szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

06 gru 2012, 13:34

Szkieletorek jak się czujesz?Kiedy idziesz do ginekologa teraz?Który to tydzień?:)
Ja czuję się dobrze,bardzo dobrze .
Dziękuję że pytasz .
Z objawów o ile to są w ogóle ciążowe to zmęczenie mnie częściej niż wcześniej dopada,ale bez szału jakiegoś. I często robi mi się słabo.Np wczoraj wychodzę z auta i nagle lecę, P na szczęście to w porę zobaczył i mnie złapał i zaprowadził do domu.
Tak to jest super.
Nie wiem który tydz bo jeszcze tak dokładnie nie mam wyznaczonego terminu.We wtorek mam wizytę i wtedy mówiła że już ustali termin i będę wiedzieć co jak i kiedy .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

06 gru 2012, 13:44

szkieletorek to szybko zauwazylas objawy ciazy..ale dobrze, ze ogolne samopoczucie masz dobre :-)

Atlas chmur -nie moj klimat, a ze zwiastunu wydaje sie byc dlugim, nudnym filmem :ico_noniewiem:

kwitunio witaj , dawno nie zagladalas..

izus..uff.super,ze zabieg sie powidol, wrocilas do domu i masz sily i ochote na kawke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

Re: Lato i Jesień 2011

06 gru 2012, 13:47

ja jeszcze na chwilkę bo później do pracy na 14,

szkieletorek ja nawet nie wiedziałam że Ty w ciąży jesteś, GRATULACJE :-) :-)

izuś najważniejsze że już jesteś po i bez komplikacji

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

06 gru 2012, 13:50

szkieletorek to szybko zauwazylas objawy ciazy..
No ja nie jestem pewna czy to faktycznie objawy ciąży czy po prostu zmęczenie dokucza bo dużo robię a słabo zrobiło się bo śniadanie jadłam malutkie a było już pozn.
W poprzedniej zaraz na początku piersi mi twardniały i rosły a teraz nic. No ale każda inna jest .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

06 gru 2012, 13:51

szkieletorek ja nawet nie wiedziałam że Ty w ciąży jesteś, GRATULACJE :-) :-)
Dziekuję

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

06 gru 2012, 14:19

Nina jaka jest u Was stawka godzinowa dla niani?
a to różnie zależy od ludzi. Najniższa to chyba 4zł za godzinę a najwięcej jak pracowałam jako niania miałam 7zł za godzinę. A teraz w sumie nie płacą mi za godziny tylko za miesiąc 600-650zł, a wiadomo, ze stawka niższa, bo dodatkowo pilnuję też swoje dziecko. Ale jedzenie swoje dają, pampersy też, także jedynie za czas spędzony z ich dzieckiem mi płacą. A czemu pytasz?


Ogólnie coraz bardziej mi się to rozwiązanie podoba. Jestem w swoim domu, nie muszę tracić czasu na dojazdy. Mogę normalnie przyjmować gości. Dzisiaj była u mnie męża siostra i szwagierka i wszystkie bawiłyśmy się z dziećmi, taki harmider... ale ja to kocham, zawsze marzyłam o dużej rodzinie i harmidru w domu :-), chociaż ojciec tego chłopca mi powiedział, że podziwia, że się chcę zajmować dwójką i jeszcze mam z tego radość, że on by wolał do kopalni iść niż z dziećmi siedzieć :-P także nie każdy by się do tego nadawał. A ja zaczęłam myśleć czy by nie otworzyć prywatnego żłobka i z maluszkami przebywać cały czas :ico_brawa:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

06 gru 2012, 14:36

NinaDostałam propozycję podobnej "pracy" i muszę podjąć decyzję czy chcę ustalić stawkę.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

06 gru 2012, 16:12

Waham się strasznie, z jednej strony fajnie,bo Antoś będzie przy mnie, będzie się bawił ze moją małą podopieczną(ma rok). Z drugiej strony trochę się boję jak to wyjdzie, czy dam radę..już się nią zajmowałam i było ok, ale..w weekend spotykamy się z rodzicami Małej to może się wyjaśni..mam też pomysł na biznesik, ale nie wiem kiedy coś z tego wyjdzie..

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

06 gru 2012, 19:17

Waham się strasznie
No ja to bym bardzo taka prace chciała. Teraz gdyby mnie ktoś zapytała to bym wzięła ale no u mnie na wiadome krótki czas bo latem urodzę a 3 już nie będę się zajmować.
Dla mnie taka opcja jest super bo : zarobie jakieś pieniążki a przy tym nadal będe z Lili, mała będzie mieć towarzystwo i bawic się z kim.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

07 gru 2012, 08:38

nina jakis pomysl to jest, tyle, ze ty bez odpowiedniego wyksztalcenia nie moglabys chyba zajmowac sie dziecmi :ico_noniewiem:

szkiletorek, puchnace cycki to praktycznie od razu sa..tzn ja i przy Mili i Kali od razu mialam takie mrowienie i od razu praktycznie rozm wiecej :ico_szoking: :-) duze piersi to bylo to!! :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość