Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

28 lis 2012, 09:58

Ja to moze dlatego bym sie bala spac z dzieckiem bo mam mocny sen i sie nie kontroluje. Martyna owszem przychodzi do nas codziennie do lozka. I sniadanko je u nas w lozku. Potem przytulanko troche wyglupow i wstajemy. Ale zasnac bym z nia nie mogla bo sie spina po mnie i chce zejsc z lozka...

agasio, czekam niecierpliwie na zdjecie Oleńki :) szyszeczko Laure tez bym chetnie zobaczyla :)

Wasze szkraby tez uwielbiaja otwierac i zamykac wszelakie drzwi ? Martyna az sie wkurza jak jej powiem "nie wolno" :-D i sie ze mna siluje :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

28 lis 2012, 10:11

hejka ja dziś z rana w szkole byłam bo musiałam pozbierać pieniądze na mikołajki u Olki w klasie tyle dobrze że Magda miałą dopiero na 8:50 to nie musiałam Kuby brac ze sobą bo ostatnio mu się coś odmieniło i śpi do 7 :ico_sorki: :ico_sorki: a potem jeszcze sobie leży tak do pół godziny w łóżku
a jak on się przebudza to przewraca się od razu i próbuje taki nieprzytomny wstawać na czworaka - wasze dzieci też tak robią?
nostromo mój też tak robi czasami jak go zatoczy to na szczebelkach się zatrzymuje i wtedy płacz bo się uderzy :ico_noniewiem:

a co do spania z dzieckiem to u nas wygląda to tak że Kuba zasypia w łóżeczku i śpi tam tak do 1-2 w nocy potem się przebudza na picie i wtedy go biorę do siebie i śpimy w trójkę do rana bo ok 5 jest jeszcze jedna pobudka na mleko

AAAA i wszystkiego najlepszego dla wczorajszych 11 i 10 miesięczniaków :ico_brawa: :ico_brawa:

Beatka fajnie że już wiesz co to Hanci dolega i trzymam mocno kciuki żeby się samo wchłonęło i nie trzeba było zabiegu robić

Ja wczoraj też zaczełam porządki świąteczne i oczywiście Kuba dzielnie mi pomagał przez co trwało wszystko 2 razy dłużej ale jaką on miał radochę jak mógł rozrzucać ciuchy po pokoju :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Wasze szkraby tez uwielbiaja otwierac i zamykac wszelakie drzwi ?
oj tak tak Kuba zwłaszcza upodobał sobie drzwi od łazienki bo skrzypią a jak mówię nie wolno to patrzy na mnie i z premedytacją rusza drzwiami jeszcze bardziej :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

28 lis 2012, 10:38

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: buziaki dla Hani, Lenki i Patryczka za 10 miesięcy :-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

28 lis 2012, 11:54

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: buziaki dla Hani, Lenki i Patryczka za 10 miesięcy :-)
no ja to sklerotyczka jestem dla dzisiejszych 10-cio miesięczniaków oczywiście też wielkie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: i :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

ja zaczynam dziś piec ciasta na imieniny męża bo i do pracy musi zanieś i w domu goście przyjdą :ico_olaboga: :ico_olaboga: na razie mini ptysie bedę robić i popiekę placki do przełożenia masami ale to to dopiero jutro poprzekładam

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

28 lis 2012, 12:32

cześć dziewczyny!
ale pedzicie z pisaniem ;)
Spóźnione :ico_prezent: dla solenizantów.
Mad widziałam filmik z Martyną super!
Aga26 usmiałam się jak bawiłaś się z Borysem siedzącym w koszu :ico_brawa:
Beatko mam nadzieję, że masci pomogą

Laura tez spi z nami i nie boje się, że spadnie, mocno ją przytulam i jest dobrze! Powoli myslę żeby przenieść ją do łążeczka ale nie wiem jak się do tego zabrać tym bardziej, że dalej karię ja piersia, no i zasypianie jest przy cycusiu.

Laura dzisiaj połozyła łapki na mojej nodze i wstała do klęku, dziewczyny czy ona bedzie probowała juz wstać czy do tego daleka jeszcze droga?????? Dalej nie raczkuje
Młoda teraz spi, jak wstanie idziemy na spacer i do Biedronki po dady- edycja świateczna jest boska ;)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

28 lis 2012, 12:54

szyszeczka z kleczenia do stawania jeden krok - podciagnac sie na raczkach i odepchnac nozkami. Lauratez nie raczkujaca jak Martyna wiec pewnie zaczyna probowac. Narazie moze skakac nakolanka wzmacniajac nozki.
A wlasnie, a lekarze cos Wam mowili czy mozecie pozwalac Laurze probowac stawac jesli sama to robi ?

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

28 lis 2012, 23:26

Witam:)

sto lat dla Hani, Leny oraz Olenki :ico_brawa_01:

aga super ze już zaczynasz porządeczki świateczne...ja też bym chciała, ale teraz za bardzo nie ma kto mi popilnować małego...
...Patryś po kąpieli wypija 220ml mleczka..i pada...pierwsza pobudka po 30 minutach snu...wiec wykluczam głod...a herbatkę czasami mu podaje w nocy...

co do snu z dzieciaczkiem to ja sie też nie boję...gdyż kłade go zawsze przy ścianie...a w nocy ma tyle pobudek ze nie zdąrzę zasnąć jak znow zostaję przebudzona :ico_noniewiem: wiec to raczej czuwanie jest moje niż sen...budzi mnie każdy szmer...a rano mały budzi mnie klepiąc po twarzy rączkami :-) . Gdyby przesypiał ładnie to na pewno nie byłoby potrzeby brania go do mego łóżka...

agasio witaj..z niecierpliwością czekamy na zdjęcia :-)
udało mi się w sobotę umyć okna i jestem przeszczęśliwa z tego powodu
o ja ...super!
Wasze szkraby tez uwielbiaja otwierac i zamykac wszelakie drzwi ? Martyna az sie wkurza jak jej powiem "nie wolno" :-D i sie ze mna siluje :ico_szoking:
chwyta wszystko co leży pod ręką.. :-)
Doskonale już rozumie, jak się mówi "nie wolno", tylko niekoniecznie chce się posłuchać;)
moj też...i traktuje teraz to jak zabawę...ja mu zakazuję , on tylko patrzy na moją reakcję, i rechocze jak mu zabraniam...cwaniak...
Ja wczoraj też zaczełam porządki świąteczne i
...nie dołujcie mnie hihi...z tym sprzątaniem... :ico_oczko:
Laura dzisiaj połozyła łapki na mojej nodze i wstała do klęku, dziewczyny czy ona bedzie probowała juz wstać czy do tego daleka jeszcze droga??????
oj tak :-D

...a n koniec parę foteczek :-)

dzisiejsze:)
Obrazek


ulubione miejsce do wstawania:)
Obrazek

zabawa z braciszkiem:)
Obrazek

na spacerku:)
Obrazek

karmimy łabedzie:)
Obrazek

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 lis 2012, 00:02

Ela ładny masz kolor włosów :ico_brawa_01: i widzę, że nasze chłopaki mają wspólne ulubione miejsce do wstawania :ico_oczko:
kurde, staram się napisać coś wesołego, ale nie da się :( mam takiego doła, że się po prostu upiłam z rozpaczy i dietę szlag trafił... byłam dziś na spotkaniu w sprawie pracy i zostałam delikatnie mówiąc zrównana z ziemią. w efekcie, po powrocie do domu, rozpracowaliśmy z mężem butelkę wina i mam teraz taki nastrój, że bez kija nie podchodź. krótko mówiąc, nie wiem co mam robić ze sobą, po prostu mam wrażenie, że ja do niczego kurna się nie nadaję :ico_placzek: może to są jakieś znaki, że powinnam się w końcu odważyć i pójść własną drogą....

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 lis 2012, 09:04

Hejka
Któraś ma ochotę na poranną kawke??

Emilia dzisiaj w domu została bo coś ją głowa boli. Mam nadzieję że to na zmianę pogody ale wolę ją poobserwowac w domu.
Borys wczoraj zasnął po 19, po 23 obudził się na butle i potem spał do 7.30 :) co prawda w nocy się wiercił ale spał :)
Wczoraj ztoczyłam bój z piekarnikiem. Ale za to wygląda teraz jak nowy :) bleee nie lubię myć piekarnika ale na szczęście mam już to z głowy :)

Dzwoneczku ślicznie wygladasz :) a Patryk jest cudowny :)
Nostromo niestety u nas w kraju matki z dzieckiem mają strasznie pod górkę jeżeli chodzi o pracę. A jeżeli masz pomysł na biznes to zaryzykuj :) wkońcu nic nie stracisz a możesz wiele zyskać. Aaa i jakie ciasta bądź ciasteczka zamierzasz piec na święta??
Szyszeczka gratki dla Laurki, dzielna dziewczynka :)

No nic idę ogarnąć siebie i dzieciaki i zabieram się za sprzątanie :) dzisiaj chce skończyć sprzątać kuchnię i stoczyć bój z lodówka :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 lis 2012, 12:31

dzwoneczku naprawdę świetna kobietka z Ciebie :) a stawanie przy tv to chyba większość maluszkow uwielbia :)
Aga26 szybko sie wzielas za te porzadki. Ja jeszcze sie wstrzymuje bo sie jeszcze nabrudzi a 2 raz robic tego nie chce :)
nostromo20 i jak dzisiaj sa mopoczucie ? Kurcze, moze faktycznie lepiej sie wziac za swoj interes. A co to za pomysl ? No i co na rozmowie Ci powiedziano, ze zrownali Cie z ziemia ? Az tak zle bylo ?
Z ta praca to jakis koszmar jest ! :ico_puknij: Sama szukammoziwosci by cos moc zarobic ale nad czym nie mysle to sie nie da. Juz chce isc popoludniami do pracy, a mama by zostawala z Martyna az maz by wr ocil badz ja... No ale ogolnie lipa z ofertami teraz. A jak sa to na pelen etat a nie 1/2 czy 3/4 etatu... Na swoj biznes tez mialabym pomysl ale brak mozliwosci finansowej na start.

Gabi a gdzie na swieta chcecie wyjechac ?

Powiedzcie mi ile mniej wiecej mierza Wasze maluszki ?
Bo wszyscy mi mowia ze Martyna jest bardzooo dluga jak na 10 mies dziecko i wyglada jak ponad roczne dziecko :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość