Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

09 sty 2013, 11:29

Jenny... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tym razem sie uda :ico_sorki: :-D

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

09 sty 2013, 11:40

jenny ogromne sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
przesylam fluidki :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: i zycze Ci z calego serca spokojnych miesiecy, zebys tulila swoja kruszynke za 9miesiecy!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale pewnie będzie z góry traktowana jako ciąża wysokiego ryzyka. Ale wszystkiego pewnie dowiem się w sobotę.
A lekarze napewno beda wiedziec jak sie Wami zaopiekowac. Ciesze sie razem z Toba!!

moni26 najlepszego dla coreczki, ale mi smaka zrobilas!! :ico_haha_01:

Powodzenia dla reszty staraczek zostawiam Wam troszke fluidkow &&&&&&&&&&&&&&&

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

09 sty 2013, 11:46

Mój lekarz jednak w pracy nie będzie w sb, więc zapisała mnie już pani w recepcji na jutro. W sumie dobrze im szybciej tym lepiej a może zleci jakieś badania.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

09 sty 2013, 11:52

pewnie im szybciej tym lepiej.
czekamy do jutra i na suwaczek ciążowy i na ciebie na wątku ;-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

09 sty 2013, 12:06

Jenny a jak emocjonalnie u ciebie? może głupie pytanie :ico_wstydzioch: :ico_sorki: ale kibicuję ci bardzo i pytam z życzliwości

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

09 sty 2013, 12:09

a mąż? wie?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

09 sty 2013, 12:49

jenny1983 kochana kroczek do przodu juz postawiony :-) teraz lekarz moze jakies badania,albo leki i zaczynamy się cieszyć :ico_sorki: tak sie ciesze kochana o raju :ico_sorki:

Ja tez do endokrynologa juz sie musze udać,bo biorę cały czas ten nieszczęsny steryd i wczoraj badałam kortyzol i nadal jest zanizony,czyli w sumie powinnam sie cieszyć,że choroba nie powraca :ico_sorki: ale nadal będę brała te sterydy,na szczescie malutkiej nic nie jest :ico_sorki:

moni26 100 lat dla Mrtynki jej ona juz ma 6 lat! Tosz to duża dziewuszka juz jest i ładiusia :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

09 sty 2013, 12:57

Jenny a jak emocjonalnie u ciebie? może głupie pytanie :ico_wstydzioch: :ico_sorki: ale kibicuję ci bardzo i pytam z życzliwości
Nie głupie pytanie oboje z mężem podchodzimy do tego chłodno tak jak lekarz. Mój ksiądz, który chował Szymona dał mi obrazek z modlitwą teraz właśnie od 1 testu pozytywnego modle się, aby tym razem udało się. Religijna wcale nie jestem, ale w cuda wierzę. A obrazek jest do zwrotu jak uda się. Myślę, że im bardziej zaawansowana ciąża będzie tym strach będzie u mnie większy. Narazie codziennie rozmawiam z dzieckiem, aby było silne. Mąż wie , nawet potwierdził, że dzisiejszy test to już on akceptuje :-) Ale radości nie ma takiego hura. Jestem spokojna, bo stres mi w niczym nie pomoże no i zupełnie muszę zdać się na lekarza. Mężowi też wszystko tłumaczę, że np jutro lekarz nie potwierdzi ciąży z usg, bo to za wcześnie. Ale mój M ma już praktykę, niestety nie odetchniemy do końca. Rodzinie dopiero powiemy na święta wielkanocne, a innym jak będzie widać, chcemy jak najdłużej to ukrywać. W pracy dowiedzą się jak lekarz mnie wyśle na zwolnienie lekarskie.
misia81 jenny1983 [/b] kochana kroczek do przodu juz postawiony :-) teraz lekarz moze jakies badania,albo leki i zaczynamy się cieszyć :ico_sorki: tak sie ciesze kochana o raju :ico_sorki:

Z tego powodu też ciesze się, to Małgorzatka mi miejscówkę zagrzała. Wychodzi, że przez same wchodzenie na wątek wiosenny-letni można wpaść. Co ty Tibby na to. Czytam sobie od początku wątek i taką zależność zauważyłam :-D

A miesiąc mi wrzesień odpowiada, co prawda pod koniec lata będę mi ciężko, ale to już będzie końcówka. :ico_ciezarowka:
Ostatnio zmieniony 09 sty 2013, 13:12 przez jenny1983, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

09 sty 2013, 16:07

Hej dziewczyny

wkoncu mam chwilke bo maz z bratem pojechali myc auta a ja koncze obiad i zagladam...

ja juz 8 dc i nie moge sie pozbierac jakos... strasznie bym chciala juz do Was dolaczyc... dzwonilam o wyniki cytologi wyszly dobrze ale mam lekka infekcje i lekarz chcial dac mi globulki ale mam mi odbierze recepte i wykupi i przywiezie na koniec stycznia wczesniej nie mam jak :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

09 sty 2013, 16:31

jenny hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super

Moni sto latek dla solenizantki :)

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość