Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

Re: Lato i Jesień 2011

17 sty 2013, 10:31

Dzień Dobry rano...
Moje dziecko wyczuwa kiedy mamusia sie do późna uczy bo z chwilą mojego zmrużenia okna ona wstaje gotowa do zabawy o losie :((
Nastawiłam jej bajki i kimałam no bo co ? Dałam picie flpsy a siedź se jak spać nie chcesz, czuwałam , lekko spałam, zasneła ok 4 i spała o 6 a o 6 zdjeła sobie pampucha i mi położyła na plecach , eh, po kim to dziecko ma charakterek :D

Zdaje same podstawy :D Polski,Mama i Anglik, z matmą najgorzej bo ja jestem rok w tyle, wszystko sama opracowuje w domu pzez ten tryb nauki w technikum indywidualny to gucio umiem .

No teoria to banał, ja mam ciężko z prowadzeniem, kontruluj wszystko, wczoraj jescze snieg nawalł, to i biegi co chwile , i hamulec bo korki, i wycieraczki, kontroluj predkosć, samochód mi na lewo zjeżdzał, katar sie z nosa leje, oby dziś było lepiej :D
No i tak właśnie ...

Moje dziecko zaraz spać a ja musze obiad ugotować i szykwoać sie na te jazdy, oby juz dać i miec z głowy.

A Wy jak tak kobitki ? Wirus nie dopadł ??:( U nas pół osiedla chore:(

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

17 sty 2013, 10:43

A Wy jak tak kobitki ? Wirus nie dopadł ??
U nas wszyscy w domu chorowali czyli 6 osób.Kogo bym nie zapytała to prawie wszyscy chorowali tez ze jest tego cholerstwa wszędzie.U nas na szczęście już przechodzi i mnie i Lili.

Kurcze w domu zimnooooo .Termometr pokazuje 18 stopni.Musze iść zapalić w piecu bo troszkę łapki mi zmarzły.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

17 sty 2013, 11:00

Brr 18 w domu, chyba bym zamarzła:):) ja to ciepłolubna jestem i to bardzo. My właśnie zjedliśmy śniadanko. Pyszna kanapka z pastą z makreli i łosoś wędzony:) Antonio je ryby aż miło. Nas nawet się choroby nie czepiły. Przed chwilą na mini mini(jedyny kanał z bajkami, który pozwalamy Antosiowi czasami oglądać)leciała piosenka o cukierkach..masakra.. większość dzieci je już wystarczająco dużo cukru i śmieciowych przekąsek, a tu nawet piosenki o tym :ico_olaboga:


Malinka Antoś też kilka dni temu zaczął mówić "ok" na potwierdzenie czegoś:) muszą dzieciaki słyszeć w domu :):):)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

17 sty 2013, 13:51

Cześć!

U nas grzeją! Tak się cieszę,że palić w piecu nie musimy i to jest mega plus mieszkania w bloku.

Malinka zdasz maturę i prawko! Ale nerwów trochę będzie, nie ma się co oszukiwać :ico_oczko:

szkieletorek M. pracuje w urzędzie miasta w dziale utrzymania infrastruktury drogowej czy jakoś tak.
I jak zasypie to "czuwają" i telefony odbierają. M. opowiadał,że wczoraj ledwo jedno pismo napisał przez 8 godzin, bo telefon cały czas dzwonił. Zima, hehe :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

17 sty 2013, 15:31

martasz, u nas mini mini czesto leci, bo to kanal typowo dla dzieci i bardzo madre bajki sa puszczane i piosenki tez, o myciu zabkow, o olimpiadzie warzywnej, zachecajace do zdrowego odzywiania..a ty mowisz o cukierkach, ze niby co?ja nie slyszalam jeszcze?a moze taka napominajaca, ze nadmiar slodyczy szkodzi? nie wiem, nie slyszalam :ico_noniewiem:

malinka jazdy sie nauczysz jak juz bedzie miala prawko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

17 sty 2013, 16:53

Lady jak teraz wygooglałam to tam faktycznie w ostatniej zwrotce jest o warzywach, ale dziś rano skończyło się tylko na szeleszczących papierkach i zaczęły się reklamy..właśnie się zdziwiłam,że na dość rozsądnym kanale durna piosenka;)

Bawiliśmy się dziś lego i Antek już ładnie mówi lew, sloń, miś, riba, tylko na żyrafę koń :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

17 sty 2013, 18:37

no to ładne słowa używa :ico_brawa_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

18 sty 2013, 09:35

Malinka to Ci powiem, że jesteś w najlepszej sytuacji żeby uczyć się jeździć. Jak nauczysz się ze śniegiem dawać radę, to potem egzamin jak stopnieje śnieg będzie pestką :-).

A my wczoraj spontaniczną imprezę pożegnalną zrobiliśmy u nas w domu. Najechało się trochę ludzi, ogółem z nami 13 osób. Pośmialiśmy, się potańczyliśmy, bo u nas spory parkiet do tańczenia w salonie, pożartowaliśmy. Ogólnie Alan poszedł spać przed pierwszą, tak dawał czadu na parkiecie, a ja po drugiej. Mój mąż siedział do rana, bo jego kumpel na noc został. O masakra, jestem taka nie wyspana. A jeszcze dziś ostatni dzień musiałam wstać o 7, bo Filipek przyszedł, no i muszę popakować resztę rzeczy i o 2 w nocy jedziemy na lotnisko. Chyba zaczynam się stresować, bo nie mogę nic jeść... zawsze tak mam, że ściska w żołądku i nie przechodzi przez gardło.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

18 sty 2013, 09:39

martasz ślicznie Antoś mówi :ico_brawa: :ico_brawa:
Malinka, ależ Ci dała mała popalić w nocy. Ja już nie pamiętam kiedy mój Alan obudził się tak w nocy i nie chciał spać. Zawsze jak się przebudzi to smoczek ratuje i dalej śpi. Aż się boję jak ja go dziś obudzę o tej 2 w nocy, żeby jechać na lotnisko, pewnie będzie mi płakał, mam nadzieję, że w drodze zaśnie jeszcze :ico_sorki:
O przypomniało mi się, ostatnio Alan też nam się przebudził w środku nocy i płakał mocno, dopiero jak go wzięliśmy do siebie i głaskaliśmy to przysypiał, miał strasznie napięty brzuszek, widocznie go bolał, bo się wcześniej dorwał do żelków ... nie wiedziałam że takie będą skutki

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

18 sty 2013, 22:36

nina to zycze wam szczesliwej podrozy, zamelduj sie jak dojechaliscie :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość