dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 wrz 2012, 08:44

dałam jej na noc Camillę czy jak to się nazywa na ząbki i widać przyczyną tych kiepskich nocek ostatnio faktycznie ząbki były.
to ten lek homeopatyczny??? Ja już też i to wypróbowałam...bo też myślałam ze zeby są problemem...ale nie pomogło :cry: . Dobrze wiedzieć ze chociaż działają...bo u was pomogł :-) . Jacie...12 godzin...jak to możliwe? :ico_oczko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 wrz 2012, 08:53

widac że coś jej dokuczało, wierciła się, niby zasypiała i przez sen popłakiwała
doszło do tego ze musze za kazdym razem go bujać, bo inaczej nie zaśnie z powrotem...i tak co godzinę, 20 minut...
takie noce u nas trwają już dwa miesiące :ico_placzek: jak byłam z tym problemem u naszej pediatry to mnie zbyła :ico_placzek: i powiedziałą ze za bardzo narzekam :ico_placzek: (nawet nie zbadała Patryczka) ale czy ja coś złego robię, ze chcę mu i sobie pomoc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 wrz 2012, 10:36

Witam
dołączam go grona niezadowolonych z nowego wyglądu forum :ico_olaboga: na początku w ogóle nie widziałam, gdzie się kończy poprzedni post, a zaczyna następny :ico_noniewiem: avatarki przeniesione na prawo? - zupełnie tego nie rozumiem. ogólnie wszystko mało czytelne, zlewa się... :ico_noniewiem:

dzwoneczku, dużo siły życzę w dalszym ciągu! :ico_pocieszyciel: matko, to musi być straszne... jak Ty jeszcze dajesz radę? :ico_szoking: mam nadzieję, że lekarz pomoże i szybko będzie poprawa! :ico_sorki:

u nas ok, Filip już prawie zdrowy, ma jeszcze trochę kataru. na razie jego sposób na przemieszczanie się po podłodze to obroty z brzucha na plecy, jeden za drugim i w ten sposób chwilę po tym, jak go zostawię na środku dywanu - młody jest już pod ścianą...
ma już 8 zębów - wszystkie jedynki i dwójki :ico_oczko:

agaa22, superowy filmik :ico_brawa_01: fajny mały pełzacz :ico_oczko: i jaką ma czuprynę, nie mogę się nadziwić! ( w porównaniu z moim puszkiem-okruszkiem :ico_oczko: )... aha - i bardzo ładne panele :ico_oczko: zawsze mi się takie podobały :-D

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 wrz 2012, 14:45

agaa22, superowy filmik :ico_brawa_01: fajny mały pełzacz :ico_oczko: i jaką ma czuprynę, nie mogę się nadziwić! ( w porównaniu z moim puszkiem-okruszkiem :ico_oczko: )... aha - i bardzo ładne panele :ico_oczko: zawsze mi się takie podobały :-D
dzieki :ico_haha_01:
A co do paneli to mi tez sie zawsze takie podobaly i takie kupilam ale jak bym miala teraz kupić to bym nie kupila bo te panele mają takie rowki i tylko wzdłuż tych rowków trzeba myc bo jak sie myje w poprzek to sie strasznie maże nie wiem czemu,no ale fakt faktem są ładne :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 wrz 2012, 21:53

ale zmiany fiu fiu wszystko na opak
jeszcze te reklamy mi sie wkrochmalaja w czasie pisania
wydaje mi sie ze po to te zmiany na gorsze zeby bylo o czym pisac
a wogole to mogli dodac wiecej i fajniejsze emotikony

agaa super filmik, nie moge sie nadziwic Igusi jaki postep zrobila i ta jej czuprynka, git

dzwoneczek a w dzien ci wogole spi, czy tez masz masakre?

Gabi Lila juz ci cale noce tak przesypia?


czy wy wasze dzieci uzywaja jeszcze mate edukacyjna?
bo Hanka juz przestala sie interesowac nia i mysle zeby sprzedac

pisalyscie kiedys chyba Gabi na temat spiralki i jak to sie skonczylo,
bo ja mysle zalozyc bo z tymi tabletkami jest tak ze czasto zapominam :ico_wstydzioch:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 wrz 2012, 08:34

Beatka- ja tez juz dawno myslałam żeby mate sprzedać, bo tylko lezy i sie kurzy ,muszę ją wyprać i wystawić.

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 wrz 2012, 08:58

Witam

i u nas mata już leży nieużywana od jakiegoś czasu :ico_noniewiem: jakoś Olka dłużej się bawiła na macie a Kuba olał ją zupełnie :ico_oczko: a teraz leży w łóżeczku i jęczy bo śpiący jest ja się zaraz za pranie i prasowanie biorę ale najpierw gołąbki muszę zakręcić i nastawić do duszenia bo inaczej obiadu nie będzie dziś :ico_haha_01: :ico_haha_01:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 wrz 2012, 09:01

Moja tez sie bawila tylko trochę na macie
A ja jade dzisiaj do ginki,boje sie co z tą moją nadżerką :ico_olaboga: i cytologie niech mi zrobi echh :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 wrz 2012, 09:45

Hejka
Czy Wy tez nie macie polskich liter teraz na forum?

My dzisiaj maszerujemy do lekarza bo młody zakatarzony na maxa dodatkowo kaszle I chrypi strasznie. Zęby go męczą strasznie w nocy budzi sie z placzem. Dodatkowo język ma biały nie wiem od czego
A wogóle to raczkuje w turbo tempie I wstaje mi przy wszystkim także oczy dookoła głowy muszę mieć

Kurcze Orange modernizuje sieć I mam straszna masakrę z dzwonieniem I internetem...

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 wrz 2012, 10:14

A ja jade dzisiaj do ginki,boje sie co z tą moją nadżerką :ico_olaboga: i cytologie niech mi zrobi echh :ico_noniewiem:
ja wczoraj miałam wizytę i miałam mieć cytologię ale nie wyszło nic z tego bo rano @ dostałam :ico_zly: :ico_zly: a najgorsze jest to że 2 tygodnie ledwo minęły od poprzedniej @

Aga26 zdróweczka życze u nas dopiero co katar i chrypka przeszła na szczęście obyło się bez leków ale kupiłam inhalator i 3 razy dziennie inhalacje młodemu robiłam i robię dalej tak profilaktycznie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość