Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 19:26

ja też, ale od biedy skorzystam, bo na ksiażki nowe mnie nie stać, a chcialam przeczytac je od kilku miesięcy :P
moni, prześlesz?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 21:40

dziewczyny wygrałam aukcję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

Re: wiosna-lato 2013

03 lut 2013, 00:15

19.06.2013 taki mam termin :D

ja tak na szybko, przeczytałam po łepkach.

Ja bym nic nie kupowała, ani octaniseptu ani nic...u mojego młodego poszło na sucho i odpadł szybko z tego co pamiętam, spiryt na taka delikatna skórkę jednak za mocny moim skromnym zdaniem, wiec odradzam. W szpitalach spirytusu już nie stosują. Kupiłabym octa dopiero jakby coś nie tete się działo. Ale dopóki się go bardzo nie moczy i ładnie osusza nic się z nim nie dzieje, ważne żeby pielucha go nie przykrywać tylko żeby miał dostęp powietrza wtedy raz dwa odleci;) ale do pępków jeszcze daaaaaleka droga....

widzę już zakupy robicie, ja o tym na razie nie myślę- chyba przez brak czasu...w sumie czasu mam jeszcze sporo do czerwca:)

rybka dzięki:)


pozdrawiam:)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

03 lut 2013, 11:59

Hej dziewczyny...

ja dzis w kiepskim nastroju i samopoczuciu od rana... katarek sie przyplatal i doskwiera do tego dzis rano doszedl kaszel i troche plecy bola :ico_placzek: ogolnie moje samopoczucie dzis kiepskie przez duze K :ico_placzek: mierzylam temp. pod pacha dzis rano i mialam zaledwie 35,6 :cry: oslabienie jak nic... pije herbate z cytryna, miod jem nawet sobie parze lipe i tez pije ale jak na razei nic nie chce przejsc. gardlo udalo mi sie wyleczyc tabletkami na gardlo bo juz nie boli ale jeszcze jakies takie zaczerwienione i obdarte jest :cry: dzisiaj siedze caly dzien w domu nawet do kosciola nie poszlam z mezem bo nie chce sie bardziej pochorowac. musze troche posiedziec w domu i sie pokurowac wygrzac wylezec i moze przejdzie. we wtorek mam isc do gin. wiec lepiej zebym sie dobrze czula bo inaczej bym musiala odwolac wizyte. wieczorem to sobie chyba zrobie mleko gorace z czosnkiem i miodem i wygrzeje przez noc moze pomoze tez. na katar to sobie taka mascia mentolowa smaruje pod nosem... oj z tym katarem tez przekichane bo w nocy mi w nosie zatyka a caly dzien jak nie woda leci z nosa to bez przerwy musze smarkac :ico_placzek: na polu juz sniegu nie ma, temp. na plusie i to jest taka najgorsza teraz pogoda bo zarazki i bakterie szybko sie rozmnazaja .... to ja juz wolalam lekki mroz przynjamniej zdrowszy...

maluszek wczoraj i dzis malo aktywny :cry: wczoraj troszke pokopal, brzuszek sie ruszal to choc go czulam a dzis to jakos tak kompletnie malo co go czuje... rano sporadycznie cos sie ruszal :cry: a teraz kompletnie nic :cry: boje sie czy wszystko jest dobrze z nim... mam nadzieje ze moje przeziebienie nie wplynie na niego zle :cry:

:ico_tort: za 27 tydz.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

03 lut 2013, 12:57

monikaA88 ten syropek PRENALEN też ma dobre rekomendacje, życzę dużo zdrówka.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 lut 2013, 15:47

Na pewno nic złego z nim się nie dzieje, moniko. Po prostu też czuje że mamusia się źle czuje i nie chce jej kopać za mocno. Syropek, ciepłe herbatki co jakiś czas i wyrko. To lekarstwo na teraz.
My dziś spacer zaliczylismy :) Aczkolwiek wiatr nie jest za ciekawy :(

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

03 lut 2013, 16:01

ja też, ale od biedy skorzystam, bo na ksiażki nowe mnie nie stać, a chcialam przeczytac je od kilku miesięcy :P
moni, prześlesz?
wysłane :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

03 lut 2013, 16:13

Witam,

Witam,
My po baaardzo udanym balu-wróciliśmy po 3 rano.
....wyspaliśmy się rano, potem jechaliśmy po dzieci do teściowej i...po drodze od słowa do słowa..i się pokłóciliśmy z męzem :-) hah
..my o dzieci się brykneliśmy a raczej o to co kto im obiecał :-) i po co obiecał i że wogóle wymyślił obiecywanie czegoś..
Ogólnie nie kłócimy się więc mila odmiana :-) ale męcząca.

monika zdrówcia!

misia o rany, a konsultowałaś to z lekarzem? Dobrze, że już dobrze.

tibbyzakupowy szał widzę.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 lut 2013, 16:47

szał szał :-D
lubię takie zwierzęce komplety dla bobka. teraz chcę kupować takie "perełki". bo i tak większość mamy. body w ogóle mnie nie interesują. chyba, że właśnie w takich super kompletach.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

03 lut 2013, 19:40

witam :)

my z zabawy wróciliśmy o 1.30, stwierdziłam, ze już się nie nadaje na tańce, 2piosenki szybkie zatańczyłam i byłam zmęczona, głośna muzyka mi przeszkadzała i jakoś mi zimno było, no, ale bynajmniej trochę się poplotkowało z każdym,
no i się nie wyspałam, bo Szymek się coś często budził i o 7.15 stwierdził, że już jest wyspany, dziś chyba pójdę wcześniej spać, bo jutro o 7 trzeba wstać,

aaa i jeszcze uderzyłam udem w stół jak wstawałam i mam na udzie wielkiego sinika i trochę napuchnięte, przy dotyku ból masakryczny :ico_olaboga:


Monika
zdrówka życzę :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość