Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: Sklepy internetowe z bielizną

12 gru 2012, 11:25

Ostatnio zakupiłam staniczek firmy Corin w ich sklepie on-line, także mogę śmiało polecić :) Zakup bardzo udany, bez żadnych problemów z dostawą, itd. Stanik jak na zdjęciu, bardzo fajny jakościowo i wygodny.

Basia34
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2012, 18:22

Re: Sklepy internetowe z bielizną

14 gru 2012, 10:54

Ja mam podobny problem i idealny biustonosz dobrałam sobie dopiero w sklepie Dirty Diana. Dawniej chodziłam do stacjonarnych sklepów, wszystkie sprzedawczynie mówiły, że się znają na tym, że mam wziąć taki, a nie inny rozmiar, a w domu się okazywało, że stanik jest np. za ciasny. W tym sklepie on-line nie mam takiego problemu, doradzają, szybko wysyłają towar i co najważniejsze, biustonosze są piękne.

Gorilla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2013, 00:21

Re: Sklepy internetowe z bielizną

11 sty 2013, 23:52

Bielizna z firmy kontri jest świetna, tabele rozmiarów bardzo dopasowane do rzeczywistości, jeszcze nigdy nic nie zwracałam i mają też dużo promocji.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Sklepy internetowe z bielizną

28 sty 2013, 09:50

Ostatnio zakupiłam staniczek firmy Corin w ich sklepie on-line, także mogę śmiało polecić :) Zakup bardzo udany, bez żadnych problemów z dostawą, itd. Stanik jak na zdjęciu, bardzo fajny jakościowo i wygodny.
Ja też słyszałam o tej firmie wiele dobrego, z tego co widzę mają bardzo ładne modele i ich bielizna wygląda też na dobrą jakościowo. Z moich zapędów w stronę wszelakich promocji, odkryłam zresztą, że jest teraz dostępna z 50% zniżką na Złotych Wyprzedażach, więc chyba w końcu będę miała okazję ją wypróbować :)

Dytka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2012, 09:59

Re: Sklepy internetowe z bielizną

02 lut 2013, 22:18

Stanik i ogólnie bielizna, to jedyne rzeczy których jeszcze nie kupowałam przez internet. Co jak co, ale to muszę zobaczyć, dotknąć i zmierzyć przed zakupem, a nie brać kota w worku ;p przekonałam się już do sprzętu elektronicznego, niedawno kupiłam drukarkę, ale bielizna - jeszcze nie ;)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Sklepy internetowe z bielizną

07 lut 2013, 08:19

Stanik i ogólnie bielizna, to jedyne rzeczy których jeszcze nie kupowałam przez internet. Co jak co, ale to muszę zobaczyć, dotknąć i zmierzyć przed zakupem, a nie brać kota w worku ;p przekonałam się już do sprzętu elektronicznego, niedawno kupiłam drukarkę, ale bielizna - jeszcze nie ;)
Może warto spróbować, bo na internecie pojawiają się zwykle różne fajne promocje, a bieliznę, która nie będzie pasować zawsze można zwrócić :)

Awatar użytkownika
barka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 12 sie 2011, 12:08

Re: Sklepy internetowe z bielizną

21 sie 2013, 14:00

Jak nadal szukasz to powiem Ci, że zajrzyj sobie do sklepu http://epizama.pl :-) można kupić fajna bieliznę w fajnej cenie :ico_brawa_01: nie trzeba przepłacać, żeby kupić coś fajnego. :ico_oczko:

Wolicie bardziej usztywniane biustonosze, czy miękkie? :-)

Josinka24
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2013, 12:10

Re: Sklepy internetowe z bielizną

22 wrz 2013, 12:16

Ja znam taki sklep internetowy z bielizną http://www.twojafantazja.com/ W dziale promocje można coś taniego znaleźć. Wysyłka jest stosunkowo tania. Oprócz tego można poszukać co mają na allegro do zaoferowania.

geridelii
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:42

Re: Sklepy internetowe z bielizną

25 wrz 2013, 09:45

ja polecam allegro.pl. tam naprawdę dużo markowych sklepów z bielizną oferuje swoje towary i to za atrakcyjne pieniądze ;)

EleganckaPani
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2013, 15:26

Re: Sklepy internetowe z bielizną

16 paź 2013, 15:37

Ja bardzo często korzystam ze sklepów internetowych,zamawiając tam nie tylko odzież,ale również bieliznę,oszczędzam przy tym czas oraz pieniądze wiec warto:)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość