Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Prezenty na gwiazdkę

06 lis 2012, 13:16

choto bardzo ładna :-)

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: Prezenty na gwiazdkę

06 lis 2012, 17:45

Święta już prawie za pasem, szybko zleci. Zastanawiam się co kupić dla siostrzeńców 3 i 5 lat ?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Prezenty na gwiazdkę

06 lis 2012, 18:17

kwestia co lubią i iść w tym kierunku albo zapytać rodziców co mogą chcieć ich dzieci :-)

moja 5 latka ma fazę teraz na barbie i ubranka więc dla niej to pod choinkę będzie,znaczy ubranka bo barbie ma ;-) młodsza prawie 2 latka to lalki i traktory :-D i zamiast kolejnej lalki kupimy jej teraz takiego większego traktorka :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Prezenty na gwiazdkę

07 lis 2012, 00:06

dokładnie, tak jak pisze Ania. Wszystko zależy od gustu i upodobań dziecka, oraz tego ile ty sama chcesz przeznaczyć na prezenty

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Prezenty na gwiazdkę

11 gru 2012, 21:18

A co 10latkowi kupić? Tylko żadne gry na komputer czy psp.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Prezenty na gwiazdkę

04 gru 2015, 10:24

Nasz syn dostanie kurs karate z Prezent Marzeń. W sumie kosztuje to śmieszne grosze, a wrażenie powinno zrobić. Chcemy, żeby syn po prostu miał jakieś konkretne zainteresowania związane z aktywnością fizyczną.

hienko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 07 gru 2015, 15:35

Re: Prezenty na gwiazdkę

07 gru 2015, 15:46

Hania jest mała, a ja jestem w 2 ciązy wiec postanowiliśmy na prezent zasponsorować nasze jeszcze 3 wyjazd. Postawiliśmy na Terma Białka . Kolejny rok czeka nas ciężki, męczący. Mimo, wielkiej miłosći jaka na nas spadnie wraz z pojawieniem się 2 dziecka, czeka nas ogrom pracy. takie mini wakacje są nam wiec potrzebne ;)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Prezenty na gwiazdkę

14 gru 2015, 16:56

Powiem Wam,ze sama z dziecmi nie miałam problemu .Wiedziałam co im dać na choinke bo maluchy same mi powiedziały i to dawno temu.Wiekszy problem miałam z męzem bo jak pytałam się go co chce to ten mi mówił,ze nic nie chce : p A dałabym sobie rękę uciąć,ze jakby nie dostał prezentu na gwiazdkę to by się na mnie obraził.
W końcu postanowiłam mu zamówić buty. Zdecydowałam się na model trampek Etnies. Już miał jedne i był bardzo zadowolony. Schowałam je i spokojnie sobie czekają do świąt.
Dodam,że zamawiałam przez internet. Konkretnie tutaj: http://supersklep.pl/prezent-pod-choinke - obecnie w sklepie maja sporo propozycji na prezenty tak więc możecie sobie zerknać.

Marta29
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2015, 00:55

Re: Prezenty na gwiazdkę

18 gru 2015, 01:56

Ja natomiast zamierzam kupić na gwiazdkę, nowy wózek mojej maleńkiej chrześnicy w http://www.coletto.pl/ . Ten którego teraz używa jego mama, jest "po starszym bracie" i z tego co widzę, coraz ciężej się go obsługuje. Dlatego też chciałabym wybrać coś o solidnej konstrukcji, a jednocześnie lekkiego. Zapoznałam się z ofertą Coletto i z tego co widziałam, można tam kupić wózki posiadające certyfikaty bezpieczeństwa i oczywiście bardzo ładne, biorąc pod uwagę ich stronę wizualną.

Wózek to dobry prezent, chociaż ja wolałabym wybrać go jednak sama. Zresztą podobnie dostałam mojego Mistrala z Teutonii kilka lat temu. Złożyli się moi rodzice i teściowie i teraz czekają na wożenie kolejnego wnuka, a już nie muszą inwestować w kolejny prezent-wózek :D

Przebojowa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2015, 01:12

Re: Prezenty na gwiazdkę

23 gru 2015, 16:10

Mojemu półroczniakowi nic. Mam nadzieję, że się nie zorientuje;) siostrzenica (5l) dostała grę "skaczące jajeczka" - angażująca całą rodzinę;), a siostrzeniec (2l) domek sensoryczny. My akurat wykonaliśmy samodzielnie, ale możecie znaleźć szukajac domku Montessori

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość