Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 sty 2013, 12:51

Jeju ale noc za nami :ico_olaboga: Kaja obudziła się o 23 i do 1 nie spała potem o 2 znowu się obudziła i coś jeczała to ją rączką pomiziałąm po brzuchu to zasnęła o 4 pobudka to dałam cyca o 6 pobudka i nie pamiętem już czy dałam cyca czy nie :ico_wstydzioch: bo taka zaspana byłam i tyle co pamiętam to M wychodził do pracy i pytałąm go czy śpi... i o 8 koniec spania :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly: a ja jak Zombie wyglądam no masakra jakaś...

Mamusia ja też nie czyszcze Kajce noska dopiero jak coś furczy to czyszczę a solą morską psikam raz na czas powiedzmy na 2 dni bo u Nas sucho w domu :D a nie dorobiłam się jeszcze nawilżacza :-D

idę :ico_prasowanko: później :ico_obiadek: i spacer... :ico_dziecko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 sty 2013, 13:00

a mnie wczoraj teściowa podminowała no wariatka jedna dała Kai na noc 150ml soczku!!! ja jej ngidy tyle soku nie dałam max wypiła 70ml a ta ją zapchała soczkiem to później cyca nie chciała użyła bym to znacznie gorszych słów ale jest zabronione tak mnie głupia baba wkur...wiła!!! jeszcze mówi ze troszku jej tylko dała i mówi "no faktycznie pije z butelki" to jej odpowiedziałam a co nie wierzyłaś mi na słowo i musiałaś sprawdzić? i jeszcze mói ze trochę jej dała to pytam ile ona no trochę ja móię połowę ona nie nie reszte włożyłam do lodówki patrze a tam połowy nie ma z butelki 150ml :ico_zly: czy ona jest zdrowa na rozumie.... wrrr oczywiście poskarżyłam M ale on to ma w nosie :ico_zly: no a mnie nie było bo byłam na ficie

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 sty 2013, 15:08

Kasiala współczuję nocki, kładź się teraz spać z Kajcią. A powiedz jak mąż w pracy? Podoba mu się? A teściowa to powiem ci że nie szokuje mnie tak bo moja mama też uwielbia z butelki karmić i pewnie też by napoiła Maksia gdyby tak ładnie pił :-D Ale taka słaba nocka myślisz że po tym soczku?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 sty 2013, 15:54

wspolczuje nocki.U nas dzis było ok chociaz mały obudzil sie o 23 i tez godzine siedzial,ale za to potem spal do 7;30 :-)
I co do soczku to tak jak Gosie - nie szokuje mnie to tak :-) Małemu tez sie zdarzylo wypic na raz cala butelkę,co prawda nie na noc,ale wydaje mi sie,ze to nie po soczku nocka taka zła.Może poprostu Kajcia miała gorszy humorek :-)

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 sty 2013, 18:33

Ale naskroablyscie. Juz nie pamietam co kto pisał. A mój Szymus dzis skończył polroczku :ico_tort: ale to zlecialo. Teraz jak Julk ma ferie to na nic nie mam czasu. Teraz poszła do sąsiadki się pobawić, mały zasnął to ja zamiast na drzemie tomWas podczytuje. U nas od początku roku noce makabryczne zdarza się ze budzi się skrzykiem co 20 min. Juz dzielimy sie z mężem nocka. Tez pcha do buzi wszystko. No ale zeby wyjść muszą.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 sty 2013, 20:10

źle napisałam bo ona dała jej 150ml z butelki 300ml nie wiem czy to od soku ale watpie bo dzisiaj też marudzi... w ogóle mega absorbująca dzisiaj... właśnie uwaliła kupala...

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 sty 2013, 21:46

Kasiala nie dziwie sie ze jesteś zła na teściowa . Tez bym sie wkurzyla. U mnie tesciowie nigdy nie podważają naszego zdania i zawsze sie stosują do zaleceń. Natomiast moja mama zawsze coś wymyśli na co sie nie zgadzam. Ja wiem ze dziadkowie są po to zeby rozpieszczac ale czasami mnie to mocno wkurza.
Śliczne macie dzieciaczki dziewczyny .uwielbiam jak wstawiacie zdjęcia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 sty 2013, 22:04

Anetka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Szymusia!!! :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 sty 2013, 23:34

U nas był dzisiaj ciężki dzień była była krzykliwa strasznie - nie wiedzieliśmy czy cos jej jest czy tylko od tak. Nie dała sobie pieluchy ubrać tak sie wiercila, krecila, az w koncu zrobila mi kupe we wozku jak lezala na golasa. Na szczescie miala podlozony podklad.
Po kupie humor powrócil:) Ja tez zamieszcze foto ze slinka jaka udalo mi sie uchwycic dzisiaj. A mam pytanie czy wasze dzieci tez trzymaja non stop palce w buzi? MArysia od miesiaca nie wyjmuje z ust paluszkow:/
Obrazek

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 sty 2013, 23:47

Właśnie dla Szymonka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
U mnie tesciowie nigdy nie podważają naszego zdania i zawsze sie stosują do zaleceń. Natomiast moja mama zawsze coś wymyśli na co sie nie zgadzam.
a ja powiem tak jak moja mama coś na wywija to nie mam jej tego za złe, jak teściowa to jestem zła jak kasiala :-D tylko że teściowa nie siedzi z dzieckiem bo całkowicie się do tego nie nadaje z kolei do mamy jestem cierpliwa.

Mamusia ale ślicznotka :ico_brawa_01: A powiedz jak jej kupki są codziennie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości