Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 11:56

Gosiu, zdjęcia cudowne! <3

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 12:00

Dzięki!

Idę gotować obiadek postny- buziaki!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 12:02

witam :)
ja dziś na nawet pospałam dobrze, u nas śniegu napadało,

tibby za 19tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i super brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
u nas też będę 3 chłopów i ja sama :-D

ziolo
śliczne fotki w podpisie :ico_brawa_01:

Małgorzataka no ciekawe kto tam u Ciebie q brzuszku mieszka? masz jakieś przeczucia ?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 12:07


Małgorzataka no ciekawe kto tam u Ciebie q brzuszku mieszka? masz jakieś przeczucia ?
Tak, ja myślę, że synek.
U nas by było 3 mężczyzn na 2 niewiasty :ico_haha_01:

Jenny a z jakiego powodu ten ból stóp ma byc?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 12:25

3:2 to jeszcze nie tak źle ;-)
a 4:1 to już koniec! :-D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 12:51

Witajcie :-) ja dzis w o wiele lepszym nastroju dziewczynki,stwierdziłam,ze przecież nie duzo juz zostało a po porodzie opuchlizna przeciez zejdzie a to nie od choroby tym razem a ciązy :-) mąż nie widzi nic w tym złego nie odsuwa sie ode mnie bo duża sie robie więc to najwazniejsze,a maleńka niech rosnie zdrowo ona najważniejsza :-)

Byłam na glukozie bleee :-P ale dodałam cytrynki i na 5 łyków to wypiłam,gorsze było to czekanie potem 2 godziny aż z nudów prawie usnełam,ale mam to już za sobą :ico_sorki: takze MonikaA88 i Ty kochana dasz rade :ico_haha_02: a Milenka wariowała po tej glukozie hihi,skopała mi cały bok :ico_haha_01:

Nie widze waszych zdięć i Tibby brzusia nie widze :-/ ale za skończony 19tc teraz będzie leciało,ale super :ico_brawa_01:
Tibby
jak plecki?

ziolo007 kochana super foteczki dodałaś w podpisie :ico_brawa_01: i pochwal sie brzusiem

Małgorzatka
ahh maleńki piękny dzidziolek :ico_brawa_01:
masz racje kochana przezyjemy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 13:10

Misiu kto siedzi moim w brzuszku to zobaczymy na usg.
Tibby o brzuszek już widać, że ciążowy.
Małgosiu fotka fajna mój maluch na ost usg wyglądał podobnie tylko wiadomo mniejszy. A ze stopami to nic strasznego mam zwykłe płaskostopie i haluks. Monika chyba zaczynam rozumieć Twój ból nóg wczoraj wieczorem też mnie bolały nogi, aż dziwne, że tak szybko zaczęły dokuczać w tamtej ciąży dopiero odezwały się ok 20 tc.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 13:23

misiu, teraz z pleckami ok. czasem coś zaboli, ale da się przeżyć. domek wysprzątałam więc póki się ruszam nie zwracam na nic uwagi. Gorzej pewnie będzie wieczorem już.

U mnie coraz częsciej czuć bobka. Delikatny jakiś ten dzieć.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 17:22

tibby brzuszek rewelacja :-D sliczny :ico_brawa_01:

Malgorzatka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 12 tydz.

niestety dzidziusia Twojego Malgorzatka nie zdarzylam zobaczyc :cry: ale z pewnoscia jest sliczny :ico_oczko:

misia oj jak Ci dobrze ze juz jestes po tym badaniu i ze jakos to przezylas :-) ja sie w koncu zmobilizowalam i ide w piatek z moim mezulkiem bedzie mi towarzyszyc zeby mi sie nie nudzilo tam w przychodni :ico_oczko:

jenny ja do tej pory miewam od czasu do czasu bol nog z tym ze jak czuje ze mi bardzo doskwiera ten bol to biore magnez a tak to raczej staram sie nie brac bo nie chce tez za duzo sie faszerowac tymi tabletkami mimo ze ginek powiedzial ze one tak nie szkodza ale ja zawsze byla i jestem przeciwnika jakich kolwiek tabletek czy to ziolowe czy nie.
U mnie coraz częsciej czuć bobka. Delikatny jakiś ten dzieć.
poczekaj jeszcze troche jak zacznie Cie mocno kopac to wtedy bedziesz chciala zeby choc na chwile przestal :ico_oczko: moj jak sie rozszaleje to az caly brzuch chodzi i nie raz jak zacznie prostowac te swoje nozynki to czuje miedzy zebrami i to juz nie jest przyjemne.

Bylismy z mezem dzis u jego taty w szpitalu i ufff juz ma sie coraz lepiej. juz powoli chodzi po korytarzu w obecnosci rehabilitantow albo kogos z rodziny , sam je , tylko z mowa jest troszke gorzej ale po udarze nieraz tak sie zdarza ze czlowiek belkocze. mam nadzieje ze mowa szybko mu wroci z pomoca logopedy. potem na szybkiego zrobilam obiad zeby sobie maz zjadl i mogl sie przed nocka na chwilke polozyc spac. wlasnie sobie smacznie spi :-) psiak tez spi na swojej lezance :-) ja to chyab tez sie na chwile poloze bo jakas taka senna jestem. nie wiem czy to ta pogoda czy moze poprostu z tego ze sie troszke w nocy nie wyspalam bo dwa razy sie budzilam i wstawalam do wc na siusiu.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

13 lut 2013, 17:40

Mężuś do kościółka poszedł, ja bylam rano.

Idę coś zjeść, chyba zrobię ziemniaki z cebulką.

Monika dobrze słyszeć, że teść ma się lepiej. Chwała Bogu. Niestety w większości ludziom nie udaje się z tego wyjść lub po prostu zostają bardzo upośledzeni.
Wyśle Ci dzidziusia na pw.

Bóle mnie bardzo kręgosłup boli :-( przy kości ogonowej, bardzo.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut, Google [Bot] i 1 gość