martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 paź 2012, 20:11

Moja mama ma 67 lat,na swoj wiek uwazam ze trzyma sie dobrze i nie ma zadnych problemow zdrowotnych,ale to tylko ja tak mysle bo ona uwaza sie za staruszke,i wydaje jej sie ze tu u nas to zycia nie bedzie miala,zreszta ona nigdzie nie chce jezdzic,moje rodzenstwo mieszka w Polsce i jak do nich jezdzi to tez z wielkim trudem i po paru dniach wraca do domu.
Wiesz niewiem, sama sie zastanawiam dlaczego ona mi tak odpowiedziala,bo wydawalo mi sie ze bedzie szczesliwa jak jej powiem i poprosze zeby przyjechala-a tu niestety znow sie rozczarowalam.
A pobyt i przejazd oczywiscie ze jej za to placimy,byla u nas 2 razy(tylko po3 dni) i nie placila ani grosza,tylko na lotnisko musiala sie dostac a i tak nie leciala sama,wiec problemu w tym nie bylo.
A teraz :ico_placzek: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zalamana jestem,i ciezko mi sie z tym pogodzic!!!
A to sobie popisalam,mam nadzieje ze nie zanieczyszczam forum!!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 paź 2012, 20:32

kochana, po to jest forum, zeby sie wygadac. nie zasmiecasz w zadnym wypadku!
wspolczuje sytuacji z mama. moja postapilaby odwrotnie. nawet przy porodzie tobika chciala byc.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 paź 2012, 21:41

martuss pisz ile chcesz i co chcesz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

25 paź 2012, 08:24

Martuss sie nie martw sie rozne sa sytuacje, powiem ci ze jak rodzilam klaudie to mama byla z moim mezem do konca az klaudia wylazla a ja klnelam na mame by wyszla bo sie wstydzila a ta swoje codziennie przyjezdzala w sumie wychowala mi klaudie tak jak i ja, a mnie sie wydaje ze ja bede matka taka ktora na dystams jest, bo juz jestem wredna i rygor trxymam, klaudoa tylko mnie sie slucha wrecz bym pwoiedziala ze ma stracha, 3 mam reke nad nia a mojemu P moze na glowe wejsc i zawsze P biegnie do mnie no wez jej cos powiedz.....heeh zobaczymy, twoja mama nie jest taka stara niech nie przesasdza, woli wygode jak moja tesciowa , wogole nie odwiedza nas i rzadko sie widujemy i dobrze ale jak juz pojedziemy to nawet glupiej czekolady nie ma dla dziecka,

Ja juz posprzatalam dzis 5:30 wstalysmy ehh, z nudow popralam ciuszki na 0-3 miesiace i wlasnie poprasowalam

Potem wyjdziemy na spacer a teraz ide umyje glowe zeby i nabalsamuje uwielbiam te balsamy z tolpy uwazam ze sa swietne i nie drogie stosuje te wlasnie dla kobiet w ciazy

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

Re: Zimówki 2012\2013 :)

25 paź 2012, 12:24

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 10:51 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Zimówki 2012\2013 :)

25 paź 2012, 13:32

Kasia90 ogromna prośba.... możesz troszkę zmniejszyć zdjęcie w podpisie??? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

25 paź 2012, 16:16

a ja wlasnie rfzucilam studia na 3 roku bo mi ciezko jest kregoslup boli it d odetchnelam z ulga

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

25 paź 2012, 21:37

WItam wieczorow,
Bardzo Wam dziekuje za mile slowa, wiem ze bede musiala sobie jakos poradzic,na chwile obecna jest mi ciezko na sama mysl,ze nie bedzie nikogo w poblizu na kim mogla bym polegac,oprocz meza ktory jest ogromnym wsparciem,bo mnie pociesza i mi mowi ze sobie damy rade,
U mnie to taka dziwna jest ta sytuacja,ja jestem najmlodsza z rodzenstwa,jest miedzy nami ogromna roznica wieku,kazdy juz ma dzieci odchowane,a moja mama wydaje mi sie ze ona sobie w glowie ulozyla tak ze ja zostane w rodzinnym domu i zawsze bede przy niej,co prawda teraz juz mniej mi to mowi,ale wczesniej to non stop slyszalam,ze ja to powinnam przy jej boku byc...
Ona nie potrafic sie cieszyc tym ze ja sobie sama zycie ulozylam, i nie siedze w domu,tylko staram sie jak moge zeby miec lepsze zycie.
Sadze ze sytuacje bylaby tez inna gdyby moj tatus jeszcze zyl :ico_placzek: a jego juz z nami nie ma 13lat, i jak czasem sobie mysle co by bylo gdyby... to wiem ze on by tu byl razem ze mna!
Moja mama nigdy nie miala dla mnie czasu, i nigdy nie traktowala mnie jak jej corke, kiedys nawet mi powiedziala ze jak sie dowiedziala ze jest ze mna w ciazy to myslala zeby usunac.... :ico_sorki:

Mam najstarsza siostre z ktora mam dobre kontakty, i to ona dla mnie jest czasem jak matka! Ale nie moge ja prosic zeby do mnie przyjechala,bo ona pracuje i jest jej bardzo ciezko wziac urlop,chociaz ona sama mi proponowala ze moze przyjedzie.

Zobaczymy jak mi sie to wszytsko ulozy, w razie czego bede musiala zobaczyc czy bedzie mozliwosc zeby polozna przychodzila do nas na poczatku w razie jakiejs potrzeby.

A tak po za tym to dzien dzisiejszy nawet spokojny mialam,bylam w pracy i nawet wrocilam nie taka bardzo zmeczona...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

26 paź 2012, 06:57

Ja, bogatsza już co prawda o doświadczenie na Tobiku wiem, że fajnie tak się samemu uczyć swojej dzidzi. Pamiętam, jak bałam się kąpać Tobika. JEJ!! A potem jak już załapałam o co chodzi to się śmiałam, że mogłam mieć jakieś obawy. Wszystko przychodzi intuicyjnie. Nawet przewijanie, które mnie przerażało będąc w ciąży :D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Zimówki 2012\2013 :)

26 paź 2012, 18:06

Zobaczymy jak mi sie to wszytsko ulozy, w razie czego bede musiala zobaczyc czy bedzie mozliwosc zeby polozna przychodzila do nas na poczatku w razie jakiejs potrzeby..
a ja sądzę że sama sobie doskonale poradzisz. Początki mogą być ciężkie, bo wiadomo trzeba "nauczyć" się potrzeb dziecka :ico_oczko: jakoś zorganizować itd. :ico_oczko:
'

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość