Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

13 lut 2013, 22:23

Cześć :-)

szkieletorek łoo, to macie teraz odkręcanie :ico_olaboga: Oby poszło szybko i sprawnie :-)

ladybird zdrówka dla Córeczki :-)
A z Twoim zdrówkiem ok?

U nas, odpukać, tfu tfu, dobrze jest.
Cieszę się, bo bałam się,że Macio będzie chorował, bo Zuzia zawsze coś może przywlec od dzieci, ale nic nie przynosi i zdrowe oba boba.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

13 lut 2013, 22:24

izuś a ten sprzęt Majci to duży jakiś, wygodnie jej z tym?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

13 lut 2013, 23:13

kocura moje leczenie w najlepszym przypadku potrwa ok 1,5 roku, ale skoro niby to najgorsze juz za mna to wracam do pracy :ico_noniewiem:
a Kala mam nadzieje, ze kilka dni i bedzie lepsza, jakos apetyt jej nie dopisuje, wszystkiego by chciala, po czym zje kasek i juz nie chce :ico_noniewiem: mleko wypila prawie cale, na szczescie temp spadla, wiec jej dalam, majac nadzieje, ze nie zwroci :ico_noniewiem:

szkieletorek roznica w umieniu wlasciwie prawie niezauwazalna, a jaka robi roznice, dobrze, ze wam tego nie wykryli np gdzies na granicy, bo nawet nie mysle, jakie wowczas moglby byc problemy :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

14 lut 2013, 10:08

dobrze, ze wam tego nie wykryli np gdzies na granicy, bo nawet nie mysle, jakie wowczas moglby byc problemy :ico_sorki:
A nawet o tym nie pomyślałam. W wakacje planujemy jechać na Słowację do Tatralandi choć tam nas może nie będą sprawdzać.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

14 lut 2013, 11:03

Szkieletorek, a to w akcie urodzenia też macie błąd?czy tylko przy ubezpieczeniu? Ehh ci urzędnicy :ico_zly: Na Słowację nie powinno być problemu, ale czasami zdarzają się kontrole przygraniczne.
Mam znajomą, która ma na imię Magda, a nie Magdalena, bo urzędnik wpisał co usłyszał od tatusia i nawet nie zapytał. Zauważyli po czasie I nie dało się odkręcić.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

14 lut 2013, 13:26

Szkieletorek, a to w akcie urodzenia też macie błąd?czy tylko przy ubezpieczeniu?
W akcie urodzenia jest poprawnie .Przy nadawaniu pesel tak wpisali a w każdej przychodni przez pesel sprawdzają
Mam znajomą, która ma na imię Magda, a nie Magdalena, bo urzędnik wpisał co usłyszał od tatusia i nawet nie zapytał.
Kurcze a ja myślałam że to to samo imię.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

14 lut 2013, 16:20

No niby to samo, ale Magda to zdrobnienie, a tak właśnie ma wpisane w akcie urodzenia przez przypadek czy raczej durnotę urzędnika :ico_puknij: Jak zapytana o imię mówi Magda to wpisują Magdalena i musi odkręcać i wyjaśniać, że w dowodzie ma Magda Xxx. Niby to samo imię, a jednak nie.. Podobno teraz część rodziców nadaje dziecku imię Kuba, a nie Jakub.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

15 lut 2013, 15:02

hej laski

mad to jesteśmy umówione :)

kocura, ten sprzęt mały, dla dzieci mają takie małe te aparaty wielkości tel komórkowego na smyczy, od tego trzy kabelki przyczepione do tych plasterków okrągłych

szkieletorek no bywają pomyłki, niestety
mi imię przekrecili w UPC mam Izabela a wpisali prze dwa L
mojej mamie na nagrobku kamieniarz wpisał Aulalia (bo tak miała na imie jego zona) a na prawde miała Eulalia i dopiero niedawno to zmieniliśmy

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

15 lut 2013, 16:35

izuś to ci dopiero oryginalne imiona, Eulalia, jaaa nie słyszalam,a na pewno nikogo nie znałam a jak wołano do mamy????Lila, Lela, Ela????z ciekawosci pytam

u nas chorobowo, młody miał wymioty i biegunkę 2 dni, teraz biegunka tylko została, żywi sie rosołkiem, ale powoli musze jogurty wprowadzać bo taki biedny osłabiony jest, że szok

poza ty szczebelki wyjęlismy z łóżeczka bo juz kilka razy przelazł przez poręcz, no zobaczymy jak sobie dzieci poradza z tym.

szkieletorek i jak u was? Ok, lepiej już????Ty to miałaś przejścia ostatnio, współczuję

Mnie mało jakoś mi wiecznie nie po drodze, w sumie na to forum zagladam tylko na jeden watek, w ogóle mało mam czasu na wszystko ostatnio, a wolne chwile wykorzystuję na czytanie ksiazek tym razem, Gray'em mnie dziewczyny zaraziły:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

15 lut 2013, 18:19

mojej mamie na nagrobku kamieniarz wpisał Aulalia (bo tak miała na imie jego zona) a na prawde miała Eulalia
Ojej a to Polski imię ?Nigdy nie słyszałam o takim .
Bardzo oryginalne.
szczebelki wyjęlismy z łóżeczka
Moja ma wyjęte już od hmm.... nie wiem ale bardzo dawna i co chyba tylko 2-3 razy wyszła z niego.Nie interesuje ją wchodzenie wychodzenie , nie wiem czemu.

U nas już dobrze .Mała zdrowa. pilnujemy się ,sprawdzamy mocz ,wąchamy i powinno być git.
Lila nadal siusia ładnie , coraz częściej zdarzy się jej mówić sii ale wtedy często właśnie już nie zdąży utrzymać.No ale chęci się liczą i ciesze się. Pieluszek idzie nam zdecydowanie mniej bo kiedyś po 2 dniach musiałam prac a teraz po 5 dniach dopiero włączyłam je więc jest lepiej .

Jutro jak mąż wróci z pracy to zostaje z mała a ja z siostra jedziemy na babski dzień zakupów. Zarobiłam ostatnio u taty i dostałam grosza na imieniny więc kupie sobie coś.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość