mela0515
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 paź 2012, 15:01

Proszę poradźcie, bo nie wiem co robić

06 paź 2012, 15:15

Witam Wszystkich,
piszę tu, bo już nie mogę sobie sama poradzic .
Historia pewnie jakich wiele, ostatnio odkryła, ze mój mąż( od lat) nawiązał wirtualny romans z kobietą z naszego miasta.
Poznał ją na czacie, nie potrafi wytłumaczyc konstruktywnie czego tam szukał- mówi, ze odskoczni od codziennych problemów- kredytów, dzieci , rodziny. Znajomość przekształciła się w kolkanaście sms'ów dziennie i tak przez 5 tygodni. Nadmienię, ze przez 4 tygodnie wyjechał słuzbowo i tam zamiast " wisieć na telefonie ze mną, wisiał na telefonie" z nią .
Ja dowiedziałam sie o tym przypadkiem, ktoś dzwonił myslałam, że to coś ważnego i odsłuchałam pocztę a tam ta kobieta i czułe słówka dlaczego nie odbiera. Sprawdziłam biling i historie w lapku- poraziło mnie.
Serwisy erotyczne, czaty, przegladane strony agencji i lokali w miescie wn ktorym był.
On mówi, ze faktycznie przez chwile mu na mnie nie zalezalo, ale juz zalezy i nie chce nas stracic. Mowi, ze sie z nia nigdy nie spotkal
czy to zdrada, czy ja mam paranoje

czy można kogoś kochać i szukac sobie kogos na boku, utrzymywać z nim intymna relacje??????????
prosze napiszcie co o tym myslicie

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

Re: Proszę poradźcie, bo nie wiem co robić

06 paź 2012, 18:52

czy można kogoś kochać i szukac sobie kogos na boku, utrzymywać z nim intymna relacje??????????
Nie wiem czy można czy nie. Mogę jedynie Ci powiedzieć, że JA bym NIE MOGŁA.
Jak dla mnie to jest oszustwo. A to czy jego słowa są szczere - nie jestem w stanie ocenić. Czy masz to wszystko puścić w niepamięć i mu wybaczyć - nie wiem i tak naprawdę nie będzie wiedziała tego żadna z nas tutaj, bo to musi być Twoja decyzja, zgodna z Twoimi uczuciami i przekonaniami.

Awatar użytkownika
Bea
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:22

Re: Proszę poradźcie, bo nie wiem co robić

07 paź 2012, 14:42

Moja przyjaciółka miała nieco podobną sytuację kilka lat temu, jeszcze przed swoim ślubem. Jej chłopak też coraz więcej szukał wrażeń właśnie na czatach, serwisach erotycznych itp. Zalogował się na jednym z portali randkowych i tam szukał "bratniej duszy". Wyczaiła jego hasło i logowała się na jego konto kiedy się dało i kiedy wiedziała że on na pewno się nie loguje. Rozżalona i rozczarowana zobaczyła, że pisze z dwoma czy z trzema dziewczynami, jakieś czułe słówka, teksty o tym jaki to on samotny i takie tam... Jej reakcja była taka, jakby chciała się zemścić. Zaczęła robić to samo. Sama się w to wciąnęła, ale po pewnym czasie stwierdziła, że to właściwie nie ma wpływu na to jak ona go kocha i w szczerej rozmowie wszystko mu wyznała. Wściekł się, głównie o podkradanie hasła :) ale koniec końców historia dobrze się skończyła. Rozmowa czyni cuda. W ich związku brakowało trochę szaleństwa, namiętności i jakiejś tajemniczości. Dziś są małżeństwem :)

Myślę że kiedy coś się dzieje, to trzeba o tym porozmawiać, ale (choć wiem że to trudne) bez krzyków i rozpaczy.
Według mnie skoro Twój mąż przyznał się, że przez moment mu na tobie nie zależało, a teraz mówi że nie chce cię stracić, to jest szczery. Bo po co mówiłby to, gdyby nie chciał naprawić Waszych relacji?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Proszę poradźcie, bo nie wiem co robić

07 paź 2012, 15:00

wiesz,różnie jest ale jeśli on szuka takich wrażeń,to z pewnością odczuwa jakieś braki i jeśli zależy Ci na związku,to musisz z nim szczerze pogadać. Przykra sprawa,nie wiem jak ja bym zareagowała na takie coś....A co do tej pani z waszego miasta,to brak słów - żeby rozwalać komuś rodzinę !!!

Paranoi nie masz,małżeństwo polega na tym,że Ty oddajesz się dla męża,a mąż dla Ciebie i nawet jeśli ma duże potrzeby,to za przeproszeniem,jeśli ma żonę,to powinien ptaka trzymać w spodniach!!!

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

Re: Proszę poradźcie, bo nie wiem co robić

08 paź 2012, 11:04

Paranoi nie masz,małżeństwo polega na tym,że Ty oddajesz się dla męża,a mąż dla Ciebie i nawet jeśli ma duże potrzeby,to za przeproszeniem,jeśli ma żonę,to powinien ptaka trzymać w spodniach!!!
Hehe, podpisuję się pod tym :ico_oczko:

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: Proszę poradźcie, bo nie wiem co robić

10 paź 2012, 13:53

Ja się zgodzę z Agunią. Dla mnie to już jest poważne przekroczenie granic, ale każdy miedzy wszystko swoją miarką. Decyzja musi być Twoja, zrób tak żebyś sama czuła się z nią dobrze, a nie potem żałowała czegokolwiek.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brucerhype i 1 gość