gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 lis 2012, 22:23

co do diety to pewnie duuużozależy od dziecka ale i od tego jak i co mu się wprowadzało do jedzenia.
zgadzam się. Chociaż Tomek jadł ładnie owoce słoiczkowe wszystkie śliwki , morele, jabłka itp zupki już miał ulubione i nie lubił nowości i może rzeczywiście mój błąd że na siłę nie próbowałam innych zupek tylko te stałe. Tak samo z obiadami jak smakowały mu klopsy, lub jakieś sosy to robiłam na zmianę szczęśliwa że je.
Jak karmiłaś małego w takiej sukience?
haha te zdjęcia to nie z chrzcin. Mówiłam wam że nie ma Maks żadnego zdjęcia co by było widać garniturek tak więc ubrałam go i porobiłam mu zdjęcia, Tomka tez ubrałam i jeszcze ja się ubrałam i Pawła pogoniłam haha. W tej sukience byłam 30 minut bo do karmienia nie ma szans. Z tyłu ciężko się zapina i sama się nie zapnę. Brakuję mi już normalnych ubrań a nie takich co tylko muszę szybko cycka wyjąć haha.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 lis 2012, 22:25

za to nauczyłam się karmić na leżąco :ico_brawa_01: i nad ranem kładę małego na boku daje mu cycka i spimy. Chociaż nie powinnam się z tego cieszyć bo jeszcze większy cycek mamusi się robi.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 00:06

Z tyłu ciężko się zapina i sama się nie zapnę. Brakuję mi już normalnych ubrań a nie takich co tylko muszę szybko cycka wyjąć haha.
Oj...wiem o czym piszesz :ico_noniewiem: Mam kilka bluzek z łatwym dostępem ale ani to strojne ani eleganckie :ico_noniewiem:
za to nauczyłam się karmić na leżąco :ico_brawa_01: i nad ranem kładę małego na boku daje mu cycka i spimy. Chociaż nie powinnam się z tego cieszyć bo jeszcze większy cycek mamusi się robi.
Ale jakie to wygodne, no nie? Kurcze ja też się stresuję że przez takie karmienie ciężko będzie się mu później rozstać z cycem. Niby jak w nocy karmię i biorę go do łóżka to z zamiarem odłożenia do łóżeczka jak już skończy pić...ale zawsze zasnę w trakcie i budzę się dopiero jak mały domaga się kolejnego karmienia... i tak w kółko :ico_wstydzioch:
A Tymek jest już na tyle uzależniony że nie chce spać w nocy w swoim łóżeczku.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 10:56

Oj dziewczynki rozpieszczacie swoich mężczyzn:) Ja Marysie zawsze odstawiam do łóżeczka - jedynie rano czyli koło 6-8 jak się obudzi biorę ją do łóżka i sobie leżymy razem, czasami sie karmimy i jak usnie to tylko wtedy spi ze mna. W ciagu dnia jak karmie na lezaco na lozku i usnie to tez zostawiam ja sama .

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 12:04

Marcinek tez zawsze śpi w swojej kołysce i tylko rano ok 6-7 jest krótka drzemka na tacie ,a potem już wstajemy :-)

My włąsnie wrocilismy ze spaceru brrr zimno dzis jest.Chcialam sobie na ławeczce ksiazke poczytam,ale paluchy mi zmarzły.
Mały jeszcze sie nie obudził ,ze spacerowej drzemki wiec mam chwile dla siebie.Dobrze,ze wczoraj juz mięso na dzis rozmrozilam,ale czekam na czwartkowe zakupy bo lodowka pustkami swieci...a kasy teraz brak.
Ale przyn ajmniej swiateczne prezenty juz mamy kupione dla całej rodziny.Nie znosze tych tłumów w grudniu w sklepach,wiec kupilismy teraz.Marcinek dostanie taki grający młotek z Fisher Price.Kupiłam mu jeszcze super czapke z Elmo z H&M u. Ostatnio kupujemy wszystko co z elmo,ma bluze,bluzke,ogrodniczki,czapke no i elmo śpiewającego :-) Teraz w Glamour jest bon do H&m u na 20 zł więc chce mu kupic taki fajny komplecik na swieta koszula w kratkę i wełniana kamizelka do tego - zamiast 59 zl to 39 zł wiec całkiem spoko.
Dla Lenki od brata na mikolaja juz na szczescie dawno mam prezent kupilam jej ekstra ocieplacz na szyje w panterkę:P opaske na głowę z kwiatkiem,bluze,spodenki i koszulkę (te trzy ostatnie uzywane ale w idealnym stanie) no i z mamą kupilysmy jej na spółę kurteczke śliczną na wiosnę.:-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 12:20

madleine w tym numerze są te bony? kto jest na okładce?
Jutro jadę do hm to by mi się przydały te bony. Fajnie że prezenty świąteczne z głowy :ico_brawa_01: ja też już dużo mam kupione :ico_sorki: w piątek pensja będzie to wtedy chce resztę pokupować. Tylko najgorzej z Tomkiem dalej nie mam pomysłu :ico_olaboga:


Mam kilka bluzek z łatwym dostępem ale ani to strojne ani eleganckie :ico_noniewiem:
no dokładnie :ico_zly: jutro jadę do pracy składać wniosek o dodatkowy urlop macierzyński i zwykły urlop i nie mam kompletnie w co się ubrać. Znaczy mam ale już patrzeć na to nie mogę :ico_zly:
Niby jak w nocy karmię i biorę go do łóżka to z zamiarem odłożenia do łóżeczka jak już skończy pić...
ja jak skończy jeść to go odkładam obok. Bo łóżeczko jest na dole.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 12:23

madleine w tym numerze są te bony? kto jest na okładce?
Jutro jadę do hm to by mi się przydały te bony.
Tak w tym na okladce jest Katie Homes,ale bony są wązne dopiero od 1 grudnia niestety.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 13:21

s,ale bony są wązne dopiero od 1 grudnia niestety.
szkoda, później nie będę w Warszawie.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 18:29

z kaszką manna mam troche zabawy bo wlewam jakieś 1/5szklanki wody do garnuszka, zagotowuje, daje łyżeczke kaszki, gotuje 3 min i połowe tego daje do obiadku albo do kaszki na mleku ;-) jak bede sama gotować to łatwiej będzie ale to za jakiś 1-2 miesiace.

mam problem z Agatką bo jak jest na brzuchu i bardzo chce pełzać do przodu to tak sie spina że robi rękami samolocik. i nie wiem jak ją tego oduczyć, może jakieś podpowiedzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 18:44

dobra, doczytałam że w tym wieku samolocik jest normalnym etapem rozwoju, hehe.
Gosia podziw dla Pawla że sie ubrał tak na zawołanie:-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość