Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 sty 2013, 22:52

Kasiala jak ja ci zazdroszcze ze ty sobie tak wszystko wcinasz:( U mnie zaraz Marysia bo zatwardzenie, albo brzuszek ja boli:/ ale i tak podjadam juz czekolade kostke dwie dziennie bo mnie skrecalo na sam widok i organizm tez wyposzczony. Jecie miod i orzechy i kwasne owoce?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 sty 2013, 23:09

Jecie miod i orzechy i kwasne owoce?
ja jem wszystko nie ma rzeczy któej ni epróbowałam po za mocnymi trunkami :-P

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 sty 2013, 23:21

Kasiala nie strasz mój zębów jeszcze nie ma a ja piersi całe poranione od tego mamlania w nocy. Ja przysypiam juz ze zmęczenia i on tak z ta piersia czasami i godzinę jest a pózniej cierpię ja. A chciałabym do rocku go karmić . Core odmawiali jak miała 14 miesięcy .

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 sty 2013, 23:26

anetkajur A Szymon jest tylko na piersi?

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 sty 2013, 23:32

Kobite te które będą szczepić na pneumokoki jaką szczepionke wybieracie? Babka w aptece poinformowała mojego męża że jedna sa za 130 a drugie za 240 zł - ale czym sie roznia? jaka wybrac?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 sty 2013, 23:46

Kobite te które będą szczepić na pneumokoki jaką szczepionke wybieracie? Babka w aptece poinformowała mojego męża że jedna sa za 130 a drugie za 240 zł - ale czym sie roznia? jaka wybrac?
No lepsza niby ta droższa bo ma więcej szczepów.
Qanchita odstawiasz jednak od cyca?
Nie, podałam sztuczne na zasadzie dokarmiania , z nadzieją że dłużej pośpi :ico_puknij: No i musi się nauczyć zasypiać z butelką a nie z cyckiem bo jeszcze trochę i do pracy trzeba wracać :ico_olaboga:
Taki kochany był a teraz diabeł do spania się robi :ico_olaboga: Przed 30 min podałam mu viburcol i siedzi z nami :ico_olaboga:

Kasia Ty piszesz że chcesz zatrzymać czas a ja chętnie przesunęłabym już go o rok naprzód :ico_noniewiem:
Jolka jak miała 1,5 roku to już ładnie sama zasypiała. Potrafiła powiedzieć prawie wszystko więc fajnie można się było z nią dogadać...No i te nocki też wtedy były już o wiele lepsze :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 sty 2013, 00:12

U mnie już w domu cicho :ico_sorki: Maks dopiero zasnął. Ale jak wstaje o 10 tak chodzi spać nie wcześnie. I przed chwilą leżałam z Tomkiem i Maksiem w łóżku Maks zasnął a Tomek jeszcze się kręci.
No lepsza niby ta droższa bo ma więcej szczepów.
u nas w przychodni same kupują czy tam zamawiają i są za 260zł. Jeszcze nie podjęłam decyzji czy szczepić czy nie :ico_noniewiem:
olka jak miała 1,5 roku to już ładnie sama zasypiała. Potrafiła powiedzieć prawie wszystko więc fajnie można się było z nią dogadać...No i te nocki też wtedy były już o wiele lepsze
u nas Tomek to był wtedy diabełek. Nie gadał nic awanturował się leciał wszędzie nie słuchał się :-D a co do spania zawsze super spał.
Ja przysypiam juz ze zmęczenia i on tak z ta piersia czasami i godzinę jest a pózniej cierpię ja.
ja odkąd karmię na leżąco tak samo zasypiam karmiąc. Np dzisiaj po południu dałam mu cycka i tak spał i jadł a ja razem z nim spałam 40 minut ale nic kompletnie mnie to nie boli takie memlanie.
Kasiala jak ja ci zazdroszcze ze ty sobie tak wszystko wcinasz:(
i ja też już wszystko jem :ico_sorki: tak zaczęłam wszystko po 3 miesiącach. Oprócz alkoholu. No i czosnku nie jadłam bo się bałam ale ostatnio w surówce trochę zjadłam i wczoraj pieczywo czosnkowe ale takie słabiutkie no i Maks bez problemu jadł :ico_sorki: a czekoladą to się obżeram :-D
Za to wam zazdroszczę że tak dzieci ślicznie wam jedzą. Maks dzisiaj jadł dynię z ziemniakiem no i o dziwo zjadł z połowę chociaż zachwycony nie był :ico_haha_01: no ale mam nadzieję że jakoś się rozkręci z jedzeniem :ico_sorki:
Ja podaje sztuczne tylko jak wychodze z domu np jedziemy na zakupy albo jak maz zostaje sam w domu,
a czemu nie ściągasz swojego? Ja zawsze w zamrażalniku mam jakiś zapas a i tak zawsze ściągam. Maks nie próbował jeszcze mleka sztucznego może dlatego taki zniechęcony na te inne smaki bo nic po za cyckiem nie jadł. Tomka i dopajałam i sztuczne pił a Maks nic.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 sty 2013, 00:13

znaczy chce szczepić ale nie wiem czy teraz czy po roku :ico_noniewiem:

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 sty 2013, 00:15

Mamusia28 od 3 tygodni dostaje pól sloiczka zupek najpierw marchewke, pózniej danie z ziemniaczkiem pózniej dodawalam kaszę manne ugotowana na wodzie a teraz od kilku dni daje mu marchewke z ziemniaczkiem z mania. Sama Marchewka go zatwardzala więc próbowałam dynie i było lepiej a teraz od 2 dni dostaje marchew plus ziemniaczek i wcina aż miło patrzeć :) owoc mam mu wprowadzić jak skończy 6 miesięcy. My małego szczepislismy na pneumokoki prevenarem. Nam pediatra zalecala ze względu na kontakt z Julka która chodzi do przedszkola. Dobra czas do spania nie wiadomo jaka nocka będzie a jeszcze jutro Julka zostaje w domu bo obiecalam jej ze przez ferie moze mieć urlop od przedszkola.
Kasiala mam pytanie daleko mieszkasz od Biezanowa? W przyszłym tygodniu mamy jechać do teściów na 2 dni i myślałam ze moze gdzieś razem pospacerujemy. Oczywiście jak będziesz miała czas i ochotę.

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 sty 2013, 00:21

Mój Szymon tylko w szpitalu dostawał sztuczne jak nie wyrabialam z karmieniem. On urodził się wielki i dużo chciał jeść a ja jeszcze nie miałam pokarmu i sporo spadł z wagi więc go dokarmiali ale pózniej juz tylko moje mleko. Ja zazwyczaj ściągać w nocy bo mam dużo mleka jak wiem ze gdzieś będę szła. Dobra idę do łóżka do moich chłopaków :) dziś w nocy koło 2 Jula jeszcze do nas przyszła i tak spalismy w 4. Dobrze ze łóżko mamy 180 cm na szerokość to jakoś nas wszystkich mieści. Dobranoc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość