niezadowolona18
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2012, 17:35

co uwazacie

19 lis 2012, 17:39

Mam wrażenie, że chłopak przejął nade mną władze, wymusza na mnie różne rzeczy, namawia do czegos a gdy ja sie nie zgadzam ciagle sie klocimy i grozi samobojstwem.
Co myślicie o takich osobach ? Czy uwazacie, ze ludzie ktorzy tym strasza na prawde są w stanie to zrobic ?...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: co uwazacie

19 lis 2012, 20:18

a niech sobie straszy,a tobie jak źle to go zostaw,tym bardziej,że małżeństwem nie jesteście to jest to o wiele łatwiejsze
ja bym się straszeniem nie przejmowała,a jak nawet to zrobi to już jego problem nie twój :ico_sorki:

mój mnie kiedyś tak straszył to mu powiedziałam,że jak chce to nawet mu sznurek przyniosę i na tym skończył swoje marudzenie ;-)

Awatar użytkownika
MonikaKosmyk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 lis 2012, 04:01

Re: co uwazacie

19 lis 2012, 20:38

aniawlkp86 dobrze napisała, kiedyś miałam takiego, nudny i ciągle się użalał, tym próbując mną manipulować. Powiedziałam mu, niech się zabije, jak chce, to jego życie, a ja sobie znajdę kogoś, kto chce żyć, skończyło się tak, że z nim zerwałam, a on pobeczał, trochę mnie nachodził. Nastraszyłam go policją i kolegami, to się odczepił. Teraz on ma żonę jakąś, ale nie żałuje. :)
Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, 00:33 przez MonikaKosmyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Katarynka100
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 15 lis 2012, 15:53

Re: co uwazacie

19 lis 2012, 21:29

to okropne trafić na takiego beksę,co z niego za facet,a manipuluje toba bo wie że z żadną inną by nie mógł tak pogrywać,bo szybko by z nim zakończyła zabawę.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość