Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 sty 2013, 22:04

Witajcie mam dzisiaj jakieś paskudne samopoczucie- chyba przez pogode, nawet mi sie pisac nie chce. Marysia tez dzisiaj marudna nie spala w dzien i od 18 spi - to chyba juz bedzie nocne spanie.
Gosia Maksiu slicznie je - Marysia jedzenie ma wszedzie bo sobie pomaga paluszkami:)
Qanchita zycze Tobie i dzieciaczkom szybkiego powrotu do zdrowia
Co do butelek to Marysia TT nie polubiła, za to jej uluibione to z Aventu antykolkowe - fajnie powietrze odprowadzaja i jestem bardzo zadowolona. Do kaszki, herbatki czy mleka stosuje z Aventu.

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 sty 2013, 22:27

Qanchita no to Was dopadła chorubsko. No ale jak trzeba antybiotyk to trzeba. Dobrze ze Tymek tylko przeziebiony. Wracajcie szybko do zdrowia żebyście jeszcze zdążyli z zimy skorzystać.
Gosia888 no Maksiu ślicznie wcina kaszę. Ja dzis dałam skórke od chleba Szymonowi by l zachwycony. Te zeby dają mu w kość noc była straszna . Za to w dzien odsypial jak zasnął o 11 na spacerze to wstał o 15:45. I zasnął przed chwila. Ja chyba tez się położe tylko ze starsze jeszcze na chodzie.

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 sty 2013, 22:29

Ja tez butelki mam aventu i tez polecam.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 sty 2013, 22:37

Witajcie mam dzisiaj jakieś paskudne samopoczucie- chyba przez pogode, nawet mi sie pisac nie chce..
ja tez dzis okropnie sie czuje.Głowa boli i słaba jestem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Chyba cisnienie jest za niskie :ico_noniewiem: :-?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 sty 2013, 23:39

Qanchita zdrówa dla wszystkich!!! Ale Was dorwało byle szybko do zdrowia i z dziećmi na sanki :-D

Gosia a Maksio wygląda jak by to była jego ulubiona potrawa :ico_brawa_01: Kajce jeszcze nie dawałam takiej kaszki... w ogóle to mi się płakać chce że coraz mniej tego cyca już 2 cyce wyeliminowane jeden obiadkowy a drugi deserkowy chociaż po deserku czasem daje jej jeszcze cyca :-D

Madleine ja też dzisiaj miałam nie moc i jak zasnęłam o 11:30 to wstałam o 14 :ico_szoking:

wstawię kilka fotek Kajki

takie wygłuptasy w kąpieli
Obrazek

pyszne nóżki
Obrazek

i zębusie
Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 sty 2013, 23:48

Kajcia jest prześliczna!!!!!!!!!!!!

Quanchita - zdrówka dla Was!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 sty 2013, 23:49

Kasiala ale ślicznotka :ico_brawa_01: w oilatum jeszcze kąpiesz? Ja zużyłam dwa opakowania oilatum i przeszłam na nivea. Maks ma dobrą skórę tak jak Tomek nie suchą nic się nie dzieje o w tym kąpie. Piana się robi i problem bo Maksio chce jeść :-D
Obrazek

Co do kaszki to tylko tak wygląda że on się zajada :ico_haha_01: co prawda nie krzywi tak strasznie jak przy innych potrawach. Dzisiaj był drugi dzień dynia z ziemniakiem i wczoraj jakoś szło dzisiaj nie chciał buzi otwierać a jak otwierał i zjadał to wzdrygiwał się. Ciężko nam idzie to wprowadzanie nowych pokarmów. I tak jak kasiala żałuje że już dwa cycki zlikwidowane to u mnie nic dalej tyle samo cycka je. Jutro spróbuję dać gruszki williamsa z tego co pamiętam dobre były może posmakują :ico_sorki:
No to po dzisiejszej wizycie u lekarza.... Jolka dostaje przez 3 dni sumamed a ja przez 6 dni duomox najsilniejszą dawkę. Tymek tylko lekki, wodnisty katarek i stąd kaszelek więc wystarczy woda morska do noska , wapno i wit. c
no to was wzięło :ico_olaboga: zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki: a z bebilonem wcale Ci się nie dziwie że chcesz już przestać karmić. Też gdybym wracała do pracy to bym przestała. Bo co innego jak budze się tyle razy w nocy ale wstaje koło 9-10 a co innego jak przed 6 bym wstawała :ico_olaboga: A teraz już siedzę a oczy mi się tak kleją. Taka niewyspana jestem :ico_olaboga: może rzeczywiście coś z ciśnieniem.
ale do spania choćby na minutę musi cycek dostać
Maks tak samo. Z cyckiem musi zasnąć. Chociaż moja mama go usypia bez cycka ale ona go nosi. Ja się po prostu kładę i daje cycka.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 sty 2013, 23:51

Madleine też widziałam Marcinka nowe zdjęcia na stronie :ico_brawa_01: on już taki duży taki dorosły się wydaje a niewiele starszy od Maksia :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 sty 2013, 00:09

w oilatum jeszcze kąpiesz?
od przedwczoraj kąpie właśnie w Nivea :ico_brawa_01: jak pięknie pachnie płyn do kąpieli i mleczko :ico_haha_02: ahhh cudowne jest a Oilatum miałam2 później miałamEmolium i Oilan :) i kąpałam naprzemiennie raz w tym razw tym :-D a terazNivea i nie zmienie na nic innego bo zakochałam sie w zapachu :-D

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 sty 2013, 00:10

Gosia a to zdjęcie z kąpieli to w wigilie było robione :-D więc tam jeszcze w Emolium :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość