Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

23 sty 2013, 10:07

Pawełek jest zainteresowany matą??
Raz dziennie go kładę na macie i patrzy się na światełka i macha nogami i raczkami i nawet udaje mu się przez przypadek trafić w zabawki. :-)
Sylwia zdjęcia chłopaków super!! Pawełek w stroju tygryska wygląda uroczo
Dzięki Meggi :-)

Jak będziesz miała chwilkę to wgraj jakieś fotki z chrzcin bo ciekawa jestem jak Antosia wyglądała w tym uroczystym dniu.

Dobra zmykam bo Pawełek wzywa. :-D

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

23 sty 2013, 22:30

Hejka!!
Dzieciaki i mąż śpią, a mi się nic nie chce.
Antosia dziś była mega marudna. Przy karmieniu płacz, nic jej nie cieszyło. Ja juz nie wiedziałam jak mam ją rozśmieszać, miałam stale uśmiech do twarzy przylepiony :ico_olaboga: A do tego Bartek chory, chodzi w maseczce, żeby małej nie zarazić. Normalnie masakra :ico_placzek: Jestem padnięta. Antosia usypiała dopiero na moich rękach jak ją kołysałam :ico_szoking: Całe rączki pcha do buźki, chyba to ząbki, bo do tego strasznie płacze :ico_placzek: Głowa mi pęka po dzisiejszym dniu.
Raz dziennie go kładę na macie i patrzy się na światełka i macha nogami i raczkami i nawet udaje mu się przez przypadek trafić w zabawki. :-)
Antosia dłużej niż 10 minut nie poleży, bardzo absorbująca jest ostatnio :ico_olaboga:
To ponarzekałam na nią :ico_wstydzioch: ale już z sił padam. Dziś jej dałam na noc sztuczne mleczko to wypiła bez niczego, jak ja karmię to sie co chwilę rzuca. Nie wiem co o tym myśleć. :ico_olaboga:
Jak będziesz miała chwilkę to wgraj jakieś fotki z chrzcin bo ciekawa jestem jak Antosia wyglądała w tym uroczystym dniu.
Myślę że do końca tygodnia będę mieć zdjęcia :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesienne dzieciczki 2012

24 sty 2013, 00:14

Nie wiem czy już słyszałyście odnośnie kaszki firmy Nestle :ico_sorki: Informację zamieściła dziewczyna na FB
tutaj macie wątek http://naobcasach.pl/forum/nie-kupujcie ... 17317.html
Założyłam na forum ten temat, bo to poważna sprawa :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

24 sty 2013, 10:24

Oj Megi współczuję ci że tak się męczysz :ico_sorki:
Najgorzej jak dzieci chorują. :ico_sorki:
Całe rączki pcha do buźki, chyba to ząbki, bo do tego strasznie płacze
Już tak szybko? :ico_szoking:

U nas nocka super. Paweł budzil sie o 2 a później o 6, także dzisiaj jestem wyspana.
Szymek poszedł z tatusiem odgarniać śnieg, bo znowu przez noc dużo napadało.
Pawełek śpi a ja mam chwilkę dla siebie. :-D
Wczoraj bylismy o męża siostry w odwiedzinach.
Szymek się wyhasał z Klarą, a jaki był pisk niesamowity, aż Pawełek z Amelką się bali. :ico_sorki:
Amelka ma 4,5 miesiąca.
Kurcze i znowu było porównywanie Amelki do Pawełka. Jak ja tego nie cierpię. :ico_zly:
że Pawełek to jest taki malutki, że Amelka była taka na wielkość jak się urodziła
byli zdziwieni, że jeszcze nie trzyma w rączce grzechotki.
No dobra już więcej nie obgaduję :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

24 sty 2013, 12:08

:ico_placzek: Hej!!

Antosia dziś w nocy przeszła samą siebie. Zasnęła ok 20. Wstała ok 22:30, nakarmiłam ja i następna pobudka była o 1:00. I się zaczeło. Godzinę sie tak darła(za przeproszeniem :ico_placzek: ), dalam jej kropelki na kolkę, przeciwbólowe kropelki. Mąż na rano do pracy, wstawał o 4 i musialam się z nią przenieść do dużego pokoju. Siedziałam na fotelu i próbowałam ją karmić, to ja kołysałam. Nic nie pomagało, krzyk niesamowity :ico_placzek: :ico_placzek: Ale ok 2:00 chyba już byla zmęczona i zasnęła na moich rękach kołysana. Dobrze że chociaz dała mi pospać, bo wstała o 6:30 szybkie karmienie i pospaiśmy o 9:30.
Nie mam pojęcia co z nią się dzieje. :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Już tak szybko? :ico_szoking:
Bartusiowi pierszy ząbek wyszedł jak miala 4,5 miesiąca. Może ją juz coś bierze i za miesiąc będzie ząbek :ico_noniewiem:
U nas nocka super. Paweł budzil sie o 2 a później o 6, także dzisiaj jestem wyspana.
Brawa dla Pawełka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kurcze i znowu było porównywanie Amelki do Pawełka. Jak ja tego nie cierpię. :ico_zly:
że Pawełek to jest taki malutki, że Amelka była taka na wielkość jak się urodziła
byli zdziwieni, że jeszcze nie trzyma w rączce grzechotki.
Ja też nie lubię porównań. Pawełek ma dopiero 2 miesiące i jak ma trzymać grzechotkę :ico_puknij: Ludzie to są dziwni. Antosia dopiero teraz zaczyna powoli trzymać grzechotkę
Nie wiem czy już słyszałyście odnośnie kaszki firmy Nestle :ico_sorki: Informację zamieściła dziewczyna na FB
tutaj macie wątek nie-kupujcie-kaszek-nestle--t17317.html
Słyszałam o tym. Straszne to jest :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Moj Bartuś tylko Nestle jadł :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

25 sty 2013, 10:56

Witam
U mnie wczoraj Pawełek na wieczór zasnął o 23:30. Już byłam taka umęczona tym jego jęczeniem, ale jak zasnął to spał do 4:30.
W dzień śpi czujnie, bo jak Szymon głośno się zachowuje to on juz się budzi albo jak wypadnie mu smoczek.
Megi-24 widzę, że ty poprzenią nocke miałas rewelacyjną :ico_sorki:
Bartusiowi pierszy ząbek wyszedł jak miala 4,5 miesiąca
o to szybko, u Szymona jak mial 10 miesięcy

Kurcze nawet nie moge sobie popisac, bo tylko usiadłam do komputera a Pawełek juz woła. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

25 sty 2013, 14:32

Witam
U mnie wczoraj Pawełek na wieczór zasnął o 23:30. Już byłam taka umęczona tym jego jęczeniem, ale jak zasnął to spał do 4:30.
Zazdroszczę Ci :ico_placzek: Antosia znowu w nocy dala mi popalić. Zasnęła ok 21 i wstała o 0:30 a poszła spać ok 4:00. Obusziła się ok 7 i dopiero ok 15 min temu poszła spać. Chodze jak Zombi :ico_olaboga: Juz zapowiedziałam mężowi jak wroci z pracy to ja idę spać :ico_spanko: DObrze że dziś już piątek, bo dłużej bym tego nie zniosła. :ico_nienie:

Antosia sie tak rwie do siedzenia. Jak sobie ją przodem położę na sobie to sie podciąga do przodu, jestem w szoku że tak szybko :ico_olaboga: i najlepiej ją tylko trzymac na rękach to wtedy jest spokój. Dziś położyłam ją do łóżeczka na 20 min bo juz miałam dość. Kwękała trochę, ale się uspokoiła i leżała grzecznie. Cwaniara mała. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

27 sty 2013, 13:23

Zazdroszczę Ci Antosia znowu w nocy dala mi popalić.
Mam nadzieje, że Antosia sie lepiej sprawuje.
Antosia sie tak rwie do siedzenia. Jak sobie ją przodem położę na sobie to sie podciąga do przodu, jestem w szoku że tak szybko
O kurcze ale z niej spryciara. :ico_szoking:

a jak tam Bartuś? Już zdrowszy?

W końcu mam chwilke, by cos napisac.
Chłopaki spia, a jak sie wyspią jedziemy do moich rodziców.
Wczoraj w południe ja usypiałam Pawełka w wózku w jednym pokoju a mąż usypiał Szymona w drugim i tak go usypiał, że sam zasnął.
Więc wprowadziłam po cichutku wózek i spali we trzech a ja w tym czasie wyskoczyłam na kijki. :-)
Nie było mnie ok. 40 minut i nikt nie zauważył mojej nieobecności :-D
Po powrocie zdążyłam jeszcze wziąść prysznic.
Pawełek zaczął kwękać i obudził mojego męża, wiec z powrotem go przywiózł do mnie żeby Szymon sobie jeszcze pospał.
Wieczorem to byłam padnięta, bo mój dzień zaczął się o 4 rano i poszłam spać razem z Pawełkiem ok. 20.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

27 sty 2013, 17:35

Ja nie mam dobrych wiadomości :ico_puknij:

Wczoraj z rana pojechaliśmy z Antosią do naszej lekarki, bo nad ranem zaczeła kaszleć, a wczoraj juz na całego kaszel mokry. Mała ma zapalenie oskrzeli i jest na antybiotyku :ico_placzek: . Lekarka powiedziała, że dobrze że przyjechaliśmy, do poniedziałku byłoby zapalenie płuc i zastrzyki. Mamy zgłosić się w środę do kontroli i mam nadzieję że bedzie bobrze. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a jak tam Bartuś? Już zdrowszy?
Bartuś lepiej, a Za to Antosia :ico_chory:

Jest jeden plus tej choroby, lepiej śpi. :ico_noniewiem:
Nie było mnie ok. 40 minut i nikt nie zauważył mojej nieobecności :-D
Tobie to dobrze, ja zamierzam jak tylko z dzieciakami będzie lepiej tez się za siebie wziąć .

Dziś mieliśmy iśc na urodzinki do mojej mamy i tylko Tomek idzie, a ja z dzieciakami w domu :ico_placzek:
Wieczorem to byłam padnięta, bo mój dzień zaczął się o 4 rano i poszłam spać razem z Pawełkiem ok. 20.
Niestety my mamuśki tak mamy. Ja czasami zarywam nocki a w dzień na najwyższych obrotach i wtedy też wcześnie chodzę spać. :ico_pocieszyciel:

Przesyłam kilka zdjęć z chrzcin:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I kochające się rodzeństwo:
Obrazek

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

29 sty 2013, 17:10

Hejka!!

U nas jako tako :ico_noniewiem:

Ja tylko latam co chwilę i na zmianę daję leki mim szkrabom.

Jutro idziemy z dzieciakami do kontroli i mam nadzieję że jest poprawa.

Mąż w tym tygodniu chodzi na druga do pracy i sama siedzę z dzieciaczkami. Ani na dwór nie możemy wyjść. Muszę codziennie coś kombinować, żeby Bartuś się nie nudził :ico_puknij: te moje dziecko jest takie żywe ehhh

Antosia wczoraj nie spała w dzień , a jak zasneła o 18 to wstała o 0:30 :ico_szoking: :ico_szoking: tyle dobrze że pojadla i poszła dalej spać.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość