Basia34
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2012, 18:22

Re: BIUSTONOSZ-obwód

14 gru 2012, 10:49

A w jakim sklepie pomogą mi dobrać rozmiar stanika?

WaniliaiPieprz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lis 2012, 09:10

Re: BIUSTONOSZ-obwód

03 sty 2013, 16:25

W takich przypadkach zdecydowanie wybiera się ten rozmiar mniejszy. Bo jak wiadomo biustonosz po paru razach się zawsze trochę rozciąga.

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: BIUSTONOSZ-obwód

04 sty 2013, 10:31

A w jakim sklepie pomogą mi dobrać rozmiar stanika?
Musisz poszukać dobrego sklepu z markową bielizną, są tam zazwyczaj Panie, które pomogą Ci w doborze odpowiedniego modelu i rozmiaru.
Jeśli chodzi o Warszawę, to polecam sklep Lanoro albo Secret Hills. Tam na pewno znają się na rzeczy :) Ja w tych sklepach kupuję markę Corin, najbardziej mi odpowiada, ma bardzo fajne wzory i modele dobrze trzymają biust.
Trzeba też pamiętać, że zależnie od modelu rozmiary mogą się lekko różnić. Także należy mierzyć jak tylko ma się możliwość.

GorseciarkaPL
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:07

Re: BIUSTONOSZ-obwód

01 lut 2013, 18:43

Dobrze dobrany stanik wpływa na kondycje i wygląd naszych piersi, ale i nie tylko, na pewno tez odciąża plecy przez co mniej bolą. Dlatego warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik.

merenre
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2020, 18:18

Re: BIUSTONOSZ-obwód

17 wrz 2020, 18:37

z doświadczenia wiem, ze wiekszosc kobiet nosi sa mała miskę i za duzy obwód stanika, sama tak latami robiłam....

basiagryzek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2021, 17:48

Re: BIUSTONOSZ-obwód

04 mar 2021, 17:55

[quote="Basia34"]A w jakim sklepie pomogą mi dobrać rozmiar stanika?[/quote]
Najlepiej pojechać do brafitterki - mają rozmiary na bardzo duże i bardzo małe piersi. Pomogą odpowiednio dobrać biustonosz. Przymierzysz kilka-kilkanaście i będziesz wiedziała jak trzeba dobrać mikę a jak obwód, na co zwracać uwagę przy doborze biustonosza itp. Niektóre brafitterki prowadzą też sklepy internetowe, na przykład Kusicielka w Ząbkach: kusicielka.sklep.pl

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość