Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

28 sie 2008, 21:42

akurat ta szafa jest w duzym pokoju. Jest na całej długości od ściany do ściany, ma 3,5m i jest po prostu ogromna :-) druga ale mniejsza jest na przedpokoju. Tą w salonie musielismy zrobić bo mieszkanko i tak nie jest zbyt duże więc szkoda nam było marnowac miejsca na jakieś regały. Niestety trochę zmniejszył się salon ale co tam :ico_oczko: polecam Komandora, robią porządne szafy, z gwarancją i można się targować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

29 sie 2008, 09:51

Gabi, a Twoje mieszkanko jest duże? nasze ma 38m2, też ma dwa pokoje tylko i póki co będziemy musieli tam pomieszkać. W styczniu urodzi się nasze dziecko i pokój, który miał być naszą sypialnią będzie teraz pokoikiem dla dzidzi :-) trzy pokoje byłyby idealne ale narazie będziemy mieszkać tu.

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

29 sie 2008, 13:03

my też z kredytem zaczęliśmy nasze życie. I to na 45 lat :ico_placzek: ale niestety nie było innego wyjścia. no bo skąd nagle wziąć gotówkę i wyłożyć na mieszkanie? i tak nie jest źle bo frank tanieje to i rata mniejsza :ico_oczko: ale jak będę na wychowawczym to też tylko z pensji męża będziemy się utrzymywać ale mam nadzieję, że damy radę :-)

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

02 gru 2008, 15:03

No my też mamy małe mieszkanko...48,5 metra...ale mamy trzy pokoje...tzn. w akcie są dwa, ale jest przerobione na 3...Salon jest mniejszy, ale tam mebli wiele nie będzie więc luzik...
Sypialnie mamy wąską, ale długą...no i ten trzeci to będzie pokoik syna :-D
No kredyty to masakra...my też braliśmy kredyt, ale na 21 lat...rata ogromna, ale w końcu będziemy na swoim :ico_brawa_01:
I tak dobrze trafiliśmy bo braliśmy po wysokim kursie franka, a teraz frank spada...libor też spadł więc mam nadzieję, że będzie dobrze :-)
Zresztą okaże się, jak nam zabiorą za pierwszą ratę...

Awatar użytkownika
Magda.Mała.Mi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 lis 2009, 11:02

Re: CIASNE ALE WLASNE

12 paź 2012, 20:15

Hej, właśnie odebraliśmy nasze mieszkanie. 54 metry - 3 pokoje. Malutkie, ale nasze. Strasznie się cieszę. Właściwie wszystko mam już ułożone w głowie gdzie co postawię :) Pewnie też tak miałyście. Od miesięcy przeglądałam katalogi. Teraz muszę wybrać fachowców, którzy zrobią nam łazienkę, podłogę i pomalują ściany. Zastanawiam się ile takie usługi mogą kosztować. Na Link usunięty przez obsługę forum zostawiłam ogłoszenie i mam już kilka propozycji. Ceny na wykonanie łazienki 5metrowej wahają się od 2500 do 5000 zł. Nie sądziłam, że ceny będą się tak wahały. Ciekawa jestem ile Wy zapłaciłyście za swoje łazienki.

Awatar użytkownika
basimma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 26 wrz 2011, 13:00

Re: CIASNE ALE WLASNE

14 lis 2012, 14:24

aniabella - fajne te Wasze cztery kąty, bardzo estetyczne, czyste, schludne mieszkanko, fajniusie :)

cytryna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 09 lis 2012, 09:45

Re: CIASNE ALE WLASNE

08 sty 2013, 13:10

Taka szafa by mi się przydała, w ogóle to marzy mi sie garderoba ale w naszym mieszkaniu nie ma miejsca na takie bajery

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: CIASNE ALE WLASNE

26 gru 2014, 23:15

Ważne aby wasze mieszkanie było funkcjonalne, bo zagracenie przy małej powierzchni nie jest wskazane. Jeżeli nie wiesz jak rozwiązać umeblowanie względem małej powierzchni spróbuj z czegoś takiego jak projektowanie pokoju online to będzie dla Ciebie duże ułatwienie bo wizualnie zobaczysz wszystko :)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: CIASNE ALE WLASNE

30 gru 2014, 00:30

Dokładnie, własne mieszkanie to jednak coś wspaniałego:)

cecyliaa23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2014, 08:38

Re: CIASNE ALE WLASNE

12 sty 2015, 15:00

Potwierdzam...a możecie coś doradzić w sprawie remontów?nie wiem czy np. taka www.prestigedecoration.pl/sztukateria-gipsowa jest jeszcze w modzie?czy raczej odchodzi się od takiego ozdabiania?

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość