Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

13 maja 2011, 22:08

no niebardzo mogę, bo finansowo jestem zależna od mamy wyłącznie..
podczas rozmowy z mamą, przedstawiałam swoje argumenty mamie, zgadza się z nimi, ale zależy jej na tym żeby ta lekarka prowadziła ciążę i przyjęła poród, jest ona dobrym specjalistą, a mama obawai się o zarażenie dziecka zapaleniem wątroby, na które choruję, szanse są nikłe lecz woli chuchać na zimne, ponieważ ja przy narodzinach zostałam zarażona jakąś bakterią i jako noworodek spędziłam trzy miesiące w szpitalu. Może i mma jest przewrażliwiona, ale mi korona nie spadnie z głowy jak pochodzę do tej lekarki do końca, choć to mało miłe.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 maja 2011, 09:16

in.your.mouths, wiesz, to jest Twoja decyzja. Ciąża jednak trochę czasu trwa i ja osobiście nie wyobrażam sobie chodzić do lekarza, który traktuje mnie w niefajny sposób, nawet gdyby to był nie wiadomo jaki specjalista. Dla mnie ginekolog to lekarz, któremu mogę ufać, czuję się u niego komfortowo i mogę o wszystko zapytać i odpowiedź dostanę nawet na najgłupsze pytanie. Mam akurat takie szczęście, że trafiłam na super lekarza, do którego idę chętnie (może się to wydawać dziwne :ico_oczko: ), ale jest tak sympatyczny, wesoły, mega delikatny przy badaniu i przede wszystkim fachowy, że nie wyobrażam już sobie innego gina. No, ale temat był nie o tym, więc już więcej nie śmiecę :ico_oczko:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

14 maja 2011, 17:24

in.your.mouths, rozumiem tą sytuację...mama płaci - mama wymaga...po prostu spróbuj olać to babki podejście. Jak masz pytania to zadawaj i tyle, olej komentarze jak będą albo powiedz, ze sobie nie życzysz żadnych. Najważniejsze żeby dobrze się wami zajmowała, a jaki jest jej stosunek to tego to już nie ma znaczenia. Ja też przechodziłam przez kilku lekarzy, któzy nie byli specjalnie mili, ale co z tego? Lekarz nie musi być miły, jak dla mnie musi się znać na rzeczy i leczyć.

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

16 maja 2011, 22:39

możecie polecić masaż na opisywany wyżej problem?
bo te moje wogóle nie pomagają :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jo_jo
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2009, 19:01

25 maja 2011, 17:02

znacie jakiś sposób aby przegonić ból piersi?
od paru dni są bardzo obolałe,chodzenie w stanku jest starsznie męczące,siara leci jak szalona,lecz najgorszy jest ten ból,piersi są obrzmiałe i gorące :< dodam że to 27 tydzień ciązy
sa rozne kremy pielegnacyjne na bolace piersi, trudno orzec co Tobie pomoze najlepiej ale spróbuj Preparat do pielęgnacji brodawek sutkowych z serii For Mum Flosleka. Niedrogi i mysle ze pomoze :-)

angelikan
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 06 gru 2012, 09:19

Re: Piersi

07 gru 2012, 10:27

ja też tak miałam, moje piersi były tak napompowane mlekiem że sterczały jak by były z sylikonu a bolały jakby miały pęknąć zaraz

marlenna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 05 lut 2013, 16:09

Re: Piersi

05 lut 2013, 16:22

Miałam taką samą sytuację gdy ja byłam w ciąży ze swoim synkiem. To jest normalne przy ciąży gdyż Twoje piersi pomału się przystosowują do karmienia piersią. W niedługim czasie po porodzie wszystko wróci do normy. Głowa do góry.
________________________________________________________________________________________________________________________________________
pozdrawiam, marlenna

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość