jurekasd
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:05

Re: obozy/ kolonie dla dzieci

15 lis 2012, 16:15

Poszukaj jakiegoś obozu tematycznego. Mój mały jeździ na sportowe obozy

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: obozy/ kolonie dla dzieci

27 sty 2014, 14:20

Czy wysyłacie może w tym roku swoje dzieci w Bieszczady? Jest ktoś Czewy?
Córka będzie tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/dla_szkol.php a raczej ma być. Miejsce sprawdzone, sami tam byliśmy. Potrzebujemy tylko... towarzystwa dla niej, bo żadna koleżanka nie może jechać. Gdybyście mieli jakieś propozycje to piszcie - miejsce jest super.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: obozy/ kolonie dla dzieci

20 maja 2014, 19:04

Ja jakoś nie jestem przekonana do wysyłania dzieci na kolonie. Nie znam ludzi z którymi dzieci mogłyby jechać więc im nie ufam i nie powierzę opieki nad dziećmi. Wolę sama im zorganizować super wakacje:) W tym roku jedziemy do Warszawy. Znaleźliśmy hotel na http://www.hotelatos.pl/i dzieciaki bardzo się cieszą że zobaczą Centrum Nauki Kopernik bo to nasz główny cel:) Z Warszawy chcemy jechać do Gdańska chociaż na trzy dni jeśli pogoda dopisze:)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: obozy/ kolonie dla dzieci

23 lip 2014, 09:26

Ja proponuję zabrać dzieciaczki do Promenady nad Jeziorem Zegrzyńskim - bardzo fajne centrum rekreacyjne, gdzie znajduje się bardzo wiele świetnych atrakcji. Dmuchany zamek, plac zabaw. Ładna plaża. Cały obiekt jest na dużym terenie, jest zielono i bezpiecznie.
Wypoczywamy tam stosunkowo często. Jakbyście byli zainteresowani to można tam w tym roku wykupić niedrogo ofertę wakacyjną: http://www.promenadacountry.pl/oferty/s ... ferID=4334 - w ramach której za niewielkie pieniądze można mieć nocleg, wyżywienie i różne atrakcje.
A to wszystko zaledwie 30 minut samochodem od Wawy.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: obozy/ kolonie dla dzieci

31 lip 2014, 23:20

Mój synek od 1 klasy wyjeżdza na obozy ze swojego klubu karate. W sumie fajna sprawa bo zna wszystkich i dobrze się tam czuje. Ale zastanawiam się czy nie wysłać go gdzie indziej tak, żeby mógł trochę się calkiem odrwać i poznać nowe osoby.

mamamoni
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2014, 14:48

Re: obozy/ kolonie dla dzieci

14 lis 2014, 14:53

Mój Maciek także jeździ z klubem, do którego należy :-) jest to szkółka piłkarska Reissa, a obozy organizowane są przez sportujmy.pl W ferie zimowe będzie to już jego czwarty raz, kiedy wybierze się na obóz :ico_haha_02: Piłka nożna to jego pasja, więc obóz sportowy to coś idealnego, żeby aktywnie wypoczął. :ico_ciezarowka:

aok1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:06

Re: obozy/ kolonie dla dzieci

29 gru 2014, 14:09

Słuchajcie, zapraszam do spróbowania AleObozyKolonie! Prosta aplikacja na FB, dzięki której zdobyłem zniżki na obozy dla swoich dzieciaków i dzieciaków znajomych. Aplikacja pomaga zorganizować grupę na wyjazd i z automatu otrzymujemy zniżkę od organizatora. Sprawa jest prosta, a naprawdę można zaoszczędzić. Za każdą namówioną osobę masz 50 zł, a więc 200 czy też 500 zł zniżki, albo nawet obóz za darmo!

marysia2008
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2014, 15:04

Re: obozy/ kolonie dla dzieci

28 sty 2015, 16:33

Moje dziecko też było we Włoszech na 10 dni. W tym roku chcemy wysłać na zieloną szkołę do Szwecji, gdyż bardzo lubi morską żeglugę. W ofercie stena line znajdują się zagraniczne wycieczki szkolne do Skandynawii. Z pewnością rejs po morzu będzie niezapomnianym przeżyciem dla dziecka i okazją do poznania ciekawych miejsc. O ofercie poczytacie tutaj http://www.wyjazdygrupowe.pl/oferta/dla ... ziezy.html Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: obozy/ kolonie dla dzieci

09 lut 2015, 18:39

Mój syn był w te ferie na 5-dniowym obozie sportowym organizowanym przez jego klub. Wiem, że brały w nim udział także dzieci nie uczestniczące w zajęciach klubowych. On sobie chwali - a co za tym idzie i ja też. Nie rozumiem za to co niektórych rodziców którzy zrobili aferę, że 350zł to za dużo - że to niby klub powinien sponsorować taki obóz dla swoich wychowanków :ico_puknij: No nie wiem - składek klubowych nie ma a w ofercie obozowej były wyjazdy na basen, kręgle, kulig i kilka innych atrakcji. Do tego oczywiście dodatkowe ubezpieczenie, wyżywienie, spotkanie ze znanymi sportowcami. Pogięło co niektórych i poszli na skargę do włodarzy gminy. Oj ponoć musiał się prezes grubo tłumaczyć i w końcu jakiegoś sponsora znaleźli bo obóz kosztował nas 220zł. Nie to żebym się nie cieszyła ale sami powiedźcie ile kosztował obóz Wasze dzieci???

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: obozy/ kolonie dla dzieci

11 lut 2015, 16:44

Moim zdaniem to nie są duże kwoty. Szczególnie jak obóz nie był dofinansowywany.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość