Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 gru 2012, 22:33

Wlasnie tez sie zastanawialam jak to jest z tymi bucikami. Martynka chodzi w rajstopkach - skarpetki zaraz gubi/ściąga. Ale kupic musze jej kapcie jakies bo od podlogi ciagnie czy kafelek jak drepta za raczki a chce coraz czesciej tak.

Co do bioderek - musialabym w ksiazeczce zobaczyc. Ale chyba dopero jak zacznie chodzic to do kontroli. Tylko nie wiem do jakiego ortopedy bo zmienilysmy przychodnie.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 gru 2012, 23:37

Borys chodzi w kapciach bo w rajtkah się slizga a skarpetki ściąga :) kupiłam mu kapcie z Befado z odkrytymi paluszkami i sobie w nich smiga :) jak będzie cieplej to będzie chodził boso bo póki co ciągnie zimno po podłodze
My na usg bioderek pójdziemy jak Bobek będzie już pewnie sam chodził :)

Brrrr okropnie zimno się zrobiło...
Idę jeszcze zobaczyć może coś w tv będzie i idę spać :)
Dobranoc

Aaa Beatka gdzie Cie znowu wywiało??

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 gru 2012, 09:00

Też właśnie chciałam jakieś z Befado kupić małej :)
Wiecie dalej ta wysypka nie schodzi :( idę dziś do lekarza z mała bo trzeba temu pomoc. Może jakaś masc. Mama moja mówi że mój brat tak miał taka sama i że to nie pokarmowe a kontaktowe. Sama nie wiem dlatego zaraz będę dzwoni do przychodni.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 gru 2012, 10:15

Idziemy do innej lekarki na 10:55 ale godzinę dzwoniłam do przychodni masakra jakaś !
W ogóle Martyna płacze wręcz wrzeszczy u lekarza bo nie znosi leżeć a do badania trzeba ;) teraz tylko swoboda na podłodze lub tuptanie za ręce.
Gubią oj cieszą bardzo postępy maluszków brawa dla Lili !

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 gru 2012, 10:41

Przygotowuje ubrania na wyjście i się zorientowałam że Martyna chodzi w kurtce z pierzem i to ja uczula ! Stąd tylko na brzuchu i plecach ma wysypkę i rękach trochę ! że też wcześniej o tym nie pomyślałam !!

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 gru 2012, 11:24

Mad faktycznie może to mieć od kurtki. Popros lekarke o robiona masc albo cholesterolowa albo witaminowa. Zrobienie kosztuje 5 zł a na uczulenie są niezastapione :)

Stoczylam właśnie bój w sklepie z rzesza emerytów. Masakra normalnie. No ale mam już wszystko i do świat moja noga w sklepie nie stanie :)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 gru 2012, 16:29

Mad co lekarka powiedziała bo widziałam na fb że jednak pierze ją uczulilo??

Mam dzisiaj jakiegoś doła ale umowilam się z koleżanką na ploty to mam nadzieję że mi przejdzie :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 gru 2012, 13:21

WItajcie,
Szczerze to naszej lekarki nie bylo wczoraj i trafilam do innej baby do ktorej chocby nie wiem co nigdy juz nie pojde ! Kumacie sie zrobila mi wywod bo na Martynie znalazla jednego wlosa Megi ??? Gdzie logiczne jest ze chocbym nie wiem jak sprzatala to ten wlos sie gdzies zapodzieje mimowolnie :/ Jakas nawiedzona. Co lepsze zamiast wlasnie dac nam cos robionego dostalismy syrop Ketotifen i jak za 2 tygodnie nie pomoze to ona z gory zalozyla antybiotyk i sterydy !! Nawiedzone babsko.

Powiedzialam jej o kurtce to od razu powiedziala ze to najprawdopodobniejsze. Bo wlasnie ta kurtke ma nie jakos dlugo i raz sie wysypka uspokajala a potem na nowo rozogniala. Takze kurtke juz dostawilam.
Moj brat byl rowniez uczulony na pierze i w sumie to mama mnie nakierowala bo mowila ze taka sama wysypke mial kiedys on. No i wczoraj mnie dopiero olsnilo. A ja ciagle jej ten plaszczyk ubieralam bo fajniutki jest. No szkoda ale zdrowie malucha najwazniejsze !!

Po swietach albo po Nowym Roku pojde do naszej lekarki z tawysypka by wlasnie dala cos robionego jak nie zejdzie.

Donas wczoraj tez przyszla czoraj kolezanka bo sie rozsatala z chlopakiem i nie chciala byc sama. Takze piwko wypilam i wystarczylo bym pierdoly pociskala :D Masakra normalnie ale ja nie mam kiedytrenowac glowe ;)
Bo ja np. za dnia sie nie napije poki opiekuje sie Martynka bo uwazam to za brak odpowiedzialnosci. Taka zasade sobie nalozylam i sie stosuje :)

Jak przed swietami ? U nas bedzie bardzo skromnie no i mam nadzieje ze przeleca szybciutko. Bo szczerze to wszystko takie na sile, sztuczne... Nie lubie tak. Ale najwazniejsze ze bede z moimi smykami dwoma kochanymi :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 gru 2012, 23:26

Napisalam się, a tu nikogo ?
Ale się dzisiaj narobiłam ;-) Przed chwilą choinkę ubrałam. Jutro ogarnę dywan u małej i ciasta upiekę.
A wy jak tam ? Ciekawe czy któras zajrzy...

Aaa wczoraj mialam dac malej jedna dawke Ketotifenu zobaczyc reakcje, dzisiaj dalam kolejna i masakra. Plecy ma w swiezych czerwonych plackach cale szorstkie i az mi lzy w oczach stanely ! Czytam potem szczegolowo ulotke, a syrop zawiera w skladnikach truskawki. No kuzwa mac ! kazala odstawic banana bo lubi alergizowac (co wydawalo mi sie smieszne) a truskawki zlecila w formie leczenia ? Wrrrrrrr !

Zrobilam wywar z platkow owsianych i przetarlam jej te ranki po kapieli. Jak sie to rozogni pojdziemy na dyzur w swieta do przychodni :( a potem gdzies do dermatologa prywatnie.

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

23 gru 2012, 10:36

Obrazek

Przepraszam ,że się nie odzywam ale moje życie przewraca się do góry nogami :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość