eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

19 lut 2013, 17:30

hejo
ja juz po pracy i po obiadku :-) :-)
dzwoneczek, z tym inhalowaniem to pewnie większość dzieci trudno namówić żeby grzecznie siedziały i wdychały
Jakub lubi odkurzacze, miksery i inne ale jestem pewna ze gdyby mial wysiedziec przy inhalatorze to marne szanse :ico_puknij:
a na spaniu nie da mu się jakos tych inhalacji zrobić, zeby chociaż z odległości tego powdychał :ico_noniewiem:

rowerek super, przy Olku nie mialam takiego ale teraz dałaś mi pomysł na prezent i może kupimy dla Kuby na zajączka, tym bardziej że Olkowi też planujemy kupic rower.
Fajne uczucie uslyszec od pracodawcy że na ciebie czekają :ico_brawa: :ico_brawa_01:
Kuba je sam, palcami albo widelcem z tym że bardzo się namęczy zanim coś nabije więc mu troche pomagamy w nabijaniu, zupe już też chciał sam jeśc ale to już wyższa szkoła jazdy i w buzi za każdym razem lądowała pusta łyżka :-D

Mad nie wiem czemu mam zakodowane że wy mieliście chrzcić martynke jakoś przy ślubie :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

19 lut 2013, 19:27

eSKa, bo była taka opcja jak planowaliśmy ślub ale że ślub cywilny w sobotę, a chrzciny w niedzielę i to nie każdą w kościele... Nie dało się być w 2 miejscach naraz ;-) A chrzciny nie zając nie uciekną :) Może to głupie ale ja sama z niej diabełka już wypędzałam. Teraz na wiosnę myślę legalnie wypędzimy i będzie ok :)

Te rowerki są w okolicach 100zł już z wysyłką na allegro jak oglądałam :)

dzwoneczku, to praca ciekawa. Z moim tatą byś się dogadała haha bo on też uwielbia roślinki, urządza ogrody ludziom i wszystkie prace ogrodowe wykonuje. To jak wiosną wracasz to sprzyjające warunki będę panować :) superowo

Dzięki za info w sprawie szczepionki :) W takim razie jutro zapiszę małą i zobaczymy kiedy będzie wizyta.

Znowu chyba zęby idą, bo kilka dni mała była jak aniołek a teraz znowu siłowanie się ze smoczkiem, pobudki etc. No zobaczymy :)

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 lut 2013, 00:43

hejka
eska, ale to Twoje bubu cudne jest! :ico_wstydzioch: kurcze, niektóre dzieci to w ogóle nie wiem jak wyglądają, bo wcale zdjęć nie wstawiacie! :ico_nienie: ale śliczny chłopczyk, zwłaszcza jak w tych śpioszkach stoi, taki bąbel fajowy :ico_brawa_01:

dzwoneczku, to Ty masz rewelacyjną pracę! :ico_szoking: mnie by bardzo takie coś interesowało, bo ja uwielbiam grzebać w ogródku i obmyślać co gdzie posadzić i jak zaaranżować :-D normalnie budzi się we mnie ogrodnik, kiedyś tak nie było...
fajnie, że masz gdzie wracać, u mnie dalej poszukiwania bez efektów, chyba doczekam starości siedząc w domu :ico_noniewiem:

kupiłam dziś Filipowi szczoteczkę i pastę do zębów, jutro będziemy testować. ciekawa jestem.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 lut 2013, 11:20

Jaki Kubuś fajny :ico_brawa_01: ja musze mojego przystrzyc ale jakoś nie mam weny

ja mam dziś wolne i jakoś nie mogę się zebrac do sprzątania

Kuba znowu zasmarkany przez co marudny strasznie

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 lut 2013, 12:58

hej
no i zima wróciła nasypało tyle sniegu ze masakra co prawda dzieciakom to radość mi już się znudziło ;/
eskadzwoneczek ale macie przystojniaków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mad i Martynka nie zdejmuje spinek ? ja jak próbuje Melce założyć to w moment zdejmuje i pakuje do buzi :ico_nienie:

a co u nas hmm... bez zmian ja podobnie jak nostromo poszukuje pracy tyle ile już cv zawiozłam/ wysłałam a tel nadal milczy :ico_olaboga:
dzieci na szczeście zdrowe rozrabiaja :ico_oczko:
no i Melka już jest odpieluchowana na całego nocki tez ma bez pampersa i wstaje rano z sucha piżamką :-D

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 lut 2013, 17:04

Hej!
Moje spóznione życzenia dla dzieciaczków, które skończyły w ubiegłym tygodniu roczek, a wieć dla Igi i Laurki. - 100 Lat!!!
Eska i Dzwonek - śliczni synkowie!!!
Mad- jak zwykle Martynka cudna!!!
U nas nic ciekawego, w weekend miałam zjazd- wrr znów sie zaczeło :ico_placzek:
Ola na razie zdrowa, cięzkie ma teraz dni, bo po feriach nie może sie przyzwyczaić , ze mamy nie ma i jak wróce z pracy to cały czas chaiłaby aby ją noisić, no i nic nie mogę przez to zrobic.
Margolcia- jestem w szoku, powiedz jak Ty to zrobiłaś,ze roczne dziecko jest bez pieluchy :ico_szoking:
U nas też niebawem urodzinki Oli, imprezkę zamierzam zrobić dopiero 10 marca, bo wczesniej chrzestnej nie pasuje.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 lut 2013, 22:18

hej

nastromo wiesz słyszymy to od każdego klienta :-D , że mamy wymarzoną pracę szczegolnie w lato jak wszystko kwitnie, słonko praży, często mowią ze jest jak w raju...bo u nas jest ponad 2 hektary roślin, drzew, krzewow. Ale jak nadchodza chłodniejsze dni to już tak super nie jest :ico_oczko: wtedy nam wspołczują...i weź tu wszystkim dogódź :ico_haha_02: . Najfajniesze jest jak ludzie przychodza ze swoimi projektami od specjalistów...wydaja pieniądze niemałe...i tak połowe trzeba zmieniać , bo Ci czesto polecaja rośliny , ktore zupełnie nie nadają sie na nasze klimaty. :ico_puknij: .

margolcia normalnie szok!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jestem pod wielkim wrażeniem!!! Gdyby ktos inny mi to powiedział , ze jej roczne dziecko chodzi bez pampersow to chyba nigdy bym nie uwierzyła... Ale znając Amelkę to wiem ze Ona zawsze rozwijała sie w błyskawicznym tempie :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

agasio powodzenia na studiach...a ile ci jeszcze zostało??? Ja sie nie dziwie ze Oleńka tęskni za mamusią :-)

kaja to Kubusiowi az tak urosły włoski ze trzeba już je podciąć? :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 lut 2013, 23:16

margolcia nie ściąga spinek tfu tfu póki co :) gumki też... chyba że leży w łóżeczku i się nudzi to ściągnie by ją pomamlać trochę :P

U nas od kilku kąpań problem i to mega problem... z kąpaniem !
Zawsze wkładaliśmy do brodzika małą pluskała się z kaczuchami cała roześmiana i zadowolona.
Teraz ledwo co włożę ją do wody wstaje i płacze. Tuli się do mnie i ryk...
Myślałam, że to przez to że pupkę miała odparzoną (płynu nie wlewała do kąpieli sama woda). Strałam się nawet na stojąco ją umyć ale wrzask. No i nie mam pomysłu czego to może być wina. Raz jak D. ją kąpał wstała i upadła.. przestraszyła się ? Ona generalnie nie przejmuje się tego typu niepowodzeniami i idą w zapomnienie. Jeszcze musze kupić matę na dno brodzika taką, może to pomoże a jeśli nie to pomysłu brak :ico_olaboga: :ico_olaboga: Bo kąpać trzeba no....
A tak kochała wodę zawsze,

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 lut 2013, 23:36

Mad myślę że to przez odparzona pupe. Musi ją szczypac i dlatego nie chce się kąpać. Nie kąp jej dopóki pupa się nie zagoi i powinno być ok.
Eska piękne zdjęcia i Kuba jaki zdolniacha że potrafi sam jeść :)
Margolcia brawa dla Amelki, zuch dziewczynka. Borys to kompletne niepojmuje o co chodzi. Sadzam go na nocnik i nic a jak wstanie to leje od razu ;)

Co do rowerka to mam po Emilce trzykolowca i narazie Bobek 'buja' się takim :) planuje mu na jesień kupić rowerek biegowy.
Młodemu idzie dolna dwójka. Już ją widać ale jeszcze się nie przebiła. Nawet nieźle to znosi. Miał dwa dni gdzie dostał przeciwbólowe na noc ale teraz jest luz.
No i coraz rzadziej jada w nocy :) w ostatnim tygodniu jadł tylko raz :) co prawda widzę że po 4 już go głód dopada ale do 7 dosypia :) No ale jak idzie spać to dostaje pełną butle. Nie wiem ile to jest bo podzialka kończy się na 260ml, myślę że 300-320ml będzie. Wogóle muszę zobaczyć czy są z aventu większe butelki niż 260ml :)))

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 lut 2013, 23:57

cześć
matko święta, Aga, Twojemu dziecku podziałki na butelce brakuje?? :ico_szoking: ja po prostu nie mogę uwierzyć, że on tyle je.... :ico_szoking: ponad 300ml??? to jest szok normalnie... Filip wypija przez dzień 180, a na wieczór dostaje "wypas" 210, i to wystarcza. co TY masz za głodomora :ico_oczko: a w ogóle to napisałabyś coś więcej, no :ico_nienie: tak rzadko zaglądasz i wszystkie tu chyba jesteśmy ciekawe co tam u was, jak się sprawy mają... :ico_noniewiem:
Mad, to faktycznie dziwne zachowanie Martyny w kąpieli. też mi jedynie do głowy szczypiąca pupa przychodzi, bo co innego... :ico_noniewiem:

my zaliczyliśmy dziś pierwsze mycie zębów, na poważnie :ico_haha_01: obawiałam się, jak to będzie, bo pasta w końcu miętowa, no ale cóż... syn mój mnie nie rozczarował, ponieważ pochłania absolutnie wszystko z wielką ochotą, również pasta do zębów mu smakuje... :ico_noniewiem: na koniec był nawet rozczarowany, że już po i domagał się jeszcze :-D śmiesznie jest z tym moim Philem :-) a tak w ogóle to ja się już chyba pogubiłam, ile on ma właściwie zębów :ico_olaboga: no bo do buźki sobie za bardzo nie da zajrzeć, teraz ostatnie dni ma bardzo marudne, bo go te dziąsła bolą. dziś już któryś raz zauważyłam, że mu tam na górze nawet krew leci :( i wreszcie dziś dojrzałam, że górne czwórki też już ma, a trójki w zasadzie lada dzień będą... więc to by było w sumie...16??? :ico_szoking: czy któreś dziecię jest tu jeszcze tak bogato uzębione??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość