Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

05 lis 2012, 13:34

Hej!

karina a skąd u Oliwki ospa? Starszaki miały?
Jak idziesz do lekarza to uważaj, bo ponoć z ospą to najlepiej w domu przez dwa tygodnie, żeby nie przeziębić.
Myśmy do Maćka wezwali lekarkę, ale to była Wielka Sobota.

U nas też lejeeee, bleee....

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

05 lis 2012, 13:35

Aaaa.... znowu jestem konsultantką Avonu!

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

05 lis 2012, 14:41

Wczoraj mieliśmy chrzciny , fajnie było ,objadłam się.Lili bawiła się cały dzień z dziećmi
Fajnie,że się Lili wybawiła. Ja mam wrażenie, że Antosiowi brakuje kontaktu z dziećmi. Latem na placu zabaw mógł się wyszaleć, a teraz.. mamy bliski znajomych z córeczką 10miesięcy i Antoś ją lubi, ale teraz rzadko się widzimy, jak odwiedzamy moich rodziców i jest kuzyn z córcią to Antek ma radochę, ale mieszkają 300 km od nas :( A z rodziną Ł. zero kontaktu w zasadzie, od Wielkiego dzwonu, niektórzy nigdy Antka nie widzieli... Ostatnio chodzimy do figloraju, byliśmy w 2 różnych w jednym z Nich to i ja się wyszalałam na zjeżdżalni :):) super było :)

aa i wydaje mi się, że Antoś jest leworęczny, bo je i rysuje lewą rączką :) A jak Wasze szkraby?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

05 lis 2012, 15:34

Aaaa.... znowu jestem konsultantką Avonu!
A jak tam teraz z zarobkiem jest ? Lepiej niż kiedyś ?
Ja kiedyś też byłam konsultantką.Ale kokosów nie miałam.
Ja mam wrażenie, że Antosiowi brakuje kontaktu z dziećmi
Ja myślę że mojej też .No wczoraj to przecież ganiała bawiła się wygłupiała z każdym od godz 13 do 19 i dalej z płaczem wyszła.
Sąsiadka ma rówieśnice dla mojej ale ona bije tylko małą , wszystko jej zabiera nawet gdy są u nas i ogólnie nie ma w tym zabawy tylko więcej płaczu jak jej włosy wyrywa.
wydaje mi się, że Antoś jest leworęczny, bo je i rysuje lewą rączką :) A jak Wasze szkraby?
Moja w wieku hmmmm no nie pamiętam ale bardzo dawno temu jak zaczynała łapać rączkami przedmioty zabawki to łapała zawsze lewą.Teraz nie zwracałam uwagi na raczki ale nóżka idzie zawsze lewą. Nie wiem czy to może być dziedziczne ale mąż jest leworęczny.

Lili śpi a ja ... kurcze też bym zasnęła .

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

Re: Lato i Jesień 2011

05 lis 2012, 21:11

kocura od olka złapala ,obie panny zaospowane,bylismy u lekarza i maja łykac neosine,a za 9 dni kontrola.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

05 lis 2012, 23:51

aa i wydaje mi się, że Antoś jest leworęczny, bo je i rysuje lewą rączką :) A jak Wasze szkraby?
Ja obserwuję Eryka, ale jeszcze nie wyczaiłam :-) , a my oboje leworęczni z mężem :ico_haha_01: .

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

06 lis 2012, 00:05

Mnie już dawno się tak wydawało, a teraz jak zaczął rysować to tylko lewą :):) Dobrze, że teraz nikt na siłę dzieci nie przestawia, teściowa mówiła, że jej brata strasznie i w szkole i w domu męczyli :ico_olaboga: ja pamiętam ze szkoły, że byli tacy durni nauczyciele jeszcze :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

06 lis 2012, 08:17

z leworecznoscia czy praworecznoscia jest tak, ze tak wczesnie sie tego nie diagnozuje, ze dziecko moze wiekszosc rzeczy robic lewa reka, a byc praworeczny..to ponoc zalezy od tego czy dziecko ma wiodace prawe czy lewe oczko :ico_noniewiem:
u nas Kala duzo rzeczy robi obiema raczkami, czaem sobie nawet przeklada, bo wygodniej jest jej cos zrobic lewa, ale psycholozka powiedziala, ze teraz sie tego nie bada, ze za wczesnie :ico_noniewiem:

szkieletorek to zalezy jak sie pracuje w tym Avonie, ja tylko zamawiam kosmetyki, zeby bylo taniej, w sumie dla siebie nic nie mam, bo zamawiaja w zasadzie moi znajomi, ale jakby sie poszlo glebiej w teren,jakby nazbierac kilka konsultantek co by na nas zarabialo to cos by na konto wiecej wpadlo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

06 lis 2012, 09:08

hej dziewczyny, zagladam na chwilę póki mam wolne

zaktualizuje pierwszą stronkę jeszcze dziś :)

doczytałam was i zmykam zrobić śniadanko

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

Re: Lato i Jesień 2011

06 lis 2012, 09:10

Moje wszystkie praworęczne ;)

Co do avonu ja w tym "siedze" 10 lat :) Jak jest spore zamówienie to zarobki jakies tam są,jeśli mniejsze zamówienie to i zarobek mniejszy,bardziej się opłaca być liderką wtedy od każdej nowej konsultantki ma się jakiś tam procent,ja mam być ale czasu brak ,jednak musiałabym zajmowac się konsultantkami.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość