Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

29 sty 2013, 23:19

Miała któraś z Was prostowaną przegrodę nosową?
Moja siostra miała wypadek w wieku 13 lat .Była połamana ,między innymi złamany nos. Nos się źle zrósł bo był źle złożony i nie wiem czy to to co ty piszesz ale ona miała go od nowa łamanego w Krakowie-Prokocim .Wszystko wspomina z uśmiechem,nic nie bolało .I krotko była w szpitalu.
Ale u ciebie pewno to co innego.
Nie wiem czy czekać czy do alergologa albo dermatologa iść.
Przypomnij mi czy on już na coś tak kiedyś reagował? Jeśli tak to ja bym poszła .Ale od takich rzeczy to raczej alergolog niż dermatolog.
Ja chodzę na NFZ bo jeśli miałabym prywatnie płacić za wszystkie badania to bym majątek wydała.
Nie wiesz może co on ostatnio zjadł nowego,jakiś nowy proszek kosmetyk.
A czemu przy zmianie pieluszki płacze?.
Mam krzywą przegrodę przez co jedną dziurkę mam bardzo wąską i słabo się oddycha. Niby operacja nie boli bo znieczulenie, ale wyciąganie bandaży z nosa już tak.

Mały to ma albo od danonków, albo od nadmiaru soków. Pije jak szalony a i tak mu bardzo je rozcieńczam. Teraz to Mu odstawiłam. On ogólnie ma AZS, ale jest o niebo lepiej niż w zeszłym roku. Ta wysypka jest jednak inna. Płacze bo na jajeczkach i dookoła też ma całe czerwone. Widzę, że już dziś lepiej bo skóra się zrobiła szorstka i blednie, ale za to twarz wysypało :ico_noniewiem: .

Straszne to co widziałaś w szpitalu :ico_placzek: . Najgorsze jest jak takie coś spotyka dziecko.

Dobrze, że już lepiej i w domku jesteście.

Ps. a ta grzybica stóp Lili to nie od tego, że Ona latem na bosaka zasuwała?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

30 sty 2013, 12:00

Ps. a ta grzybica stóp Lili to nie od tego, że Ona latem na bosaka zasuwała?
No lato było dawno a poza tym to moj np P ma grzybice w lecie od tego ze chodzi w butach i stopa sie mu bardzo poci .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

30 sty 2013, 14:00

czekam na wiosne, lato z utesknieniem..
u nas zas roztopy, temp bardzo dodatnia ok 6-7 stop, ale strasznie wieje..
a co za tym idzie, pewnie przywieje mnostwo nowych wirusisk :ico_olaboga:

jula a ja slyszalam, ze na bosaka jest najzdrowiej :ico_oczko: ..moja Mila jak tylko jest cieplo to nie chce slyszec o butach..
ciekawe jak bedzie z Kalinka :-) i apropos chodzenia boso, w sumie ja sie nie zastanawialam nad tym nigdy, ze na placu moze dostac grzyba :/ za to na basenie jestem uczulona jak ktos chodzi boso :ico_chory:

szkieletorek super ze juz jestescie w domu, a to zakazenie nerek moze nawracac?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

30 sty 2013, 17:41

oo to i ja mam podejrzenia grzybicy u swojego syna, musze poczytać czym leczyc, ja sama mam, miałam w ciaży i moze stad to dziadosto u niego, a dopiero niedawno zauwazyłam, ze ma dziwne paznokcie. szkieletorek a zdiagnozowane to masz? Bo ja jak mam iść do lekarza to chora jestem, ja mam grzybice u reki, gołym okiem widac, a lekarz ze badania wyszły dziwne i nie wie co to (ale u nas masakryczne ciecia kosztów są). Ja lepiej wiem co robić niż lekarz coś mi zaleci.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

31 sty 2013, 10:34

to zakazenie nerek moze nawracac?
Niestety tak.Lekarka powiedziała mi że to ma tendencje do nawracania.
Chyba nie pisałam. Mam raz na miesiąc robić jej mocz a raz na 3 miesiące posiew. I jeśli zauważę że mocz ma inny zapach, że gorączkuje ,nie ma apetytu to szybko robić mocz.
a co za tym idzie, pewnie przywieje mnostwo nowych wirusisk :ico_olaboga:
Ojjj na pewno.
U nas też roztopy,deszcz wiatr i brzydko.
jula a ja slyszalam, ze na bosaka jest najzdrowiej
Ja też.
Pytałam lekarki od czego to może być i od chodzenia na boso powiedziała że raczej marne szanse. Basen ,ubieranie butów po innym dziecku,pocenie stopy,mierzenie butów w sklepie bo wiadomo że inni tez je mierzą,ubieranie butów mamy czy taty a dzieci lubią się tak bawić. Ogólnie powiedziała że mam nie przejmować się bo nie da sie tego całkiem wyeliminować.
szkieletorek a zdiagnozowane to masz?
Tak.Znaczy badań nie miała robionych ale to widać gołym okiem.Paznokcie ma takie baardzo zgrubiałe i pomarańczowe,odchodzą od skórki .

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

31 sty 2013, 12:33

hej laski
wpadam chora z kawusia na pare minut
doczytałam was ale w sumie nie wiem co napisać...

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

31 sty 2013, 13:38

Oj to zdrowiejcie izus.
Moja śpi teraz ,ja kawunie popijam .

Kocura bo nie napisałam ci.Byłam u tej babki co ty mi napisałaś tylko na NFZ. Przyjęła mnie z uśmiechem mimo że na poczekalni było co najmniej 10 osób. Bardzo miła wesoła pani.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

31 sty 2013, 14:11

szkieletorek to bardzo się cieszę,że i Tobie babeczka się spodobała :-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

01 lut 2013, 11:34

Hej dziewczyny. Odczytalam was. Ale sie u was dzieje. Szkieletorek współczuje strasznie przeżyć dobrze ze jest juz dużo lepiej. Wszystkim chorowitkom zdrowia życzę. malinka no ci powiem ty to masz brazylisjski serial w życiu. Nie skreślony od razu tego Piotrka czy jak mu tam moze ma powód ze nie moze często pisać sam ci powiedział żebyś żyła normalnie poznawalabym ludzi i cieszyła sie życiem a dopiero w maju coś wiecej moze miedzy wami być. Troszkę cierpliwości moim zdaniem. Nie wszystko jest zawsze takie proste jakby sie chciało. Moze nie rób sobie większych nadziei ale tez nie skreślony go od razu...

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

01 lut 2013, 11:40

A co u mnie? Hmm narazie sie urzadziismy w nowym mieszkaniu. Juz większość rzeczy mamy załatwione. Czekam na odpowiedz w sprawie pracy pilnowania dziecka bo rodzice sa teraz na wakacjach ale juz we wtorek wracają i z tego co sie orientowalam chcą zatrudnić mnie normalnie ze wszystkimi świadczeniami. Mąż na razie na czarno ale będzie sie rejestrować w urzędzie pracy to najpierw wyślą go na darmowy kurs francuskiego a potem dadzą prace normalna. Ogólnie bardzo nam sie tu podoba. Ludzie sa mili ciagle uśmiechnięci zupełnie inna mentalność niż Polaków. Jak pozgrywac fotki to powstawaniu na forum

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość