Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 sty 2013, 23:30

no i sie jeszcze pochwale,ze sam probuje jesc - juz nie ma szans zeby go nakarmic kaszka czy obiadkiem
hihi Piotrek robi podobnie, z tym że on "strzela" z łyżeczki jedzeniem :ico_puknij:
asia nie wyobrażam sobie co musiałaś przeżywać :ico_zly: ja bym chyba kopnęła go w interes i zaczęła uciekać gdzie pieprz rośnie :ico_sorki:
Do dzisiaj robi brawo jak mu się zachce, pokiwać to też jak ma kaprys
o, wstyd było mi przyznać, ale Piotrek też leń straszny... potrafi robić brawo, pokiwać, rączki do góry podnieść (:taki duży jestem;) czy pokazać "ile mam kłopotów".. ale musi się jemu CHCIEĆ :ico_noniewiem: tak samo z fizycznymi sprawami- do tej pory często jak położy się na brzuchu to krzyczy bo się jemu tyłeczka ruszyć nie chce żeby pozycję zmienić... raczkować też raczkuje- ale musi mieć ważny argument żeby nóżkami poprzebierać... no mówię Wam, leń straszny!!
weszłam sie pochwalić że Ula zaczeła dziś raczkować na równo 10 m-cy
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
schudłam dwa kg przez chorobę, wiec to dało mi niezlą mobilizację do dietkowania :ico_haha_02:
szczęście w nieszczęściu, grunt że motywacja jest :-) bo u mnie na razie motywacji brak :ico_wstydzioch:
asienka i jak nocki?
nocki dobrze, ale zasypianie- masakra :ico_sorki: nie może nawet na minutę oka zmrużyć po godzinie 14, bo nie zaśnie do 22... dziś obudził się o 15.10 to po kąpaniu była godzina protestowania (czyt. darcia się, bo to krzyczenie nie było), aż w końcu dał za wygraną i zasnął o 21.30 :ico_zly: nie wiem co się jemu stało, jest ten sam schemat co zawsze- kąpiel- mleko- spanie, a temu po mleku spać się odechciewa... myślałam, że go ząbki bolą, ale nie- wczoraj po 30min płaczu dostał czopka, po czym zaczął się bawić, a przy usypianiu i tak płakał... powoli zaczynam tracić cierpliwość :ico_wstydzioch:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

08 sty 2013, 10:14

asienko jak moj ma drzemkę po 14-tej to też wieczorem rozbryka mi sie i o spaniu nie ma mowy, wiec najlepiej aby ostatnią drzemke miał o 13. Wtedy zaśnie o 20-20.30.
A ilość drzemek ma uzależnioną od godziny wstawania, jak w tyg budzi sie ze mna o 6. to mamy z reguły dwie drzemki, a jak w weekend pospimy do 7.30 to ma tylko jedną drzemkę. Oczywiście nasze drzemki najczęściej trwają 20-30 minut. Rzadko zdarzy mu sie pospać godzinkę.
...a nocki pochwale sie wam mamy już tak mniej wiecej od miesiąca coraz lepsze :-) . Czasem pośpi do pobudki 3-4 godzinki, czasem zdarzy mu sie nawet 6 -7 godzin. :ico_haha_02: Oby już tak zostało. :ico_sorki: Noce są o wiele spokojniejsze.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

08 sty 2013, 11:50

Dzieki dziewczyny :)

No te raczkowanie Uli to też narazie takie leniwe też musi mieć argument by ruszyć dupsko :))))))))

To ta moja kluska to jest śpiąca królewna ma 3 drzemki jeszcze w ciągu dnia teraz np śpi już 45 min pośpi jeszcze na spacerku z 1h i po 16 idzie jeszcze na 40 min a na noc tak o 21 już śpi z tym że w nocy pobudki nawet nie wiem co ile ale cyc w buzie i śpimy dalej :ico_wstydzioch: . Idą jej w końcu górne jedynki marudzenie w nocy straszne ze oststnie nocki mnie doprowadzały do szlau prawie nie spałam a jeszcze rano do pracy trzeba było wstać wiec z piątku na sobotę koło godziny 4 rano już tak przysnełam że nie słyszałam jak Ulka sie rozbudziła i sturlała mi sie z łózka :ico_wstydzioch: dzieki Bogu spadła jak kot na rączki i nie udeżyła glówą ale płakałam razem z nią że poprostu tak nbyłam padnięta i nie uslyszalam jej i zasnęłam z drugiej strony na ogól daję jej cyca prawego od środka śpi a tu czlowiek taki padnięty i stalo sie :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: .

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

08 sty 2013, 16:05

witam .. u nas wsyztsko po staremu ... Oliwka jeszcze nie raczkuje .. chce miec wszystko podane do raczki a tylka nie chce ruszyc ... :ico_sorki: T. mnie zarazil chyba jakims wirusem .. wszyscy chorzy , kicaja I kaszla oprocz malej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

08 sty 2013, 21:34

hejka

babeczki:) witam w Nowym roku:) juz 8 dni jego minelo ja ide za 2 dni na wizyte;) oby byla udana trzymajcie Kciuki!! prosze;)

a tak to Zima sie znow zrobila Chlopcy Zdrowi:) wiec jest dobrze

buziaczki

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

10 sty 2013, 12:53

Brodzikowa, wpadaj na wiosenno-letnie mamy! trzymam kciuki za wizytę! daj znać potem co u ciebie! wciąż trzymam kciuki za dziewuszkę. ja trzymam za ciebie, a ty za mnie bo tez marzę o małej laluni.

u nas nauka nocnikowania idzie. dziś dzień 3 i majty suche. nawet zawołał przed chwilą. stanął, wziął się za siusiaka złapał i skakł w miejscu. posadziłam na nocnik i zrobił siku !!!!!!!

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

11 sty 2013, 15:31

Brodzikowa, wpadaj na wiosenno-letnie mamy! trzymam kciuki za wizytę! daj znać potem co u ciebie! wciąż trzymam kciuki za dziewuszkę. ja trzymam za ciebie, a ty za mnie bo tez marzę o małej laluni.

u nas nauka nocnikowania idzie. dziś dzień 3 i majty suche. nawet zawołał przed chwilą. stanął, wziął się za siusiaka złapał i skakł w miejscu. posadziłam na nocnik i zrobił siku !!!!!!!
Bravo!!! dla TOBISIA!!!

Ja tobie tez zycze Coreczki:)


Bylam wczoraj u Gina....i jest serduszko....a nawet sa DWA!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: rycze od wczoraj...a M. sie smieje ze bedzie 5 facetow i bedzie mial druzyne do gry w Pilke..... :ico_olaboga:

Boje sie wszytskiego.......jestem skolowana.....

jak narazie to 7tydzien wiec...serduszka male i fasoleczki tez...mam przyjsc-14.02.i zobaczymy co z Nimi...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

11 sty 2013, 15:43

Brodzikowa - ranyyy jestem w szoku ! Oby dwie córeczki :) zdrowe i jeszcze raz zdrowe by były i Ty również ! Gratuluję :ico_brawa: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

11 sty 2013, 17:45

Brodzikowa - ranyyy jestem w szoku ! Oby dwie córeczki :) zdrowe i jeszcze raz zdrowe by były i Ty również ! Gratuluję :ico_brawa: :ico_buziaczki_big:
ojjj ja tez jestem w szkoku....Ojj tak by byly 2 male Ksieznczki:) :ico_dziecko: :ico_dziecko: a ja bd chlopcy to zwatpie w siebie hehe

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

11 sty 2013, 18:07

aaaa Brodzikowa gratulacje ogromne :ico_prezent: oby były to Twoje wymarzone dwie babeczki :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość