Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: wiosna-lato 2013

09 lut 2013, 13:12

Monia,jak idziesz na ta glukoze, to najpierw pobiora ci krew na czczo,a w tym czasie druga pani pielegniarka ci to rozpusci w jednorazowym kubeczu,pewnie takim Obrazek

Mi proponowaly,zebym sobie przyniosla limonke albo cytryne i wkropily do tego,zeby dalo rade wypic ;-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

09 lut 2013, 13:39

Witajcie
Ja w koncu zmienilam suwaczek.
Dzisiaj chyba leniwy dzien sie zapowiada.
Troszke poprzegladam szafki I pozbede sie niepotrzebnych rzeczy.
donatka moj Oli tez zakatarzony. Ale co sie dziwic. W przedszkolu prawie kazde dziecko ma katar, kaszla, kichaja. O dziwo ja jeszcze niczego nie zlapalam.
monika u nas tych badan nie robia, wiec raczej nie mam zdania Na ten temat. W kolejkach tez nie stoje. Wszystkie badania sa Na konkretna godzine. Takze wspolczuje. Ja chodze na wszytkie badania Na oddzial w szpitalu w ktorym bede rodzic. Tam sa wylacznie kobiety ciezarne.
donatka przepis Na tarte wrzuce pozniej, jak wlaczyla laptopa.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

09 lut 2013, 14:36

Dziewczyny nie przesadzajmy... wcale to badanie nie jest straszne :ico_oczko:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

09 lut 2013, 16:23

Ja to sobie tak mysle ze jak mam juz zrobic to badanie to tak czy siak mnie nie ominie i musze zacisnac zeby i zrobic i juz :-) a co bedzie to bedzie jakos moze dam rade... dla niektorych jest straszne to badanie dla innych nie... wiec zobacze jakie dla mnie bedzie i potem bede oceniac :ico_oczko: ale nie powiem bo mam troche stresa :ico_noniewiem:

ide rozliczac pity bo w koncu trzeba sie za to wziasc :-P

Milego popoludnia dziewczyny ! :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

09 lut 2013, 17:34

witam się.
badanie nie jest straszne. wiele cięzarnych wytrzymuje, więc i ty (my) damy radę. Aczkolwiek ja mam doświadczenie z 50g. Mam tylko nadzieję że zgagi mieć nie będę bo ja po słodkim ostatnio tak mam. Czekoladzie muszę odmawiać.
Moniko, pytałaś o wodę - wg mnie nie można. Nic jeść i nic pić. Do momentu pobrania drugi raz k rwi. Po wyjściu z lab. możesz pić i jeść do woli. Ja nie omieszkam czegoś przegryźć. :-D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

09 lut 2013, 22:35

hej

Nie miałam czasu aby wejśc na forumka kochane cały czas coś od samiutkiego rana cos! :ico_oczko: Ale juz jest luźniej mam tyyle ciuszków dla małej jak sie okazało,że ja nawet nie dam rady jej tego wszystkiego załozyć bo wyrosnie i wszystko praktycznie podostawałam z serca dobrej woli za koszty przesyłki,jednak są ludzie o dobrym sercu :ico_sorki:
Obrazek
Mebelki już w pokoju stoją i slicznie to wygląda :-)
A dziś byłam u kolezanki a ona do mnie chodz do piwnicy ...wyciagneła łóżeczko i materacyk oraz wózek dla dzidzi takiej 6 miesiecznej w super stanie i dobrej firmy i mówi do mnie bierz niech ci posłuzy :ico_szoking: :ico_sorki: nawet grosza nie chciała,ale aż mi głupio,fakt znamy sie dobrze,ale ehhh az sie popłakałam jak to od niej bralismy z mężem :ico_sorki:

MonikaA88 Glukoza jest niedobra słodka,ale da sie wypic i to radze na dwa łyki ja sie tego jeszcze do niedawna musiałam napić co chwilkę jak byłam chora i miałam tego guza bo przez niego miałam cukszycę i robili mi co chwilke to badanie,ale da sie przezyc nie stresuj sie kochana,dwa łyki troszkę słodko,ale minie :ico_oczko:

A co do brzusia Tibby nie czepiam się,bardzo mi sie jej brzus podoba,ale poprostu na zdięciu wyszedł fajny malutki dlatego tak napisałam :ico_oczko:

zdrówka dla syncia :ico_sorki:

Madleine tak biorę magnez i no-spe,ale te skurczyki i tak łapią :ico_noniewiem:
Dziewczyny ja to bym chciala miec Juz duuuuzy brzuszek.
Doczekasz się kochana,ja tak chciałam mieć duzy brzuszek jak juz go mam wolałabym jednak mniejszy bo juz zaczyna byc niewygodnie i ciążyć :ico_noniewiem: ale ja jestem niska to inna sprawa :-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

09 lut 2013, 22:47

Misiu ta szafka z ciuszkami wzruszyła mnie, widzę przygotowania pełną parą. :ico_brawa_01:
A mój m wczoraj przełamał się i chciał zrobić mi zastrzyk, oczywiście ja zaczęłam panikować i w końcu sama zrobiłam, ale mi towarzyszył i znalazł jaki błąd robie, że mnie bolało :ico_brawa_01: i od 2 dni o niebo lepiej.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

09 lut 2013, 22:54

ta szafka z ciuszkami wzruszyła mnie, widzę przygotowania pełną parą.
Ja nigdy nie miałam az tylu rzeczy niech moja córeczka chociaż ma wszystko czego ja nie miałam,teraz ona sie tylko liczy :-) teraz mi zostały w sumie tylko takie rzeczy jak wanienka,kocyki,posciel do łózeczka tez mam,kosmetyki,rożek,ochraniacz do łożeczka bo to jest drewniane,przewijaka nie kupuje itd itp teraz juz wolniej :-)
A mój m wczoraj przełamał się
brawo dla męża za odwage :ico_brawa_01:

A jak sie czujesz?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 09:34

Dziś w nocy mnie brzuch bolał, ale u góry. Naszczęście samo przeszło. Jutro mam wizytę u innej gin w sprawie moich wyników, bo mój lekarz okazało się, że jest na urlopie.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

10 lut 2013, 10:04

Jenny brawa dla meza :ico_brawa_01: 3mam kciuki za jutrzejsza wizyte u gin.
monis Alez super zobaczyc szafke pelna ciuszkow. Pieknie to wyglada.
Ja wczoraj robilam porzadki w sypialni. Mamy tam szafe wnekowa. Tak wszystko wyukladalam,ze sie sporo miejsca zrobilo.
My chcemy kupic lozeczko, ktore ma na dole schwek I do tego komode z przewijakiem. Takze tam sie powinno pomiescic. A w szafie bede trzymac ubranka wiekszych rozmiarow. Lozeczko pewnie w lecie kupimy dopiero, tak mi sie wydaje.
Jejku ja dopiero w 15 tygodniu Jestem, a juz wszystko chcialabym mice gotowe an przyjscie maluszka :ico_wstydzioch:
Milego dnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość