Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 09:59

monika, na pewno jest z naszymi bobkami ok :) wierzę w to mocno :) ja już za 3 dni usg więc czekam i czekam i chcę by czas leciał o wiele szybciej.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 10:02

3 dni to zleci szybciutko :-) ale Ci fajnie bo zaobczysz maluszka swojego :-) ja to pewnie zrobie USG gdzies w polowie lutego albo jak sie uda to moze wczesniej to bedzie tez zalezalo czy gin. da mi skierowanie jutro czy nie i na kiedy bedzie wolny termin ze bedzie mozna zrobic... ehh tez juz sie doczekac nie moge :ico_noniewiem:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 10:45

Dzień dobry

spac nie mogę i buszuje :ico_noniewiem: mąż sobie smacznie jeszcze spi...

Popadał u nas wczoraj wieczorkiem snieżek było biało a dzis lekka chlapa,na 14:30 ide do dentysty w końcu moze zrobi mi nową plombe bo czekam już ponad miesiąc :ico_sorki: aaa i ja mam wizyte u gin dopiero w nastepny poniedziałek bo nie ma do niego miejsc szybciej :ico_noniewiem:

ziolo007 hej kochana udanego dnia w takim razie Ci zycze :-)
[quote="monikaA88"]Witam i ja wszystkie mamusie dzisiaj :-)

monikaA88 zdrowiej nam kochana! zobaczysz Ty nabierzesz siły to i maluszek tak zrobi spokojnie :-) co do temperatury ja miałam cały czas 35 i 6-7 caly czas osłabienie miałam...


Tibby Ja wiem jak to jest bez męża siedzieć całymi dniami samej,ale najwazniejsze,ze ma te prace bo mój mąż od końca grudnia siedzi tylko na chorobowym,pozwolnieniowym po 11 latach pracy został zwolniony i szuka pracy a tu nie ma nic :ico_olaboga: Wiec chyba do Niemiec wyjedzie :ico_noniewiem:

A wasze maluszki na pewno mają sie dobrze,jestem tego pewna :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 10:48

misiu, ja się cieszę, że M. ma te prace dwie, ale czasem mam dołki psychiczne że go tyle nie widzę. Nie lubię tak. Wiem jednak, że jak mus, to mus.
Jesli wizytę masz 11.02 to wizytujemy razem :) Tylko ja mam dość późno teraz, bo przed 18 prawie :(

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 10:54

witam :)

u nas śnieg pada z deszczem :ico_zly: ,

Szymek w przedszkolu, mąż w pracy, a ja siedzę przy kompie, wstawiłam zmywarkę, zaraz wstawię pranie i muszę trochę ogarnąć mieszkanko, bo babcia, przyjedzie,

tibby dobrze, że praca jest,choć wierzę Ci, ze można doła złapać siedząc tyle czasu sama :ico_olaboga: ,

nie wiem co dziś zrobić na obiad :ico_noniewiem:,

ja już się jutra doczekać nie mogę, będzie w sumie zwariowany dzień, nie chciałam dawać Szymka do przedszkola, ale jutro robią dzień babci i dziadka o 10, my po 12 musimy wyjechać, bo o 14 mam wizytę, no i musimy wrócić do 16.30, bo jest zebranie rodziców przedszkolu, mam nadzieję, ze się wyrobimy, maż specjalnie bierze jutro urlop

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 10:55

donatka, mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta będzie dla ciebie owocna i usg będzie i może jakieś fotki malucha dostaniesz. No i żebyś poznała płeć! Jakieś przeczucia już?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 10:58

ale czasem mam dołki psychiczne że go tyle nie widzę
Rozumiem cię w pełni niunia,bo mój R pracował na drogach to ja go widziałam o 4 rano jak pil kawe i o 21 jak wracał i tyle..caaały dzień sama jak palec i tak przez lata czasem tez płakałam do niego,ale potem zrozumiałam,że te pieniążki przynosi i przestałam się czepiać,ale to duzo przyzwyczajenie zrobiło bo na początku było mi baardzo ciężko bez niego :ico_sorki:

Na 11 lutego masz wizytę? heh suuper :ico_haha_02: Ale USG masz za 3 dni :ico_brawa_01:
nie wiem co dziś zrobić na obiad
Nalesniczki zrób jak lubicie :-)

Dziewczyny te BRAXTONY mnie dobiją! one nie bolą,ale są takie nieprzyjemne,ze masakra jak sie ta macica na chwilke spina,ale to nic złego prawda?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 11:00

donatka, mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta będzie dla ciebie owocna i usg będzie i może jakieś fotki malucha dostaniesz. No i żebyś poznała płeć! Jakieś przeczucia już?
też mam taką nadzieję, fotki ostatnio dostałam, no ale może teraz też da, nie wiem, a jeśli chodzi o płeć,to ja na prawdę nie mam żadnego przeczucia :ico_puknij: , dziwne nie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 11:28

Ale USG masz za 3 dni :ico_brawa_01:
potwierdzam! 8-) 8-) 8-)
a jeśli chodzi o płeć,to ja na prawdę nie mam żadnego przeczucia
hm, może w sumie to lepiej. nie nastawisz się jakoś. ja chyba przywykłam już do tego, że będzie drugi synek. Choć marzę nadal o dziewczynce. Nie zrobi się jednak tragedia, jak jej nie będzie.
Dziś jednak śniło mi się, że byłam w ciąży dość już zaawansowanej i miałam w środku dziewczynkę. Ale czułam ją tylko po prawej stronie brzucha. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 12:04

Cześć dziewczyny. Z czytaniem jestem na bieżąco gorzej z pisaniem na forum. Weekend szybko minął w domu. Teraz jestem na etapie zaparć i wzdęć, więc momentami brzuch jest obolały. Mdłości już pojawiają się nie codziennie.
Tibby kompleciki super.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość