Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 gru 2012, 17:50

a bo naszej lekarki dzis nie ma i przelozyli na poniedzialek :-)
aha myślałam że dlatego że marudny. Przesłałam już książki.

Taka głodna jestem :ico_olaboga: gołąbki robię za 20 minut będą.
My wlasnie zjedlismy pstrągi pieczone w cytrynach :-) dobre,ale jak zobaczylam na talerzu ich pyszczki to sie poplakalam :ico_olaboga:

Ide :ico_pranko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 gru 2012, 17:51

a bo naszej lekarki dzis nie ma i przelozyli na poniedzialek :-)
aha myślałam że dlatego że marudny. Przesłałam już książki.

Taka głodna jestem :ico_olaboga: gołąbki robię za 20 minut będą.

Gosia to Ty? Bo inne konto jakies ,a ksiazki dostalam od ciebie :-)
My wlasnie zjedlismy pstrągi pieczone w cytrynach :-) dobre,ale jak zobaczylam na talerzu ich pyszczki to sie poplakalam :ico_olaboga:

Ide :ico_pranko:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 gru 2012, 18:00

hej dziewczyny!

moja mała ostatnio całkiem rozregulowała sie z jedzeniem, zawsze zjadała ten obiadek czy mój gotowany czy sloiczek, kaszki malutko a przez ostatnie 2 dni kiepsko..jestesmy podziebione, może dlatego??

ja teraz mam malutko czasu na forum, jak juz podczytuje migiem, mam teraz ta pania do laury co się zapoznają i mam troche innych spraw do załatwienia :ico_sorki: :ico_sorki:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 gru 2012, 18:06

mała teraz lezy na macie, juz bez pałąków dawno, bo Jej ograniczały i sobie rozmawia, fika nogami, łapie kolanka, chwyta stopy, czasem coś skubnie do buzi :ico_haha_01: młody biega i sie bawi, oboje słuchają bajki przez sluchowisko,
a ja wlaśnie nie umiem sie zorganizować..mąż mnie dużo wyręcza bo od nie wiem kiedy prasuje maluchów ciuchy, wiesza pranie, zmywa wieczorem kuchhnię całą, a mimo to jakas lewa jestem :ico_olaboga: nie umiem sie zorganizować :ico_olaboga: jeszcze dzis sie okazuje, że buty co kupilam młodemu nie nadaja sie na zime, kupowałam je w pospiechu, akurat wtedy gdy pierwszy snieg był, a bylismy w warszawie i na mus szybko kupowalam, kupiłam w zarze fajne kozaczki, niby taperowe od podeszwy, a dzis, tyle co wyszedł z domu do polecial na tyłek, bo u nas rano biało było,, więc latałam dzis po buty, w koncu i tak wyszło ze bartka trzeba bylo znów kupić

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 gru 2012, 18:11

a ja zapomnialam sie pochwalic,ze dziś Marcinek pierwszy raz włożył sobie stope do buzi :-) no i od kilku dni już się cały czas obraca z pleckow na brzuszek - ciezko go upilnowac - na macie juz spokojnie nie polezy :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 gru 2012, 18:17

Qanchita pisze:No i ściągnęłam z chomika "Język dwulatka"


ale wiesz że już za późno dla Ciebie na tą książkę. Ona jest dla dzieci od roku do dwóch lat. Ja mam obydwie w papierowej wersji. Może poczytam jeszcze raz
No to może chociaż pokaże mi gdzie popełniłam błąd i uda mi się tego uniknąć przy Tymku.

Co do usypiania dzieci to jest ok. Jolka idzie do łóżeczka sama, zazwyczaj czytam jej jedną baje,potem mówi "paciorek" i ja wychodzę. Tymek zazwyczaj pomarudzi,obierze sobie martwy punkt na ścianie i zasypia. Jak ma problem to pogłaszczę po główce i jest ok. NO chyba że są sytuacje awaryjne jak wczoraj że nic nie pomaga :ico_olaboga:
o kurde :ico_olaboga: ale wrażliwy chłopak :ico_olaboga: a on dostawał już jakieś kaszki?
raz dostał zwykłą ryżową na moim mleku i było ok. Ta wczorajsza była na wodę, czyli zawierała mleko modyfikowane i pewnie w tym problem :ico_puknij: Pewnie nadal nie trawi białka mleka krowiego :ico_noniewiem:
Kupię sinlac.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 gru 2012, 18:20

hahah kasia0308 to moja siostra pisze też na forum i siedziała mi z małym jak pojechałam po Tomka, nie wylogowała się z forum i wyszło jakby ona napisała haha

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 gru 2012, 18:24

a ja zapomnialam sie pochwalic,ze dziś Marcinek pierwszy raz włożył sobie stope do buzi :-) no i od kilku dni już się cały czas obraca z pleckow na brzuszek - ciezko go upilnowac - na macie juz spokojnie nie polezy :-)
Pięknie :ico_brawa_01: Mój tylko na boki się kula i do siadania rwie.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 gru 2012, 18:28

Pięknie :ico_brawa_01: Mój tylko na boki się kula i do siadania rwie.
mój tak samo się podnosi do siedzenia a przewroty nie bardzo mu w głowie, stopami tak samo nie jest zainteresowany.
Brawa dla Marcinka :ico_brawa_01:
Co do usypiania dzieci to jest ok. Jolka idzie do łóżeczka sama
to gdzie ty błąd niby popełniłaś? Jolka taka grzeczna. A jeśli czasem urwisuje to przecież nie kwestia złego wychowania tylko charakter :-)
tyle co wyszedł z domu do polecial na tyłek,
a właśnie apropo starszego to co chodzi do zerówki w szkole czy przedszkolu? posyłasz wcześniej do szkoły?
co się zapoznają
i jak?

ja tak samo jestem słabo zorganizowana. Mi mama bardzo dużo pomaga, prasuje mi Tomka rzeczy odkąd się urodził, teraz jeszcze Maksia prasuje :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 gru 2012, 18:34

Gosia a ja się zastanawiałam co Kaśka tutaj tak nagle wskoczyła :-D
Brawa dla Marcinka!!!!!
Agatka też z pleców ciągle sie turla, z brzucha to sie chyba wogle turlać nie będzie bo lubi na nim być, zawsze jakas większa szansa na dopadniecie czegoś;-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość