Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 lis 2012, 15:01

my cwiczylismy z mezem,ale w czasie cwiczen slizgamy sie po podlodze i nas to wkurzylo i narazie przerwa hehe :P

Co do zabawki to nie takie inne,jak bede miala chwile to znajde :-)

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 lis 2012, 20:48

Miałam jeszcze pisać że od jutra w Netto są pampersy sleep & play za niecałe 25zł..."3" pakowane po 58sz, "4" po 50szt.
Nie polecam ich, są koszmarne, małochłonne..
Mój dzieć taki sam nerwus się zrobił przy cycku, więc chyba to są skoki rozwojowe...
Wczoraj nie dostała szczepionek bo ma gardło zaczerwienione...

Gosia polecam na gardło odpowiednik tantum verde- Uniben ( sporo tańszy)

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 lis 2012, 20:55


Musimy jeszcze mojej bratanicy coś kupić..wogole w tym roku to bedzie skromnie z prezentami...moj brat ma 3 grudnia urodziny a tata 6 grudnia...ehhh wydatki koszmarne sie szykuja i jeszcze ubezpieczenie za samochod :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Już się boje grudnia...
to ja mam tak: 8go mama ma imieniny, 9go szwagier 40 urodziny; 22 szwagierka urodziny; 24go imieniny tata i szwagierka, a 25go imieniny moja chrześniaczka; dochodzą Mikołajki i świeta oczywiście:)

A co do prezentów to moja starsza zrobiła wycinankowe listy do mikołaja z gazetek ( wycięla zabawki razem z cenami) od siebie i od Mracelinki. Mam z czego wybierać, bo zamówienia są na bagatela 400 zł i 280 zł

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 lis 2012, 20:57

Moje małe gnomy już śpią :ico_sorki:
Jola zrobiła histerię bo nie chciała włosów myć więc zrobiłam to siłą :evil: Tak się nawydzierała bestia jedna że o 19 już padła :ico_sorki:

A ja dziś podrzuciłam bratowej Tymka na 2 godzinki i skoczyłam do fryzjera. Mam krótkie włosy :-D A ile ich :ico_szoking: To była dobra decyzja chociaż sama fryzjerka namawiała mnie żebym poszła do dermatologa szybko bo sama zauważyła że na przodzie włosy bardzo mi się przerzedziły :ico_wstydzioch:

Tośka to Ci się wydatki szykują :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 lis 2012, 21:10

Quanchita pokaz sie :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 lis 2012, 21:22

Quanchita pokaz sie :-)
Daj mi kilka dni na to :ico_oczko: Dzisiaj już fotki nie zrobię bo jeszcze się trzęsę z nerwów... tak perfekcyjnie z równowagi może wyprowadzić tylko moja niespełna 3-latka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 lis 2012, 23:45

hejka ja Kajci na mikołaja kupuję książeczkę rymowankę z fisher price o taka Obrazek widziałam ją w smyku jest świetna tam kosztuje 110 zł a na allegro 55 :-D

Gosia współczuję choroby i wiem jak ciężko się samemu motywować do ćwiczeń dlatego ja się zapisałam na fita i chodzę 2-3 razy w tyg.

my mamy dzieci do obdaorwania 3 chrześnice i kaję ani jednego chłopaka nie mamy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Gosia co do kluczyjków to Kajcia dosała w spadku po kuzynce kluczyki grzechotkę i je uwielbia cały czas suę nimi bawi grzechocze przekłada uderza w głowę haha :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: więc myślę że Maks będzie zadowolony a pod choinkkę chyba kupię wesoły domek szczeniaczka uczniaczka :) Obrazek

Dzisiaj kupiłam płaszcz w ravelu za 170zł a normalnie 340zł kosztuje bo do 16 listopada jest zniżka 50%na wszystkie kurtki i płaszcze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lis 2012, 09:53

Kasiala fajne zakupy :ico_brawa_01: A o tym domku szczeniaczka muszę poczytać bo nie wiem co robi. Miałam z Tomkiem szczeniaczka uczniaczka ale się nie sprawdził. Bardzo wrażliwe miał te przyciski ledwo się smyrnęło to już zmiana piosenki nie dokońćzyła się itp. No i oddałam tego uczniaczka a szkoda :ico_zly:
Mam krótkie włosy
ale to co przestały Ci wypadać? Pokaż się koniecznie :ico_sorki:
Gosia polecam na gardło odpowiednik tantum verde- Uniben ( sporo tańszy)
dzięki, fajnie wiedzieć :ico_sorki: co prawda na razie mam tantum verde więc nie kupuje ale na przyszłość się przyda.
my mamy dzieci do obdaorwania 3 chrześnice i kaję ani jednego chłopaka nie mamy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a ja tylko chłopięce zabawki i chłopięce. A chrześnica jedna - szkoda bo dla dziewczynek fajniejsze prezenty :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lis 2012, 09:55

jak wasze zęby po porodzie? Ja po Tomku miałam 8 dziur :ico_olaboga: mimo że przed ciążą byłam. Teraz czuję ze też będzie podobnie. Sama widzę 4 dziury :ico_olaboga: i właśnie coś zaczynam czuć ząb a do dentysty chce iść w sobotę. Wiecie czy można być przeziębionym u dentysty mam katar i kaszlę. No i koniecznie ze znieczuleniem inaczej nie daję się dotknąć.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lis 2012, 10:24

jak wasze zęby po porodzie? Ja po Tomku miałam 8 dziur :ico_olaboga: mimo że przed ciążą byłam. Teraz czuję ze też będzie podobnie. Sama widzę 4 dziury :ico_olaboga: i właśnie coś zaczynam czuć ząb a do dentysty chce iść w sobotę. Wiecie czy można być przeziębionym u dentysty mam katar i kaszlę. No i koniecznie ze znieczuleniem inaczej nie daję się dotknąć.
U mnie zęby bez zmian.Dziur brak.Ja w sumie i tak mam szczescie bo przez całę życie miałąm tylko jedną dziurę w zębie i to było w podstawówce :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości