Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

15 lut 2013, 09:41

donatka Brawa za 20tydz :ico_brawa_01:
misia wow Juz 7okienko :ico_brawa_01:
Dziewczyny pedzicie niesamowicie.
Ja natomiast stawiam za 16 tydzien :ico_tort:
Oj czuje ze za niedlugo bedzie polowka :ico_urodzinki:
My z mezem spedzilismy bardzo milo czas. Maz zrobil pyszna kolacje. Ja zadbalam o nastroj. Sprawilismy sobie drobne prezenty. Nigdy maz nic ode mnie nie dostawal Na walentynki. Zaskoczylam go wczoraj.
Pozno poszlam spac. Po piatej Juz Na nogach, takze troszke meczacy dzien sie zapowiada.
tibby piekny naszyjnik I kolczyki.
Milego dnia dziewczyny

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

15 lut 2013, 10:17

witam :)

no i stawiam za 20 tc :-D
Obrazek


tibby ładny naszyjnik i kolczyki :ico_brawa_01: , trzymam kciuki za usg :ico_sorki:

misia za 7 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ziolo za 16 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja też coś dziś się nie wyspałam , poszłam ok 24 i wstałam po 7 :ico_spanko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

15 lut 2013, 12:20

wszytskie mamy kochanych mężów
No pewnie,ze mamy :ico_haha_02:

brawa dziewczynki za kolejne tygodnie :ico_brawa_01: :ico_zdrowko:

tibby Piękne kolczyczki i wisiorek,bardzo :ico_brawa_01: i czekamy na wieści z USG :ico_sorki:
ziolo007 za 16tc :ico_brawa_01:
No lecicie jak perszingi kochane :ico_haha_02:
Monika I jak badanie?

A tort pyszny,aż mi slinka poleciała :ico_haha_02:

No to dziewczynki stawiam wielkiego pucharka truskawkowego za moje 7 okienko :ico_sorki: Prosze częstujcie się,bo już po mału jest co świętować :ico_haha_02:
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

15 lut 2013, 14:42

tibby no i jak, jajuszka na USG były ? :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

15 lut 2013, 15:07

kochane moje, rozczaruję was, bo dzidzia się nie pokazała. wstydliwa i siedząca na pupie :-D

oto zdjęcie buzi. patrzymy prosto na twarz wiec wygląda jak ufo znów Obrazek

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

15 lut 2013, 15:21

tibby wie dzidzia jak pozować do zdjęć, bo pokazała buźkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , wiem, że chciałaś potwierdzenia płci, ale najważniejsze, że wszystko jest OK i że znów mogłaś zobaczyć maleństwo, może następnym razem więcej pokaże :ico_oczko: ,

ja próbuję Wam wrzucić fotkę brzuszka, ale przez ten program co tibby podała, nie mogę, bo niby już wgram i zaraz wyskakuje jakieś okienko i nie mogę już skopiować adresu :ico_zly:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

15 lut 2013, 15:22

Tibby oj szkoda to czekamy dalej do następnego usg, no ale w sumie wiesz, że to chłopak.
Misiu te lody wyglądają przepysznie i bravo za 7 okienko:-) oj czas leci.
Mój m tylko kupił mi symbolicznie kwiatka, bo wychodzenie mam ograniczone, więc dobre i to.
Z moich obserwacji to mam ochotę narazie na słodkie i słone:-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

15 lut 2013, 15:25

Witam ...

zaczne najpierw od gratulacji dla Was za skonczone tyg. :-)

donatka :ico_brawa_01: za 20 tydz. :ico_brawa_01:

ziolo :ico_brawa_01: za 16 tydz. :ico_brawa_01:

misia :ico_brawa_01: za 7 okienko :ico_brawa_01:

anade ja korzystam ze stronki e-fotek tam wstawiam zdjecie i tam jest juz gotowy link zeby tu zdjecie wrzucic :-) to nic trudnego :ico_oczko:

tibby sliczny prezent od meza :-D

Boski maluszek :-D tylko szkoda ze taki niesmialy ... ale najwazniejsze ze zdrowy :-)


A teraz w skrocie co tam u mnie... otoz ja sie dzis wybralam na to badanie glukozy i myslalam ze bede tam tynk jesc ze scian taka glodna bylam juz przed samym badaniem jak tylko przyjechalam do przychodni a juz nie bede mowic potem i jeszcze jakis dwoch kolesi mlodych siedzialo kolo mnie tez jakies badania robili i zaczeli cos gadac o pierogach :-/ myslalam ze ich zabije taka mi ochote robili a tu czlowiek glodny siedzi to juz w ogole. Pani sie smiala ze miala duzy pliczek karteczek z badaniami do zrobienia a troche tego mialam bo oprocz tej glukozy z obciazeniem 75 po 2 godz. to jeszcze musialam zrobic morfologie, mocz, HIV, HBS, HCV, Toxoplazmoze, cukier. pobrala mi krew z zyly na te inne badania potem musialam wypic ta glukoze dobrze ze w domu sobie ja wczesniej zrobilam bo tam to bym sie meczyla z rozpuszczeniem jej. po pobraniu krwi kazala mi pani w ciagu 5 min wypic ta swinstwo. oj zanim ja sie do tego zabralam to chyba wszystkie modly nad tym zrobilam. tak ciezko mi bylo to wypic :ico_noniewiem: jak tylko pierwszy lyk poszedl to juz potem jakos szlo ale ciezko bylo zaczac jeszcze jak czulam ten zapach. jak dla mnie to masakra w smaku! potem siedzialam bite dwie godziny na nonono :cry: dobrze ze maz ze mna byl co prawda on byl po nocce wiec tez za bardzo rozmowny nie byl bo bardzo mu sie spac chcialo ale siedzial ze mna kochany moj. na czczo mialam cukier 86 a po dwoch godzinach po wypiciu glukozy to nawet nie wiem bo pani w labolatorium mi nie powiedziala ile jest. dowiem sie dopiero na wizycie u gin. 5.03 tam beda u niego wszystkie moje wyniki z badan. po powrocie do domu to odrazu pierwsze co zjadlam porzadne sniadanie i wypilam herbate. maz sie polozyl spac wiec ja razem znim bo jakas taka senna bylam. pospalam 2 godziny.ale dalej czuje ze jestem jakas nie do zycia :ico_noniewiem: normalnie jakbym cala noc zarwala i jeszcze nie wiadomo co robila jakas taka tompnieta jestem :cry: suszy mnie strasznie i jakiegos trampka mam w buzi caly czas mimo ze cos pije. to bylo moje najgorsze badanie jakiekolwiek robilam. Ale dobrze ze juz mam je za soba ufff. teraz tylko sie modlic zeby wyniki wyszly dobrze.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

15 lut 2013, 15:25

20 tc :-D połowa za nami :ico_brawa_01:

Obrazek

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

15 lut 2013, 15:31

Monika najważniejsze, że dałaś radę i masz już to za sobą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dużo tych badań Tobie zrobili, ja też mam te same do zrobienia, tylko nie mam tego HBS, tylko TSH, muszę sprawdzić co to HBS :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość