Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

29 mar 2007, 21:16

hekkateja bralam duomox 3x1, a maly po 2 dniu pił rozpuszczony lakcidofil. Mi pomogły cieple prysznice( i tu masażyk) i najgorsze karmienie piersią i w tym samym czasie masowanie grudek. raz tylko obłożylam się kapustą ale smrodu nie moglam znieść ( dla mnie to już ostateczność) Do tego lek hemoopatyczny bryonia 30 2x10 granulek pod język. Już prawie nie boli tylko troszkę jak maly się podlącza. Acha na obniżenie temperatury pyralginum w czopkach 2x1 (może też być doustna pyralgina ale dziala krócej). Niestety gorączkę też miałam b.wysoką 39,5. :ico_chory: Byłam zaskoczona wogóle tym, że to zapalenie piersi myślałam że to tylko na samym początku może się zdarzyć. Dziś rozmawialam z koleżanką ona też miala zapalenie ale w 6 miesiącu :ico_szoking:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

29 mar 2007, 21:19

karolas, tak to jest wozek graco :ico_haha_02: ma tez oprucz fotelika taka wklade dla niemowlat jestem z niego zadowolona :ico_haha_02: a powiedz mi ty go w pl kupowalas ile placilas??

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

29 mar 2007, 21:20

Trzeba też unikać przeciągów, zmarznięcia piersi ( huchamy więc na siebie za wczasu mamusie :-D i ograniczyć spożycie płynów (ale bez przesady) :ico_kawa:
Dorota80ja od samego początku nie jem tego wszystkiego (tak mi kazała polożna) i kurczaka też nie jem tylko wieprzowinę i indyka, ale ryż jem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

29 mar 2007, 22:25

hekkate :ico_sorki: sle poklony w koncu mi sie udalo z tymi zdjeciami :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Lutowki :ico_smiechbig: mielismy wlasnie katastrofe wanienkowa........... wziela nam wanienka spadla i mamy caly mokry dywan :kosci: kiedys sie musialo zdarzyc

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

29 mar 2007, 22:28

Ojej ale sie rozpisalyscie,ostatnio mam jakos mniej czasu bo Patryk jakos marudny jest,jak go karmie tez,troche possie a potem puszcza piersc i krzyczy i probuje znow chwytac. Kurcze moze on sie nie najada?
Wczoraj przyszedl laktator Avent,juz sciagalam,bardzo fajny,nic nie boli i ja tez sie az tak nie narobilam,tylko troszke musialam sie nagimnastykowac zanim mleczko zaczelo isc,juz sie przestraszylam ze tam nic nie ma.
U Patryka krostki nadal sa,smaruje buzke sudocremem,chyba mniej ich troche a dzi go wykapalam w nadmanganianie potasu,polozna tak radzila,jutro napisze czy jest jakis rezultat.

Wspolczuje zap.piersi,dbajcie o siebie dziewczyny!!!


A mi kuzynka zrobila niespodzianke,bo w swieta robi chrzciny,troche mnie zaskoczyla,nie wiem nawet ile sie daje na chrzciny albo czy mozna prezent kupic?Jak myslicie?

Co do ulewania,to mi pewnien pediatra polecil zeby nosic dzidzie przed i po karmieniu tak jak do odbicia by sie pozbyla gazow i tak robimy,duzo czasu to zajmuje w sumie ale dziala Patryk juz tak nie ulewa.
Ale czasem to tyle czasu zajmuje to noszenie,a Patryk zaczal sobie jeszcze jesc na 2 razy, ze ciezko jest sie gdzies wybrac,dobrze ze na spacerku spi.
Dzis z nim nawet sprawe zalatwialam, ale sie wozeczek spisal z tym skretnym kolem moglam spokojnie manewrowac w waskim koryarzu i wjechac i wyjechac z malutkiego pokoiku,super!

Ja powoli zaczynam wprowadzac moja stara diete,wczoraj nawet pizze probowalam,mniam mniam.

No juz koncze bo sie rozpisalam ze hohoho

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 mar 2007, 22:33

Witajcie moje drogie Lutowe Maminki :635:

Karolas Te krosteczki i szorstka skórka to jest na policzkach ... i takie rumieńce ma czerwone! Ale to musi być jakieś uczulenie- badam właśnie na co- bo czasami mu znika a później wyskakuje z znienacka ... Może na proszek? No zobaczymy ...

Nie boicie się tych tabletek antykoncepcyjnych? Ja jakoś się boje je brać czy jakiś choróbsk z tego nie dostane a poza tym ... jestem katoliczką i kościół jakoś nie pochwala tego typu regulacji poczęć ... Tyle tylko, że prezerwatyw też nie pochwala a my stosujemy ....Cóż ...

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

29 mar 2007, 22:48

Małgorzatka, Ja raczej tabletek nie bede brac,ostatnio jak bralam to mi caly organizm rozregulowaly,owszem w ulotce sa napisane skutki uboczne ale kto je bierze pod uwage,ja juz niestety tak. W sumie dobrze je znosilam i dobrze sie czulam ale jaka nerwowa sie zrobilam,klotliwa i w ogole.Nie zamierzam brac zadnych obecnie,jesli juz bierzecie to radze moze robic czeste przerwy w ich stosowaniu bo ja bralam caly czas przez kilka lat.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

30 mar 2007, 09:49

Mysiac Współczuje z powodu mokrego dywanu, ja też kąpie małego w pokoju na ławie i w końcu i mi się to przydarzy ( raz już nieomal dotego doszło, ale mąż w ostatniej chwili złapał) :ico_haha_02:
Małgosia, Iwona77 ja tam stosowalam tabletki przez spory kawal czasu i super były ale najważniejsze by dobrać właściwe wtedy nic nie dokucza ( ja dzięki nim przestalam mieć bolące okresy). trzeba też co pół roku robić 3 miesięczną przerwę i komplet badań. Nie zapominajcie też że tabletki mają wiele zalet ( główna to wygoda, poczucie bezpieczeństwa, no i nie ma przeszkód w seksiku :-D )

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

30 mar 2007, 10:31

Karolas sproboj przerywac Amelci jedzenie, moj Patryk tez tak ulewal ze pol pokoju bylo fest do czyszczenia, ale mi tesciowa powiedziala zeby malemu przerywac jedzenie na chwile i za chwile dawac spowrotem piers i podzialalo, teraz juz mu sie nie zdarza a ciagnie rowno, zwlaszcza jak z butelki je to jak szalony :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

30 mar 2007, 11:49

karolas nie jestem z Poznania, mieszkam 75km od tego miasta...dlatego zabieram malutką ze sobą na zjazdy, bo to dalekoo...itp
hekkate tak na USG bioderek wsio ok :-) A jak Ty się czujesz?
Lutówki jaka piękna pogoda, aż żyć się chce :ico_haha_01:
Moja Agatka póki co (odpukać) nie ulewa...zawsze po jedzonku trzymam ją "w pionie", czekam aż się jej odbije, czasami nawet z 20 minut....ale zawsze doczekam ;)

[ Dodano: 2007-03-30 ]
mysiaac Jaki śliczny ten Twój synuś :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość