dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

05 lut 2013, 23:14

Coś wiem o tym, jakieś 3 lata mi zajęło podjęcie decycji o drugim dziecku.
u nas też prawie tyle zajęło.
najlepiej zaliczyc "wpadke" :-P wtedy człowiek nie ma czasu na zastanawianie sie ... :ico_haha_01: .

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 12:52

Witam :ico_kawa:
Wpadkę mówicie ? hehe
Martynka była i nie była planowana. Chcieliśmy dzidzię i szliśmy na żywioł. A że szybko poszło to chyba raczej planowana :-)
A jeśli nie to od początku bardzooo chciana :-)

Znowu ponuro za oknem, chciałam iść na spacer z małą, ale to co za oknem mnie dobija. Najlepiej przespać całość...

Powiedzcie mi, czy Wasze dzieci też od pewnego czasu nie pozwalają Wam nic zrobić. Mam na myśli to, że np. Martyna się bawi ja siadam do kompure, sekunda jest przy mnie wciska się między kolana żeby z nią chodzić, wziąć za rękę. Domaga się zainteresowania z mojej strony. Jak tylko odejdę - wc, robię obiad... leci za mną... To normalne ? Czasowe ? Czy już zacząć to hmmm niwelować ? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 13:07

Powiedzcie mi, czy Wasze dzieci też od pewnego czasu nie pozwalają Wam nic zrobić. Mam na myśli to, że np. Martyna się bawi ja siadam do kompure, sekunda jest przy mnie wciska się między kolana żeby z nią chodzić, wziąć za rękę. Domaga się zainteresowania z mojej strony. Jak tylko odejdę - wc, robię obiad... leci za mną... To normalne ? Czasowe ? Czy już zacząć to hmmm niwelować ? :ico_sorki:
To jest normalne, ja to samo z moim Bartusiem przechodziła :_)) z czasem przejdzie. :ico_sorki:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 13:10

hej :)
co do bucików to Amelka zimowe ma 20 i sa ok mamy adidaski tez 20 i myślę ze wiosnę w nich jeszcze przechodzi spokojnie wolniutko jej nóżka rośnie
Aga trzymam kciuki aby wszystko ułożyło się po Waszej myśli :*
Gabi zdrówka dla Lilusi :*

my właśnie wróciłyśmy z Melką ze spacerku zasnęła mi w wozku przełożyłam ubraną do łózeczka otowrzyłam okno i śpi dalej :-D a ja mam czas dla siebie do 13 i pojade po Igora do p-la :-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 13:11

Powiedzcie mi, czy Wasze dzieci też od pewnego czasu nie pozwalają Wam nic zrobić. Mam na myśli to, że np. Martyna się bawi ja siadam do kompure, sekunda jest przy mnie wciska się między kolana żeby z nią chodzić, wziąć za rękę. Domaga się zainteresowania z mojej strony. Jak tylko odejdę - wc, robię obiad... leci za mną... To normalne ? Czasowe ? Czy już zacząć to hmmm niwelować ? :ico_sorki:
też tak mam dlatego tak mało mnie tutaj bo jak tylko usiąde to zaraz zaczynają się jęki :/

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 13:12

TYLE NAPISAŁAM ALE pATRYK MI WSZYSTKO SKASOWAŁ... :ico_zly:

tak mad moj non stop jest przy mnie, ja gotuję on jest uwieszony mojej nogi, ja zmywam również kręci sie wokol mnie, do ubikacji też idziemy we dwoje, bo jak straci mnie z oczu to jest ryk. Ale u nas tak już od dłuższego czasu. :ico_noniewiem: nawet teraz je jabłuszko siedząc przy mojej nodze. Czasem sie zabawi, ale musi miec mnie na widoku.

Patryk to tez taka wpadka bez wpadki :-P zaczeliśmy sie starać, a potem przesunęlismy starania o prawie rok, ale było już za poźno. Ale ciesze sie ze tak sie stało :-)

a czy wasze dzieciaczki sa non stop głodne???...Patryk jak widzie jedzenie to az wariuje...tylko"mniam, mniam i mniam" czasem sie ukrywam bo ilez może taka mała istotka jeść. A sporo je. i krzyczy jak widzi jedzenie.

byłam dziś u lekarza, zrobili mi ekg , ale wszystko ok wyszło, ale można było sie domyślec bo kolatania serca mam najczęściej wieczorami. Mam skierowanie na morfologię, na hormon tarczycy i jeszcze tam jakieś badanko z krwi.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 13:21

To jest normalne, ja to samo z moim Bartusiem przechodziła :_)) z czasem przejdzie.
To się cieszę, że to czasowe tylko :-D
też tak mam dlatego tak mało mnie tutaj bo jak tylko usiąde to zaraz zaczynają się jęki
Tylko nie zapominaj o nas i wpadaj chociaż się meldować :-)
O ile dobrze pamiętam kupowałaś wózek dla Amelki, jaki to ?
TYLE NAPISAŁAM ALE pATRYK MI WSZYSTKO SKASOWAŁ...
Łobuziak no ! ;)

Martyna też ciągle chce jeść, śmiejemy się z mężem: " ooo idzie na sępa" bo jak ktoś coś je zaraz jest przy nim. A jak dostanie to wcina aż się uszy trzęsą hehe.. a banany chłonie dosłownie chłonie ! To chyba więc normalne bo rosną te nasze maluszki jakby nie było i sporoenergi zużywają np. na chodzenie, raczkowanie etc.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 13:25

a czy wasze dzieciaczki sa non stop głodne???
Melka nie ona ogolnie je nie wiele chyba ze jej posmakuje cos :) za to nadrabia cycem tak wiec nie martwie sie az tak bardzo
Tylko nie zapominaj o nas i wpadaj chociaż się meldować :-)
O ile dobrze pamiętam kupowałaś wózek dla Amelki, jaki to ?
pamietam o Was pamietam i staram sie bywac jesli tylko mam okazję
tak tak kupowałam mamy taki wozeczek teraz
Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 13:45

Mad bardzo fajne te buciki

Gabi zdrowka dla Lili

moja Hanka tez chora, dzis w nocy miala goraczke i co chwile sie budzila z trasznym placzem
chyba gardlo ja boli
teraz dostala czopek i spi
wyszly jej w koncy te dwie jedynki u gory :ico_brawa_01:

chodzic nie chodzi i nawet sama nie stoi

wiec :ico_brawa_01: dla wszystkich chodzacych

dzwoneczek fajnie ze do pracy idziesz, zawsze to cos innego

suwaczki mi sie zatrzymaly :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 13:56

Beatka, bo musisz pozmieniać je bo one idą rok, a potem zmieniasz :-)
Brawa za zębolki dla Hanki :-) u nas nie ma zebów bo po co :P

Mnie się 2 dzidzi marzy, jaka płeć nie wiem :P z jednej strony druga dziewczynka a z drugiej synek dla odmiany :P Także obojętnie by mi było :P

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość