Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

16 sty 2013, 11:25

Witam

My w niedzielę byliśmy na chrzcinach.
Szymek jak zwykle ganiał na całego a my na zmianę z mężem za nim.
Wczoraj odśnieżał z tatem podwórko i po południu miał dwa wyjścia na sanki i dzisiaj spał do 7:30, normalnie rekord. Ja tez z tego skorzystałam, bo dobrze się wyspałam.

Megi-24 super fotki na śniegu. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Antosia jaka już duża. :-D

Jeśli chodzi o usg bioderek to na jednym juz bylismy teraz mamy pojechac jak mały skończy 5 miesiecy, czyli gdzies w kwietniu.
U mnie była połozna dwa razy i ma byc jeszcze raz.
Przeprowadzała ze mna wywiad na rózne tematy zwiazane z pielegnacja dziecka. Na druga wizytę zabrała ze soba wage i zważyła małego.
Wczoraj byliśmy na szczepieniach ale na razie zaszczepiłam tylko WZWB.
A na te pozostałe lekarka powiedziała żeby przyjść za tydzień.
Mam zamiar jeszcze zaszczepić na pneumokoki ale dopiero jak skończy 6 miesięcy.
Pawełek waży już 5600 i 60 cm długości, także goni Antosie goni. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

16 sty 2013, 11:33

A jescze o czymś zapomnialam
Stawiam :ico_tort: za skonczone 2 miesiace Pawełka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

16 sty 2013, 17:11

Brawa dla Pawełka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Antosia dzis w nocy dała nam popalić. Zasnęła ok. 22. Wstala o 1:30 i zasnela ok 5 :ico_szoking: Nie chciała jeść, pampers przebrany, nosek wyczyszczony ( ma ostatnio lekki katarek), leżała i się śmiała. Ja już ledwo siedziałam, ok 4 obudziłam męża i siedzieliśmy razem. A dziś wcześnie wstawaliśmy bo jechaliśmy na USG bioderek i pobudka byla o 6 , także miałam godzinę snu z hakiem. Nie wiem co jej sie stało :ico_olaboga: Ona sobie to odsypia w dzień, ale ja nie mowy żebym się położyć :ico_spanko:

Z bioderkami wszystko dobrze, nie musimy już przychodzić na kontrole. :ico_brawa_01:
Szymek jak zwykle ganiał na całego a my na zmianę z mężem za nim.
Bartuś pewno też będzie szalał w niedzielę :ico_wstydzioch: ale co zrobić
U mnie była połozna dwa razy i ma byc jeszcze raz.
u mnie też była położna, 3 razy. Ale troche mnie zdziwiła ta wizyta pielęgniarki, tym bardziej, że była z przychodni do której nie należymy :ico_puknij:

Sylwiu jak my idziemy z Bartkiem na górki to zasypia ok 21 a wstaje po 9:00 :ico_brawa_01: Nasze żywotne dzieciaczki trzeba w ciągu dnia zmęczyć :-D
Pawełek waży już 5600 i 60 cm długości, także goni Antosie goni. :ico_haha_01:

Antosia m-c temu ważyła 5400 i 63 cm, także idą łeb w łeb :ico_brawa_01:

ja teraz szczepiłam na pneumokoki, lekarka mówiła żeby jak najszybciej, żeby była ochrona w drugim półroczu życia :-)
A na te pozostałe lekarka powiedziała żeby przyjść za tydzień.
a jakimi szczepisz? skojarzonymi czy nie ?

Ja dziś byłam w lumpku i kupiłam Bartkowi super strój pirata na bal do przedszkola i dałam tylko 12 zł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

22 sty 2013, 11:21

Hej!
A tu znowu pustki. :ico_sorki:
Ale tak to jest przy dwójce dzieci. :-)
A mój maż myśli jeszcze o córeczce.
Jak mi to wczoraj powiedział to nie mogłam spać pół nocy.
W niedzielę obchodziliśmy dzień babci i dziadka i wreczylismy im tort w kształcie dwóch serduszek na jednym z nich była babcia a na drugim dziadek.
Bardzo się ucieszyli z takiej niespodzianki.
Szymek teraz lepiej śpi bo wstaje o 7 i dzięki temu i ja mogę się wyspać.
Pawełek zaczyna gadac po swojemu i super sie uśmiecha.
W nocy budzi sie co 3 godzinki na cyca i dalej śpi
Antosia dzis w nocy dała nam popalić. Zasnęła ok. 22. Wstala o 1:30 i zasnela ok 5
niezła z niej aparatka :ico_haha_01:
ja teraz szczepiłam na pneumokoki, lekarka mówiła żeby jak najszybciej, żeby była ochrona w drugim półroczu życia
a moja radziła żeby zaszczepic jak skończy 6 m-cy
a jakimi szczepisz? skojarzonymi czy nie ?
jak sie naczytałam tyle złego na temat szczepien to najchetniej wogóle bym nie szczepiła :ico_sorki:
ale niestety w naszym kraju to obowiazek i będę szczepiła skojarzonymi
.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

22 sty 2013, 16:17

Witajcie!!

My juz po chrzcinach. Antosia była bardzo grzeczna w Kościele. Przespała całą mszę, a jak miała polewaną główkę, to nawet nie drgnęła. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bardzo byłam z niej dumna. Każdy mówi że po chrzcie dzieci są lepsze. U nas sie to sprawdziło w dzień Antosia super śpi i w nocy nie mogę narzekać, oby tak dalej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Jak będę mieć zdjęcia to pokazę :))

Dziś byłam z dzieciakami u lekarza. Bartuś ma zapalenie oskrzeli i jest na antybiotyku. Antosia jak na razie ok. BArtek ma chodzić w masce przy niej, żeby nie zarazić. :ico_olaboga: Nie mogą przez tydzień czasu wychodzić.
W nocy budzi sie co 3 godzinki na cyca i dalej śpi
Super!! :ico_brawa_01:

Ja z Bartusiem dla dziadków zrobiłam karykatury :ico_haha_01: Babcie miały włosy z włóczki, kwiatki z bibułki. Super. Bardzo byli zadowoleni :ico_brawa_01: Pradziadkom na brystol nakleiłam zdjęcia dzieciaków i w środku życzenia.
jak sie naczytałam tyle złego na temat szczepien to najchetniej wogóle bym nie szczepiła :ico_sorki:
ale niestety w naszym kraju to obowiazek i będę szczepiła skojarzonymi
.
Ja tez się naczytałam sporo tego i bardzo się bałam szczepić na pneumokoki. Ale z kolei jak mała miala już zapalenie płuc to jest teraz bardziej podatna. Także się nie zastanawiałam długo. :ico_noniewiem:
Szymek teraz lepiej śpi bo wstaje o 7 i dzięki temu i ja mogę się wyspać.
To dobrze że Szymuś już dłużej śpi, nawet jak to jest tylko godzinka :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

22 sty 2013, 21:13

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

22 sty 2013, 21:19

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

W końcu przybrałam się by wkleic fotki :-)

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

22 sty 2013, 21:23

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Antosi, że tak super się sprawowała

Życzę zdrówka Bartusiowi.
Ja z Bartusiem dla dziadków zrobiłam karykatury Babcie miały włosy z włóczki, kwiatki z bibułki. Super. Bardzo byli zadowoleni Pradziadkom na brystol nakleiłam zdjęcia dzieciaków i w środku życzenia.
super pomysł

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

22 sty 2013, 23:51

Sylwia zdjęcia chłopaków super!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pawełek w stroju tygryska wygląda uroczo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

22 sty 2013, 23:53

Pawełek jest zainteresowany matą?? Bo Antosia tak średnio. :ico_olaboga: Ale widzę że coraz więcej rzeczy i zabawek ją interesuje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość