Malwa300
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2012, 01:38

Re: Ubrania dla przyszłych mam

08 paź 2012, 01:41

Ja mieściłam się w prawie wszystkie "stare" ciuchy. :) Dokupiłam kilkanaście par spodni, płaszcze. :) Brzuszek miałam malutki,tak wiec w koszulki wchodziłam bez problemu. :) Ubierałam się w tych sklepach, co zawsze - Zara, Benetton, H&M, M&S.

cebulka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 02 sie 2010, 12:26

Re: Ubrania dla przyszłych mam

29 paź 2012, 23:04

Ja polecam szczególnie happy mum. Ceny nie są zbyt przystępne, ale przynajmniej można dobrze wyglądać. Ubrania są nowoczesne i podkreślające kobiece kształty. Poza tym też noszę to co nosiłam do tej pory. Ostatnio zaopatrzyłam się w fajne swetry w Mango i Zarze i tylko w H&M kupiłam sobie kilka leginsów ciążowych.

martabzym84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 lis 2012, 13:05

Re: Ubrania dla przyszłych mam

27 lis 2012, 13:51

Moja siostra niedawno była w ciąży i wszystkie ubrania kupowała w normalnych sklepach, tylko po prostu takie, w które się mieściła i wyglądała dobrze. Niestety ubrania w sklepach ciążowych są bardzo brzydkie. Chyba że w większych miastach są ładniejsze ubrania.

Awatar użytkownika
kokoszka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 27 lis 2012, 12:38

Re: Ubrania dla przyszłych mam

06 gru 2012, 10:55

Oj tak, zgadzam się z wami, że kwestia ubrań ciążowych to ważny temat. Jeszcze pierwsze tygodnie ciąży to nie problem, ale im dalej w las, tym gorzej :) Stosunkowo mało jest sklepów, które oferują takie rzeczy, a jeżeli już się pojawią, to ceny są nie do przyjęcia, zważywszy na to, że są to ubrania, których długo nie ponosimy. Jeżeli maci jakieś ulubione sklepy ciążowe, to poproszę o namiary:)

:ico_ciezarowka: :)

anuska1983
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 08 lip 2011, 20:24

Re: Ubrania dla przyszłych mam

06 gru 2012, 16:36

Ja też starałam się kupować normalnie ubrania tylko w rozmiarze większym od tego który nosiłam normalnie. Jedyne na czym nie oszczedzalam w kwestii ubrań to stanik.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość