Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

17 lut 2013, 16:53

hej laski

ano imie moja mama miała polskie, urodziła sie na mazowszu w rodzinie "z tradycjami" przed wojną byli arystokracją, dziadek mojej mamy był pułkownikiem i zginoł w Katyniu, generalnie mieli swoje "przyzwyczajenia" stad tak oryginalne imię, w Polsce całkiem niedawno te imie nosiło 600 osób... w dodatku nazwizko po mężu jej sie trafiło dziwne hehe... Eulalia Eichstadt :)

jutro kardilog, zobaczymy, chciałabym usłyszec ze nie pogorszyło sie nic i częstsze kontrole nie bedą konieczne

martasz my mieliśmy konia dmuchanego, pisze mielismy bo haker go przegryzł ale jest na prawde fajny no i jak sie znudzi nie zajmuje dużo miejsca

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

17 lut 2013, 19:26

martasz u nas konik jest dosc czesto uzywana zabawka, dla Mili jako podnozek, zeby dostac wyzej polozone ksiazeczki, a dla Kali jak najbardziej jako bujawka, wchodzi, schodzi sama, do tego sobie robi "icha cha" i jezykiem nasladuje stukot kopyt :-D takze ja polecam :-)

kocura a ja taki zabawkowy odkurzacz jakies 2 tyg oddalam do komisu, bo praktycznie caly czas stal i zbieral kurz :ico_noniewiem: a tak moze sie sprzeda i bedzie do skarbonki :-)

szkieletorek tez marze o basenie :ico_sorki: jeszcze pare m-cy :ico_oczko:

u nas u Kali choroba nadal trwa, kaszle jak szalona, ale brzmienie tego kaszlu juz nie jest az takie tragiczne jak na poczatku, jeden syrop sie nam konczy, wiec licze, ze do tego czasu jej sie polepszy :ico_noniewiem: ale w oczkach nadal widac ta chorobe, niby sie usmiecha, a oczka takie zalzawione :ico_olaboga:
no i teraz oczywiscie, wszystko jest na "nie" :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

18 lut 2013, 00:02


martasz my mieliśmy konia dmuchanego, pisze mielismy bo haker go przegryzł ale jest na prawde fajny no i jak sie znudzi nie zajmuje dużo miejsca
Jak to wygląda? :)

Ja to chce lata już , basen kąpiele , chodzenie w samym stroju kąpielowym , na bosaka ahhh uwielbiam gorąco
O tak lato to jak dla mnie mogłoby być cały rok :) Ale wiosnę, taka już ciepłą tez lubię jak wszystko kwitnie i jest zielono :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

19 lut 2013, 12:07

hej hej

martasz na allegro jest ich mnóstwo, z pompką lub bez jeśli już masz, taka pompka kosztuje 10zł, do materaców ona jest

Obrazek

ps. on jest łatwy do mycia i przechowywania, mieści sie w reklamówce zwykłej hehe

od 18 miesiecy, Konrad już umie na nim skakać i ten konik jest niski wiec sam umie wejsć i zejsc bez pomocy

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

19 lut 2013, 14:07

Aaaaa taki :) fajne są, w przychodni takie były i Anti na nie wsiadał zawsze :) Dobry pomysł, dzięki:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

23 lut 2013, 16:41

Kurka a co to forum tak zamarło ??

U nas nic nowego chyba nie ma . Ja dziś sama cały dzień z Lilcia bo mąż pojechał z kolega na na narty.Wracają wieczorem.
Miałam jechać i ja ale wolałam zostać sama z małą bo babce różnie odwala i potem mi będzie to wypominać.
Jeszcze będzie okazja .

Mała aktualnie jest na polu z dziadkiem i wożą patyki taczkami.Dziadek ma swoje a ona swoje plastikowe ,szczęśliwa ze łooo

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

23 lut 2013, 18:03

ja bym prosiła, jeżeli któraś ma kontakt z tosia? o info czy ona jeszcze potrzebuje ten 1% podatku na Julusia?
dawno od nich nie bylo zadnej wiesci, a teraz dobry okres, zeby ich ewentualnie choc w tak minimalnym stopniu wspomoc :-)
czekam na info bo chce rozliczac PIT :ico_sorki:

a poza tym, no watek sie nie kreci jakos :ico_noniewiem:
jakos sie nie umimy zgrac :ico_noniewiem:

u nas na szczescie z Kala lepiej, juz spokonie spi, troche sie przestawila, bo idzie spac najpozniej do 22, no i wstaje przed 7, tzn ost tydz tak mojemu A wstawala i mi dzis :ico_szoking: ale potem spokojnie sobie lezy albo u siebie w lozeczku, albo z nami w sypialni, czasem oglada bajki i jeszcze przysnie na jakas godzinke, takze idzie dodrzemac jeszcze z 2-3 godz :ico_oczko:
a starsza, po feriowych wojazach wrocila wczoraj do domu, od poniedzialku znow przedszkole :-)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

27 lut 2013, 00:14

ja bym prosiła, jeżeli któraś ma kontakt z tosia? o info czy ona jeszcze potrzebuje ten 1% podatku na Julusia?
dawno od nich nie bylo zadnej wiesci, a teraz dobry okres, zeby ich ewentualnie choc w tak minimalnym stopniu wspomoc :-)
czekam na info bo chce rozliczac PIT :ico_sorki:
widziałam, że w wątku "możesz pomóc" (na początku forum) tosia się odzywała i prosiła o 1%.


ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

27 lut 2013, 18:57

dzieki dziewczyny, znalazlam i pomoglam :-) chociaz tyle :(

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość