Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

06 lut 2013, 23:29

Dzwoneczek właśnie wracasz do pracy? Fajnie :-D

asiab :ico_brawa_01: za kolejny ząbek, zdróweczka dla synusia. A jak nocki u Was, lepsze czy nadal Ulka tak często się budzi?

Ja dzisiaj miałam dzień wrażeń :-D
Najpierw myślałam, że zepsuła się pralka, a gwarancja skończyła się 30.12.2012 roku. Całe szczęście okazało się, że pralka porwała taką chusteczkę co doprania wrzucam, żeby ubrania się nie pofarbowały i tylko coś tam się zapchało.
Później miałam do dentysty jechać i od rana się denerwowałam a tutaj dentystka dzwoni, że się rozchorowała i musimy przełożyć.
Na koniec, dzwoni K. że dostał SMS od siostry żeby się spotkać, a zawsze to oni przyjeżdżali do nas, bo do siebie nie łaska zaprosić i od października się nie widzieliśmy, ale zadzwonił do niej, że my przyjedziemy i już nie miała wyjścia i musiałam tam z nim jechać i "mieć dobrą minę do złej gry". Mieli spóźniony prezent świąteczny dla Cezarego, polarowe spodnie w rozmiarze który pewnie na lato będzie dobry.
Poza tym nudy.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 lut 2013, 11:21

Biuniu w sprawie nocek to nic sie nie zmieniło :( dalej Ulcia sie czesto budzi już nawet jej do łózeczka nie odkładam bo jak tylko poczuje łózeczko jest ryk niesamowity i wybudzenie ze snu wiec śpi całą noc ze mną i ciuka cyca. Głodna napewno w nocy nie jest bo na noc zje kaszkę łyżeczką popije cyckiem i itak sie budzi na cycusia po 2h i tak co 2h do rana. Przyzwyczaiłam sie :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 lut 2013, 13:11

asiab - witam w klubie,Szymek chyba 7 nocy w sumie spal w loczeczku,generalnie spi ze mna i ciagnie cyca co 3 godziny i tez juz jestem przyzwyczajona :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 lut 2013, 14:29

ja mimo ze nie karmię to i tak spię ze swoja przylepką :-P .
Dzwoneczek właśnie wracasz do pracy? Fajnie :-D
a ja wam wcześniej o tym nie pisałam?? Myślałam ze powtarzam to jak mantre :ico_oczko: :-P ze od kwietnia ide :ico_haha_02:
Mieli spóźniony prezent świąteczny dla Cezarego, polarowe spodnie w rozmiarze który pewnie na lato będzie dobry.
może na jesień sie załapie na nie :ico_oczko: my tez dostaliśmy na urodzinki ubranka ktore beda napewno dobre w pobliżu drugiego roku życia :-) . Poczekaja na swoja kolej w szafie :ico_haha_02:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 lut 2013, 15:14

moj tuptuś :ico_haha_02:

http://www.youtube.com/watch?v=TEI2_9kr ... e=youtu.be

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 lut 2013, 17:30

Dzwoneczku cudnie Ptryczek chodzi pięknie wcześniaczek a dogonił nawet przegonił rówieśników :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mój Franek wcześniak chodził dopiero jak miał rok i 3miesiące . Ciekawe czy Ula podrepta roczek przy meblach ścianie przy wszystkim dosłownie chodzi ale puścić sie boi za jedną roczkę spaceruje ale stanąć sie bez trzymania boi :ico_noniewiem:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 lut 2013, 22:34

dziękuję asiab :-) Patryk też długo chodził przy meblach zanim odważył sie puścić...wstał na nożki jak skończył 8 miesięcy, a w roczek dopiero zrobił pierwsze kroczki. Dawidek wstał jak miał 6,5 miesiaca, ale zaczął chodzic gdy skończył 10 miesięcy :ico_haha_02:

dzisiaj znalazłam 11 -tego ząbka. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 lut 2013, 22:48

jeju ale fajnie te wasze dzieciaczki juz dreptaja !

Moj Szymcio dopiero od jakiegos czasu pewnie siedzi na pupie,na brzuchu cos kombinuje ale bardziej pelza,raczkowac nie umie,a gdzie tu o chodzeniue ! Moj Andrzejek mial 14 m-cy jak zaczal chodzic,Zuzia az 18,ale myslelismy,ze ze wzgledu na raczke ( raczkowac zaczela na roczek ! ) ale widze,ze Szymcio tez taki leniuch bedzie. Nie wiem od czego to zalezy :)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 lut 2013, 22:52

dzwoneczek ale fajnie Patryś zasuwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kto by pomyślał że to wcześniak jest.. super :ico_brawa_01:
przy meblach ścianie przy wszystkim dosłownie chodzi ale puścić sie boi za jedną roczkę spaceruje ale stanąć sie bez trzymania boi :ico_noniewiem:
to na pewno przedrepta roczek :-) ma jeszcze cały miesiąc na przećwiczenie :ico_haha_01: ile ja bym dała za dziecko bojące się jak Ulka :ico_sorki: mój nie patrzy na nic, 2-3 kroczki sam zrobi ale tak się śmieje że traci równowagę i upada. a dziś wymyślił sobie że będzie sam puszczał się mebli i chodził- mało brakowało a uderzyłby z całym impetem w róg szafy :ico_olaboga: stawać to się w ogóle nie boi, a najgorsze jest to że on zapomina o wyciąganiu rączek jak upada i leci na główkę :ico_sorki:
ja mimo ze nie karmię to i tak spię ze swoja przylepką :-P
nic nie mów, mój do 3-4 śpi w łóżeczku, potem budzi się, wypija butlę picia i już do łóżeczka nie chce wrócić tylko z nami śpi.. broniłam się przed wychowaniem mamisynka a tu proszę- sam się wychował :ico_zly: mamy z M tak ustalone, że ja Piotrka kąpie a on daje mleko i usypia. więc dziś jak zawsze, mały wypił mleko, M go buja a ten płacze i płacze. ja go wzięłam na ręce, nie zdążyłam dobrze przytulić a ten już odleciał.. przylepa jedna :ico_noniewiem:
w rozmiarze który pewnie na lato będzie dobry.
Piotrek ostatnio od siostry M dostał bluzeczkę która była jemu od razu przyciasnawa :ico_oczko: więc ciesz się, bo mogli przegiąć w drugą stronę :ico_oczko:
Nie wiem od czego to zalezy :)
podejrzewam, że od dziecka :ico_oczko: niektóre są leniuszki i nic nie poradzimy na to :-)
A my dzień znów straszny- Piotrek ciągle na rękach, marudził, płakał, mniej zjadł.. ale mamy powód.. idzie nam dolna czwórka.. trójki niestety zapomniały że mają wyjść, a czwórki pchają się.. jego dziąsełko wygląda okropnie- nabrzmiałe strasznie, normalnie po 2mm z każdej strony wypukłe :ico_placzek: na szczęście po południu było widać białą kropkę, więc myślę że 2-3 dni i będzie po sprawie :-) druga czwórka już szykuje się, bo też się dziąsełko powiększa.. na noc biedaka nafaszerowałam trochę- dostał nurofen, camilię, posmarowałam 3 razy Dentinoxem, który nam bardzo pomaga i mam nadzieję że będzie dobrze.. poprzedniej nocy 2 godziny płakał.. a my zachodziliśmy w głowę, czemu on od 3 dni tak jęczy i stęka...

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 lut 2013, 23:10

ało brakowało a uderzyłby z całym impetem w róg szafy :ico_olaboga: stawać to się w ogóle nie boi, a najgorsze jest to że on zapomina o wyciąganiu rączek jak upada i leci na główkę
wiesz Patryk to też taka niezdara był...nawet kiedyś o tym wspominałam...od jakiegoś czasu jest bardziej uważniejszy...i nie ma az tylu siniakow :-) Trzeba przeczekac ten okres, ze wzmożona uwagą.
.. broniłam się przed wychowaniem mamisynka a tu proszę- sam się wychował
o wzięłam na ręce, nie zdążyłam dobrze przytulić a ten już odleciał.. przylepa jedna
nie broń sie przed tym :ico_oczko: ...tak to już jest ze synusie sa mamusi :ico_haha_02: . Przecież to ze teraz tacy sa nie oznacza wcale ze wychowamy ich na dorosłych mamisynków :-) .
A my dzień znów straszny- Piotrek ciągle na rękach, marudził, płakał, mniej zjadł.. ale mamy powód.. idzie nam dolna czwórka.. trójki niestety zapomniały że mają wyjść, a czwórki pchają się.. jego dziąsełko wygląda okropnie- nabrzmiałe strasznie, normalnie po 2mm z każdej strony wypukłe
przez te zęby wycierpią sie nieźle nasze dzieciaczki, a i my przy tym ząbkowaniu namęczymy.
Andrzejek mial 14 m-cy jak zaczal chodzic,Zuzia az 18,ale myslelismy,ze ze wzgledu na raczke ( raczkowac zaczela na roczek ! ) ale widze,ze Szymcio tez taki leniuch bedzie. Nie wiem od czego to zalezy :)
tak jak pisze asienka ...każde dziecko ma swoj tok rozwoju :-) . Ja zaczęłam chodzić gdy miałam 15 miesięcy :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość