Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

14 lut 2013, 20:10

On nawet nie czuł że narobil w majtki. Czasami było tak, że ja coś robiłam w kuchni przychodze i patrze a on siedzi taki zlany.
no u nas dokładnie tak samo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Padam z nóg. :ico_sorki:
Dopiero po całym dniu dreptania siadłam na chwilkę.
Szymek teraz sie zcwanił, bo jak go pilnuje by zrobił kupę na kibelek to dwa dni nie robi a zrobi jak wyjdziemy na dwór.
Taki mądrala Pawełkowi tłumaczy że nie robi się siku i kupy w pieluchy a sam robi na potęgę. :ico_sorki:
Dzisiaj tez miałam problem z uspaniem go bo trwało to 1,5 godziny.
Był bardzo zmęczony a jak go prosiłam by położył się na poduszkę to robił wszystko tylko nie to, a z kolei jak go próbowałam położyć to rzucał się okropnie. Normalnie masakra.
Teraz poszedł z Tomkiem na dwór a ja odpoczywam przy Pawełku :-)

Meggi wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

18 lut 2013, 12:21

Melduję się :)

Sylwiu dziękuję za życzonka walentynkowe, Tobie tez życzę dużo milośći :ico_buziaczki_big:

Nie zaglądałam, bo sama byłam z maluchami w tamtym tygodniu i tak jakoś wyszło. Ostatnio mam fioła na punkcie pieczenia. Jak tylko znajdę chwilę coś piekę. Na walentynki piekłam drożdżowe serduszka i mufinki cytrynowe.
Wczoraj miałam urodzinki, 30-te także stawiam dobre ciacho :))
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Na urodzinki tez pieklam ciacha.. :ico_haha_01: Upiekałam torcik kokosowy, ciasto Pani Walewska i mufinki czekoladowe.
Urodzinki udane, dostałam śniadanie do łóżka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

18 lut 2013, 16:37

Wczoraj miałam urodzinki, 30-te także stawiam dobre ciacho :))
Sto lat sto lat :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
Meggi-24 wszystkiego najlepszego z okazji 30-tych urodzinek. :ico_prezent:
Szkoda, że nie mieszkam bliżej bo chętnie bym skosztowała twojego ciacha. :ico_sorki:

Chłopaki spią i ja wpadłam na chwilkę.
A ja stawiam :ico_tort: za skończony 3 m-c Pawełka.
Wczoraj jak jechaliśmy do rodziców to było strasznie slisko, wpadlismy w poślizg i wyladowaliśmy w rowie.
Całe szczeście jechalismy wolno i nic się nie stało.
Samochód tak osiadł tylnymi kołami w rowie, ze trzeba go było wyciagnąc traktorem.
Mąż nie mógl wysiaść z samochodu bo jego drzwi blokował snieg a ja siedziłam z tyłu więc wyszłam i zaczełam odgarniac śnieg.
My mieliśmy takie perypetie a Pawełek cały czas sobie smacznie spał i nawet się nie obudził. :-)

Dobra zmykam bo czeka na mnie góra :ico_prasowanko:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

19 lut 2013, 10:55

Sylwiu Dziękuję za życzonka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ciasto prawie zjedzone :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wczoraj byliśmy u znajomych u zarezerwowaliśmy wczasy. Jedziemy w cztery rodzin do Chorwacji. Już się nie mogę doczekać :)))

Antosi ostatnio jest taka marudka mała. Jak jej potre dziąselka to jest krzyk nie miłosierny. Chyba ząbki nam idą.

Bartusia na tydzień do teściów wysłaliśmy. Dziś mały jedzie na warsztaty plastyczne. Ciekawe czy mu się spodoba, bo on ostatnio to taki mały plastyk się zrobił. Wiecznie maluje wycina klei. Może mały talent w domu nam rośnie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sylwia nie zazdroszczę przygody. Dobrze że miał was kto wyciągną. Brawa dla Pawełka że nic nie poczuł. Wy pewno byliście cali wystraszeni, a mały luzik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja stawiam :ico_tort: za skończony 3 m-c Pawełka.
Brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak ten czas szybko leci :))) :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Wczoraj miałam trochę lenia. Ale dziś sie biorę do pracy. Muszę pościel zmienić, :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: także czeka mnie pracowite do poludnia :)

Ok mykam
Miłego dnia lecę kawkę dopić i do roboty :ico_kawusia: :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

19 lut 2013, 15:13

Ja dziś Antosi ugotowałam zupkę marchekową. Mała zjadła dwie łyżeczki i odróciła główkę, nie wspomnę że wiekszosc wypluła :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Jesienne dzieciczki 2012

19 lut 2013, 19:29

Nie ma to jak docenianie przez bąbla kuchni mamusinej :D zwłaszcza że my mamy w przyrządzenie tyle serca wkładamy... a one plują :-D
Podawałaś już coś nowego Antosi poza marchewką ? My zaczynałyśmy od jabłuszka.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

20 lut 2013, 10:10

Mad. tak tak dawałam jej już wcześniej jabłuszko i nawet jabłuszko z bananem :)) wcinała. Widzę że dopiero uczy się ładnie połykać :ico_haha_01:
Dziś zrobię drugie podejście, ciekawe jak będzie :ico_sorki: :ico_sorki:

Dziś w nocy co godzinę pobudka, ja chodze jak zombi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

22 lut 2013, 15:19

Helooo co tu znów takie pustki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Jak ja się dziś wkurzyłam. Pisałam ostatnio, że mamy zaklepane wczasy w Chorwacji. A dziś się okazuje, że ekipa nie chce tam jechać. Bo za droga miejscowość i jeszcze sie okazało że apartament 60E/doba. Doszliśmy z mężem do wniosku jak mamy tyle płacic za pobyt w Chorwacji to lepiej się przejść do biura i przejrzeć oferty :))

Antosia dalej humorzasta :(

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

24 lut 2013, 16:41

Witajcie!!

Sylwiu gdzie się podziewasz?? :ico_sorki: :ico_sorki:

U Antosi czuć po palcami ząbki, a krzyku przy tym jest co nie miara :ico_placzek: Ciekawe ile będzie się męczyć :ico_noniewiem: zis mała jadała marchewkę z ziemniaczkami :)) tak sobie, chyba jej nie podeszła :ico_oczko:

I wczasy zaklepaliśmy do Turcji :-) Już się doczekać nie mogę :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

25 lut 2013, 07:53

Hejka!
Sylwiu gdzie się podziewasz??
Oj Meggi bardzo cię przepraszam, ale ostatnio przy moich maluchach jak ich usypiam padam na pyszczek o 20-21, a w dzień jak zasną to zazwyczaj gotuję obiad. :ico_sorki:
U Antosi czuć po palcami ząbki, a krzyku przy tym jest co nie miara
o kurcze :ico_szoking:

Pawełek zaczął się ostro ślinić, ale chyba dlatego że wkłada raczki do buzi a nie dlatego że idą ząbki.
I wczasy zaklepaliśmy do Turcji Już się doczekać nie mogę
no super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jedziecie całą czwóreczką? czy dzieciaki podrzucicie babci?

My jeszcze nie mamy planów na wakacje.

No i już przyszedł Szymek i zamyka mi laptopa i Pawełek sie obudził i woła głośno. :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość