NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

06 paź 2012, 11:29

:ico_haha_02: ja sie zaczynam przyzwyczajac do tego forum... nie jest tak zle :ico_haha_02:
tabogucka, jak przycisniesz na szybka odpowiedz, potem na pelny edytor to beda buzki

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

08 paź 2012, 19:58

Hej :-)

Ja też nie mogę się odnaleźć na tym nowym forum :-| zrobiło się bardzo nieczytelne :-/

Dziewczyny jedzą kolację, później idziemy do kąpania i spanko. Napiszę coś więcej jak już usną :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

09 paź 2012, 13:39

witajcie
ja zaglądam, ale jakoś nie mam weny do pisania.
U nas w miarę dobrze. Ola chodzi do przedszkola, nie choruje w ogóle. ALergia ucichła, ale AZS to przewlekła choroba, więc nie można powiedzieć, że wyzdrowiała. Pomogłą nam cudowna lekarka z Warszawy. Zaleciła dietę, dała leki i póki co Olcia ma skórkę prawie idealną, ale odruch drapania pozostał :( zwłaszcza jak się stresuje

Mat jest niemożliwy, nie wiem jak my przetrwamy zimę, wymusza wszytsko piskiem, wyrzuca mi wszytsko z suflad i szafek, jest bardzo nieznośny. kocha jak sie go goni, nie reaguje na moje tłumaczenia i krzyki. Bije Olę i się z tego śmieje. Łobuz niemiłosierny
Ale choruje mi bardzo. Niedawno jelitówka, teraz katar ....Ola mu przynosi chyba z przedszkola :(

ja na razie nie pracuję, moze po zimie, jak Mat podrośnie

Aniaaa aż mi łzy w oczach stanęły jak przeczytałąm ile miałyście nieszczęść. kolkę przerabiałąm już 3 razy, współczuję. Dużoz drowia dla Ciebie i dziewczynek

Aneta11 gratulacje, dużo zdróka dla małęj, dla Ciebie wytrwałości....

NowaSejana, ja też zamierzam oddać Mata na wiosnę do przedszkola jak znajdę pracę :)

bateria mi pada w kompie...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

13 paź 2012, 08:21

Dzien dobry.

O kurcze Aniaaa faktycznie przekichany rok.... teraz to juz tylko moze byc lepiej :-)

Blanka26 oj Twoj Matt dokladnie jak Szymek ...lobuz jeden :ico_olaboga: Ztym ze Szymek u ninki wzgledem innych dzieci jest bardzo grzeczny...natomiast jak przyjdzie do domu to daje popalic....np gryzie szczypie i klepie dosc mocno w twarz :ico_nienie: a co najgorsze jak mu sie odda to znow odda i tak bez konca :ico_szoking: I ani prosba ani tlumaczenie ani niegrzeczny kacik nic nie pomagaja :ico_olaboga:

A uciekinier jest straszny np w sklepach czy na spacerze do tego stopnia ze raz nam sam w ciagu paru sekund wyszedl ze sklepu :ico_nienie:
i koniecznie chce chodzic po ulicy czym bardziej ruchliwa tym lepiej :ico_olaboga:
wiec dzis kupuje mu szeleczki ze smycza bo az starch pomyslec co mu jeszcez do glowki wpadnie...


Poza tym jest kochany tanczy jka sie go poprosi i co jakis czas nowy ruch wprowadza do rutyny :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: teraz ulubiony jest obrot przez lewe ramie az do padniecia :-D

Rozumie prawie wszystko i wykonuje proste polecenia typu : zanies tatcie kubeczek do kuchni...to bierze i leci :ico_brawa_01:

Je oczywiscie juz tylko sam !!!Karmic sie nie daje :ico_obiadek: ....a balagan ....niesamowity..... :ico_olaboga:



Powiedzcie kobitki kiedy bedziecie sadzac maluchy na nocnik???? Czy to juz???

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

13 paź 2012, 08:37

Nie cierpie tego nowego forum !!!!

Jak tu zmienic zdjecie w podpisie ????!!!!

To nowa grafika jest beznadziejnie nieczytelna i tylko wiecej reklam wyskakuje..... :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

15 paź 2012, 12:42

hej dziewczyny widzę że Togobucka napisała to i mnie jakoś wzieło

piszecie że wasze dzieciaczki niedobre,moja też łobuzuje,na szczeście nie ucieka i nie bije,chociaż był taki czas że klepała ale w ręke,nie zwracaliśmy uwagi i jej przeszło,je też tylko sama,za nic w swiecie nie chce żeby ją karmić,nawet rosół wcina sama,nie powiem jak wtedy wygląda, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a cały zcas chodzi i tylko ama ama,dużo słów mówi cześc bardzi ładnie a częsc po swojemu,był czas że wołała sisi i robiła siku na nocniczek,teraz też woła ale wysikać się nie chce,a ja nie nalegam,nie to nie,nie chcę żeby się zraziła.Za to jak zrobi to są wielkie brava i buziaki.noce przesypia łądnie chodzi spać o 20 to tak do 7 30 rano śpi i ma jedną drzemke w ciagu dnia tak od 12 do 14 i tyle.Mleko pije jeszcze 3 razy dziennie jak wstanie w południe i wieczorem.To tyle .....

Ania to łatwo nie macie co....oby było już lepiej..

Piotruś w szkole ale zaraz wraca,dziennie po południu siedzimy i lekcje robimy,dużo tego mają,i musze pilnować mojego łobuza bo mu się nie chce bardzo,najlepiej jakby na byle jak odrobił żeby mieć spokój i tyle.....echhhhh

słoneczko u nas ale i wiatr wieje :ico_sorki:

piszcie dziewczyny wiecej kiedyś tu tak fajnie było/

poczęstowłabym was drożdżówką ,sama wczoraj robiłam....mniam

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

16 paź 2012, 22:40

witajcie
u nas tez dobrze
Filipo ok biega i szaleje mówi juz duzo nawet bardzo ,najlepiej ostatnio sie go pytam co chce pić a on do mnie coli ciem hehe
ubaw był nieziemski
a czyscioszek sie zrobił ze hoho lata ze szmatka i sprzata chyba patrzył jak ja sprzatam
on to non siop biega wstaje o 7 a kladzie sie o 20.00
zjada ladnie wiecej niz Kacper ale bardzo lubi surówki róznego rodzaju i ciesze sie bardzo chociaz jeden bo Kacper wogóle
w szkole u KAcpra bardzo ciezko pomimo tego ze uczy sie bardzo dobrze ale Panie w 4 klasie strasznie duzo zadaja codziennie i dzieciak nie ma czasu na nic poza nauką:(
a tak to czas ucieka szybko
wybrałam sie na studia pomostowe roczne bo jestem pielegniarka i musze to kiedyś skonczyc a za rok do pracy to sie zddecydowałam i okazało sie ze są refundowane z unii :)) super 4 tys do przodu
ale co tydzien szkola to kiepsko dobrze ze babcia przyjezdza
no i to tyle u nas
oródek zagospodarowany wysłałabym fotki ale na razie braki czasu
pozdrowienia i buziole dla was i dzieci

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

17 paź 2012, 11:45

Hej :)

Blanka26, super,że Ola lepiej się czuję. Mam nadzieję,że uda Wam się zwalczyć nawyk drapania.

O kurcze, jak bym czytała o Martynce. Ona robi identycznie jak Mateuszek :ico_olaboga:
W ogóle mnie nie słucha i robi co chce, też uwielbia uciekać i biję Karolinkę ręką albo czymkolwiek co ma pod ręką i też się cieszy z tego... :-/
Nie wiem jak ją tego oduczyć :-|

Dziękujemy, mam nadzieję,że już zdrówka nam wszystkim dopisze i nie będzie takich atrakcji...

Aneta11, dużo zdrówka dla córci!!

tabogucka, nieźle musiałaś się wystraszyć jak Ci Szymuś ze sklepu uciekł :ico_olaboga:
Słodko wyglądają takie maluchy jak tańczą :-D

A jak tam Szymuś z chodzeniem ? Wszystko już jest dobrze ? Jak tam te guzki co miał ?
Co do nocnika to ja nie sadzam, chyba,że sama chce. Czasem przynosi nakładke na kibelek i woła siusiu to ją posadzę i się wysika, na nocniku posiedzi ale coś się boi wysiusiać.

Martynka też nie chce,żeby ją karmić :-? Chyba,że dam jej naprawdę interesującą rzecz to się jakiś czas zajmie i troszkę uda mi się ją nakarmić,a tak to sama i pół zje,a drugie pół na ziemi, ubraniu, we włosach i ścianie :ico_noniewiem:
W ogóle to bardzo mało mi je... Nie wiem jak ją namówić do jedzenia.

Co jedzą Wasze maluszki ??

aga216, codziennie im zadają lekcje ? W której jest teraz klasie ?
Mmmm drożdżóweczkę bym zjadła :-D aż mi ślinka pociekła po monitorze :ico_haha_02:

magda1614, a śpi Filipek w dzień czy wytrzymuje od 7 do 20 ? :ico_szoking:
Kurcze w tej szkole to chyba chcą zrazić te dzieciaczki do nauki. Moim zdaniem to powinni zadawać pracę domowe nie więcej jak 3 razy w tygodniu,a nie,żeby codziennie siedzieć przy książkach :-/
Super,że załapałaś się na refundację !! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Na pewno ciężko ze studiami ale rok szybko zleci i będziesz miała z głowy :-) Fajnie,że masz babcię do pomocy :-)
Ciekawa jestem jak ogródek wygląda. Czekam w takim razie na zdjęcia :-D

U nas dziś słoneczko piękne świeci ale wieje mroźny wiatr i rano było 5 stopni :ico_chory: za cienko się ubrałam i przemarzłam cała,a Martyś miała lodowate rączki,bo nie chce ubierać rękawiczek :ico_olaboga:
Karolcia dziś ma teatrzyk w szkole, później tańce i o 13:30 po nią idziemy. Musze spróbować Martynkę położyć spać,żeby chodzić troszkę pospała. Ciekawe czy mi się uda :ico_noniewiem:

Jejku jakie to nowe forum jest beznadziejne to masakra... Nie czytelne w ogóle, nie wiadomo czy ktoś pisał czy nie i samemu trzeba szukać ostatniego posta... Porażka :-| Nie wiem w czym przeszkadzał stary wygląd :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

17 paź 2012, 12:08

aniaaaraczej codzienne choć zdarza się że nic nie maja,tak jak wczoraj np,ale za to test a angielskiego mieli i i tak musiałam z nim siedzieć i go uczyć.....no łatwo nie jest,jak dobrze że nie pracuje i mogę go przypilnować :ico_sorki:

u nas też zimno ale słoneczko
kurcze paula mi wczoraj wylała kawę na laptopa,nigdy nie łapie za kubki na stole ,nie wiem co ją podkusiło,dużo nie wylała,ale jednak chlapło,szybko odwróciłam go do góry nogami i kabel odłączyłam.....na szczęscie dziś włączyłam i działa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

17 paź 2012, 12:10

kurcze u waszych pocieszek tyle włosków na głowie,a u nas jakoś kiepsko,tyłu jeszcze,ale z przodu prawie wcale :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość