ale nie wymioty :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 wrz 2012, 11:55

:ico_haha_01: Zapach powodował, że mało sama od siebie nie dodałam ;) Ale spoko. Wszystko można znieść :)
Chyba mandarynka się nie chciała strawić (bo wyleciała), więc mam nadzieję, że to nie wirus :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 wrz 2012, 14:27

oby to była wina mandarynki :ico_sorki:

moja dziecko dziś zjadło 3 paluszki rybne :ico_szoking: w szoku byłam, bo w zasadzie dla niego wszystko jest BLEEE :ico_noniewiem: :ico_haha_01: a tu taki spust :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 wrz 2012, 13:30

Fajnie :D
Milena ostatnio mało co je.
Dzisiaj o dziwo zjadła całą miseczkę płatków otrębowych.

O.. chyba chce iśc na spacer. Pakuje mi torbę od wózka :ico_haha_01:
No, ale Jaś sobie śpi. Obiad w trakcie bulgotania... nidyrydy

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 wrz 2012, 13:45

U nas faza ryb. Dziś znów zjadł trzy paluszki i podgryzł frytkami z piekarnika :ico_sorki: naje się jak mały misiak :ico_haha_01:

zauważyłam, że moje dziecko zamiast nazywać rzeczy wypowiada odłosy jakie dana rzecz robi :ico_haha_01:
np. mucha i osa to: bzzz
samolot to: wwfff
itp.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 wrz 2012, 14:37

idźcie za ciosem, niech powtarza różne odgłosy.
My tak robimy :)

Chociaż samolot, to: "łoooło"

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

20 wrz 2012, 20:01

my dzis bylismy u tego logopedy. napisze pozniej jak bylo ale matki dzieci niemowiacych mialy racje. ja dzis caly dzien na uniwerku po wpisy a jak wrocilam to karola chora.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość