Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

01 lut 2013, 22:09

A mnie karmienie piersią nie rajcuje szczeze mówiąc bo to boli.. Narazie karmie ale było dużo mleka jest mało... Podobno się chudnia a mi się wydaje ze tyje hehe... Ale po sztucznym lepiej się zachowuje a tak co godzinę na cycu... Jak by był sam to ok a jeszcze druga chce trochę uwagi nakarmić ubrać itd..... A 4 lutego będzie miesiąc miał a juz potrafi się zachodzić =[

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

02 lut 2013, 10:25

jeżeli masz się męczyć, to fakt nie ma sensu. Ważne żebyś ty była zadowolona. Szczęsliwa mama, to szczęsliwe dziecko :)

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

02 lut 2013, 20:06

Witajcie dziewczynki,
Meldujemy sie w calosci.
Wczoraj mialam wizyte u poloznej,oczywiscie nic nowego sie nie dowiedzialam,oprocz tego ze dopoki wody nie odejda,lub nie zaczna sie skorcze regolarne to nikt nie sprawdzi czy mi sie robi rozwarcie czy tez nie !!
Stwierdzila ze biegunka moze choc nie musi zwiastowac porodu,i jezeli mi sie nasili, tzn w ciagu dnia bede chodzic czesto to mam sie zglosic do swojego lekarza :ico_puknij:
A ja oczywiscie kolejny dzien przywitalam rozwolnieniem.
Krocze mnie boli i to okropnie jak sie klade i wstaje to jest masakra!!nawet juz i poduszka miedzy nogami nie pomaga!!
Malutki robi sie coraz ciezszy bo mnie plecy juz bola jak troche pochodze, i wogole chodze jak kaczka :-D :-D :-D :-D dzis bylismy z mezem w shopingu i wchodzilam schodami na pietro w sklepie i taka starsza pani mnie wymijala i takie spojzenie na mnie rzucila!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
I wiecie co wczoraj w sklepie na zakupach przy placeniu zapytali mnie o dowod osobisty- moj maz kupil piwo- a ze ja placilam za zakupy to ekspedjentka stwierdzila ze jestem za mloda na takie zakupy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: juz mnie to meczy,jeszcze nigdy nie kupilam alkoholu zeby nie pytali o dowod :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:

Pauli i jak kapiele,poprawily sie cos?
Milutka to jak dlugo planujesz karmic? Wrzuc jakas fotke swoich dzieciaczkow jak bedziesz miala chwile!Jak to szybko zlecialo Twoj synek juz miesiac czasu bedzie mial pojutrze :ico_brawa:

I tak wogole to mam na plusie 20kg,bede miala z czego sie odchudzac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

03 lut 2013, 20:40

Pauli, jak kąpiele? idzie wam jakoś?
milutka, jak decyzja od odstawieniu cycka? podjęta już i wprowadzona w życie?
martuss, jak tam się masz? trzymasz się jakoś w te ostatnie tygodnie?

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

03 lut 2013, 21:12

Witam w calosci :-D
Jakos sie turlamy,dzis bardzo spiacy dzien byl, jak bym sie nie ruszyla z lozka to bym przespala caly dzien.
A tak to jakos tam sie mamy,krocze caly czas boli,od czasu do czasu bole tez sa ale narazie sie nie nasilaja!!!
wiec czekamy na dalszy przebieg wydarzen :-)

Mamuski a co u Was, jak wasze pociechy?

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Zimówki 2012\2013 :)

03 lut 2013, 23:20

milutka,
jeżeli chodzi o karmienie piersią to miałam przez około 3 tyg tak samo jak Ty, tzn Daniel non stop przy cycu...dzień i noc...najpierw pił, potem się pobawił a na końcu chciał być przytulony, miał sutek w buzi a jak go wyciągałam to się budził i wrzask ! ! zachowywał się jakby był ciagle głodny

tez nie wiedziałam ile mam pokarmu, tez mało ściągałam sobie, godzinę ściągałam 40 ml, potem więcej,
MIAŁAM PARĘ RAZY KRYZYS KARMIENIA, sutki krwawiły, z bólu wbijałam palce w poduszkę,
piersi nie miały czasu się zagoić wiec kupiłam nakładki silikonowe, troche pomoglo.
Najważniejsze zeby się nie poddawać, ja tez chciałam przejść na butlę, pare razy na noc też go dokarmiałam i rzeczywiście był spokojny i pospał troche
Ale nie poddałam się bo pokarm mam, od tygodnia jest zdecydowanie lepiej
Daniel ładnie spi w nocy po 5godz nawet 7 godzin mi spał po moim mleku:)) odciągam wtedy w nocy pokarm- trochę- nie za dużo, tyle zeby piersiom ulżyć i żeby nie były twarde jak kamień! nad ranem sie Daniel budzi i dopija reszte.
W dzień spi mało, zanim zasnie marudzi trochę , lubi sie przytulać ale w nocy jest naprawdę dobrze:)

oczywiście decyzja należy do Ciebie:) trzymam kciuki :-)

pozdrawiam również obecne i przyszłe mamusie :)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Zimówki 2012\2013 :)

03 lut 2013, 23:32

zakupy to ekspedjentka stwierdzila ze jestem za mloda na takie zakupy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: juz mnie to meczy,jeszcze nigdy nie kupilam alkoholu zeby nie pytali o dowod :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:
:
:-D :-D to później będą mówić że wyszłaś na spacer z rodzeństwem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

04 lut 2013, 10:50

martuss, jak się masz? ciężko, co? ale jeszcze trochę.

Pauli, daj znać jak wam idzie.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

Re: Zimówki 2012\2013 :)

04 lut 2013, 13:19

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 17:24 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

04 lut 2013, 22:44

Hej dziewczyny

niewiem co to jest,ale mialam krew,to bardziej wyglada jak brazowy kolor,teraz tylko troszke zabrudzona wkladka,
zadzwonilam na szpital no i stwierdzili ze to czop?! brzuch mnie boli od czasu do czasu,maly cisnie w dol,no i dol plecow jak na okres mnie boli.
posiedzialam na pilce,dzwonilam jeszcze raz na szpital,bo za pierwszym razem kazli mi wziac paracetamol i zwrocic uwage jak malenstwo sie porusza i obserwowac ta wydzieline,no i teraz mi powiedzieli zebym czekala na dalszy przebieg wydarzen,i jezeli maly bedzie sie mniej ruszal lub zaczne krwawic "zywa" krwia to dzwonic od nowa.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość