agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 wrz 2012, 10:18

Kaja- a azalia Ci nie wyrównała @?
bo ja chce zeby mi dzisiaj przepisala

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 wrz 2012, 11:08

Kaja- a azalia Ci nie wyrównała @?
bo ja chce zeby mi dzisiaj przepisala
no własnie coś mi się teraz porobiło
pierwsze dwie @ miałam super co 28 dni a teraz juz trzeci raz mam po 14-15 dniach :ico_szoking: :ico_szoking: co dla mnie jest totalnym szokiem niby dziś juz praktycznie nie mam nic i wogóle jakieś to takie do d... musze się znowu zapisać na nowy termin a jutro zapytam jak bedę po zaswiadczenie szła czy to może być spowodowane tabletkami czy co

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 wrz 2012, 11:29

Kaja- kurcze ,no to dziwne, przeciez to powinno sie uregulowac a nie takie jaja :ico_szoking:
No to ja juz nie wiem jakie tabletki wziąć

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 wrz 2012, 11:55

no ja wielkiego wyboru nie mam bo jeszcze karmie i mam nadzieję ze to nie od tabletek bo poza tym czuję się przy nich super no ale takie rozregulowanie i częste @ to mi się nie uśmiechają

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 wrz 2012, 20:39

Dzwoneczek jak po wizycie u lekarza?
Beatka tez intensywnie mysle o spirali bo tabletki zapominam a po plastrach beznadziejnie sie czulam. Tylko to zakladanie mnie przeraza
Mad czy ty zakladalas ochraniacz do wozka juz? Bo nie bardzo wiem gdzie przymocowac te dolne rzepy
Kaja wspolczuje tak czestych @

Bylismy u lekarza. Okazuje sie ze Borysiowi idzie naraz 8 zebow. Dwie dolne jedynki juz sie przebily ale pozostaje jeszcze 6. Ma straszny slinotok ktory powoduje kaszel i ta slina go wrecz zalewa co powoduje ze go naciaga. Do tego katar...
W piatek mamy isc znowu do kontroli bo musze sprawdzac czy mu to na oskrzela nie zejdzie. Biedactwo moje male. Jak nie mial tyle czasu zebow tak teraz wszystkie naraz ida.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 wrz 2012, 21:08

Cześć dziewczynki :-)
Mad czy ty zakladalas ochraniacz do wozka juz? Bo nie bardzo wiem gdzie przymocowac te dolne rzepy
Raz zakladałam jak jeszcze folii od deszczu nie mielismy i tez mialam problem z tymi rzepami i w efekcie ich nie zapielam :-D
Pewnie zrobie drugie podejscie ale jakby Ciebie szybciej olsnilo to daj znac :-D

Ja dostalam wczoraj @ i kurcze cykle mi sie wydluzyly.. mam 33-35dniowe... Chyba tez sie wybrac do ginki musze jak poukladam sobie ta przeprowadzke. Tabletek zadnych nie biore jedziemy na Unimilach SKYN i jest ok.

dzwoneczku ciekawa jestem jak u Was po wizycie ulekarza. Mam nadzieje ze trafilas na kogos ludzkiego kto nie zbagatelizuje problemu ! :ico_sorki:

O rany tyle zebow naraz :ico_olaboga: Wspolczuje maluszkom bo swoje sie nacierpia a mamunie to tymbardziej. U nas dalej lyso w kwestii zabkow.

Zamiast stawania, chodzenia czy raczkowania pelza na calego do przodu zwiedzajac mieszkanie i wciskajac lapki wszedzie gdzie nie wolno. A przy okazki podloge wyciera ;-)

Beatka U nas mata już dawnooo poszła w odstawkę i jestschowana, a te pałąki zdały egzamin tylko początkowo jak mała podziwiała świat leżąc na wznak. Nie sprzedaje, zostawiam dla drugiej dzidzi :-D
Ciesę się bo sprzedałam hurtem sporą partię ubranek po małej i mogę uzupelnić jej zimową szafę.

Zabraliśmy się za pakowanie, masakraaa ile rzeczy się nagromadzi ! Konsekwentnie sporo rzeczy powyrzucałam :ico_haha_01: jestem z siebie dumna !
Jutro dalsza część.

Źle się pisze teraz te posty :/

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 wrz 2012, 21:55

Witam
Zostaliśmy przebadani od stop do głów . Nie wiem czy już wam pisałam ze zmagamy sie z refluksem od 6 m życia (sporo wymiotował)...wiec to jest jedna z przyczyn męczenia sie mego Patryczka, do tej pory stosowaliśmy debridat, ale na nas nie działa (dlatego mały non stop mi marudzi przy jedzeniu, a przy butli urządzał mi niezłe wycie i strasznie sie krztusił, miał przewlekły kaszel i chrype) )...dostaliśmy inne leki ( mam nadzieję ze skuteczne), a druga przyczyna to jednak zęby, ktore hurtowo rosną...dał nam recepte na maść na zamowienie...oby i ona coś pomogła.
zrobił usg brzuszka, tutaj wszystko ok, mamy jeszcze zrobić badanie na lambrie, na jaja pasożytów .

a tak poza tym ciemiączko nam już zarasta, choć jeszcze nie powinno.

Mały na jego wadze elektrycznej wazył 9900g i to w pampersie, a 4 tyg temu na wadze w przychodni wazył 10kg., no ale ta waga jest starego typu, wiec pewnie nie był wtedy dokładnie zważony.

Ulżyło mi ze jednak małemu nie dolega nic "straszliwego", ale mam cichą nadzieje ze i nocki sie choc trochę poprawią :-) .
...i tyle...mam nadzieje ze was nie zanudziłam.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 wrz 2012, 08:48

Dzwonek trzymam kciuki zeby zmiana leków zadziałała

U nas Nocka nawet ok. Borys jak zasnął o 21 Tak spał ciągiem do 5. Teraz śpi w samochodzie bo zasnął mi jak zawozilam Emilie do przedszkola. Dolne ząbki ładnie już całe widac. Mam nadzieje że na resztę nie trzeba będzie zbyt długo czekać.

Wieje dzisiaj u nas niemilosiernie. Normalnie głowę chce urwać

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 wrz 2012, 09:40

dzwoneczku dobrze, ze wreszcie ktos wyjasnil skad te problemy z nockami etc. Ciesze sie ze znalazlo sie rozwiazanie i oby pomoglo. Trzymam z calych sil kciuki.

Moja Martyna radzi sobie z dnia na dzien coraz swietniej z pelzaniem, "podchodzi" do wszystkiego co ja interesuje. A ile ma sily jak potrafi przestawic suszarke z rozwieszonym mokrym praniem :ico_olaboga:

A mnie czeka dzis znowu robota ale mam lenia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 wrz 2012, 09:42

Witam :ico_haha_02:
hip hip hurra, dziś kończymy 8-my miesiąc :ico_urodzinki: buziaki dla Martynki i Lili z okazji 9-tego :ico_zakochani:
Aga26 - 8 zębów na raz??? :ico_olaboga: współczuję małemu, no i Tobie, rzecz jasna... to, co Filip "naprodukował" przez kilka miesięcy, wy będziecie mieć za jednym zamachem :-D
a mój mąż twierdzi, że widzi u Filipa piątkę :ico_szoking:
ja dalej bezskutecznie szukam cholernej pracy, co za kraj, jeszcze moment i w depresję wpadnę - tym bardziej, że pora roku sprzyja...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość